Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ей, сценаристи, без кощунства!нови  
Автор aпocтoл (непознат )
Публикувано15.03.02 07:36



Едно да критикуваш хора и даже патр. Максим, друго е да се подиграваш със Светия Дух и със свещените Църковни молитви. Това се казва кощунство!

Пазете се от тоя страшен грях -вярно е че сте безпросветни, но какво ви пречи да се просветите... Питайте някой духовен човек, богослов, кое може и кое не може! Защо да гневите Самия Бог? Не стига че се гневи на цяла България, ами и сега и на вас ...То и явният и скрит цинизъм също е грях...

Опичайте си акъла, защото сте на топа на устата!



Тема Re: Ей, сценаристи, без кощунства!нови [re: aпocтoл]  
Автор spunk (ооо,неееее)
Публикувано15.03.02 17:40



Подкрепям те, АПОСТОЛЕ, политическото кабаре е необходимо, но да не се забравя колко подрастващи го гледат и как се формират техните ценност в наше време - най-вече чрез телевизията.
ПЕТРОВ , СИРОМАХОВ И СИЕ - БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ И ПРЕЦИЗНИ!!



Тема Re: Ей, сценаристи, без кощунства!нови [re: spunk]  
Автор JoRo_ (devil_grotesque)
Публикувано15.03.02 23:48



хаха. Молете се на бог да ви помогне. Кви са тези глупости. Ще ви кажа какво мислят 99% от подрастващите- Бог е пълна простотия. Само като прочетеш философията на християнството ще видиш, че то е въведено от влядетелите само за да държи народа в покорство през середновековието.....



Тема Re: Ей, сценаристи, без кощунства!нови [re: JoRo_]  
Автор Глapyc (Пернат и лаком)
Публикувано16.03.02 00:56



С иглата може да се шие, но може и да се причинява болка.
Ако някой мисли, че "Бог е простотия", значи има проблем с разбирането на разликите между Бог, религия и църква. Прочее, ти в какво вярваш?

Господ е един за всички, поради което не насмогва.


Тема Re: Ей, сценаристи, без кощунства!нови [re: Глapyc]  
Автор JoRo_ (devil_grotesque)
Публикувано16.03.02 13:44



Аз ли в какво вярвам ? Аз вярвам, че всичко е материя и съзнание. Никой не може да ти отговори как е създадено всичко около нас, включително и нас. Вярвам и в съществуването на паралелни светове и в тов, че има много други, дори по-разумни създания от нас. Мисля си, че не сме и първото "население" на замята и преди нас е имало и други.



Тема 100% sum zad tebeнови [re: JoRo_]  
Автор Wrangler (off-road)
Публикувано17.03.02 20:29



, shtoto mi omruzna s tezi ismislici za bogove i razni prostotii ot komplxirani i naplasheni hora!

Аз пилотирам Golf GTI!


Тема защо ве ...пилота ...нови [re: Wrangler]  
Автор юлиaн юлиaнoв юлиaнoв (ас не съм)
Публикувано18.03.02 11:19



ами нека си вярват ХОРАТА ...нищо лошо няма в това !
ти пък комплексари и прочее......






п.с. ас атеист - но податлив ! във някакъв филм го чух тва :)))))))

я си клечим нъ дуваръ....


Тема Re: Ей, сценаристи, без кощунства!нови [re: aпocтoл]  
АвторБeти (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 17:36



Браво, Апостоле! Само, че тези, които гледат шоуто на този шут трябва да му дръпнат кабела /респективно да изключат канала/ защото все повече това предаване се оказва една пълна простотия. Аз го гледах досега заради гостите, но и те трябва да се откажат да гостуват на такъв арогантен човек.
Бог отдавна му е взел мярката, изпратил му е такава телеграма за предстоящите събития, че не знам дали ме разбираш. Изглежда това кара високия мъж /той с това май най-много се гордее/ да храчи по всичко, което го превъзхожда. Само че обектите са толкова много, че едва ли може да се намери толкова славна плюнка в устата му, та да ги оплюе всички. Бог е над нас, независимо колко високи и големи сме ние!



Тема Re: Ей, сценаристи, без кощунства!нови [re: Бeти]  
Автор aпocтoл (новак)
Публикувано18.03.02 19:35



То всички и навсякъде се покланят на демоните - по всички възможни медии, но аз обърнах внимание на един от най-тежките грехове -КОЩУНСТВОТО. Това е подигравка със свещени предмети и святи неща, Светия Дух и Бог!

Всички са църковно невежи и затова Бог е търпелив, но не бива да се стига до КОЩУНСТВО - може би затова и изгоря Младежкия театър - кой знае каква пиеса богопротивна са репетирали... Жал ми е да не изгорят Слави и неговите хора! Но днес никой не разбира от дума, а само от дърво! И огън...



Тема Re: Ей, сценаристи, без кощунства!нови [re: aпocтoл]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.03.02 15:09



are begaite ot tuka be...
tva da ne vi e curkva...
chetete si molitvichkite i ne zanimavaite normalnite hora s tiah...

Just a genius





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.