Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 10.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Sramna rabotaнови  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 16:57



Basi toq hepten nepukist stana,veche i v efir se poqvqva nashmurkan kato jivotno.Za drugo ne znam ama ne e profi i nema i da stane shtoto si e selski guz i TOCHKA



Тема Готин, ти от коя планета падаш?нови [re: shto ne]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано23.01.02 17:42



На две магистралки "вече и в ефир" Слави е от има-няма година - ако се вярва на писанията на такива "открехнати" като тебе (виж темата на qwert:

) :-))) Като си решил да се отваряш в тоя клуб - поне прочети другите като теб на какво са се отваряли... да си по-оригинален, дет се вика. А ако не можеш сам да измислиш нещо свежо за на всеки в устата - мога да ти помогна: темата "Слави и алцхаймер" все още е свободна :-)))

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано23.01.02 19:01



Тая пуста завист......



Тема Re: Готин, ти от коя планета падаш?нови [re: Hekф]  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 23:27



"Ako si reshil da se otvarqsh procheti ...."Kvi mi gi govorish be suek kvo da cheta prez kura mi e za dulgiq.Prosto gledah mu shouta predi N-dni vidqh che se e nashnuril kato jivotno(to si lichi ot kilometri ne znam dali ti e qsno toq vupros)i go spodelqm tuka.A na nego nqma mnogo mnogo kakvo da mu zavijdash v interes na istinata Pomisli malko?!?



Тема hahaнови [re: shto ne]  
Автор JoRo_ (Аз знам)
Публикувано23.01.02 23:58



срамна работа е това, което майка ти и бащати са направили, т.е. ти.
Ти явно само с наркотици си правиш веселото и като видиш, че някой е с по-свободно поведение го пишеш наркоман.
Затруднен съм задачата, която си поставил "защо Слави не е за завиждане". Не се сещам нормален отговор.



Тема Помаааагаме :-)))нови [re: shto ne]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 17:30



Изобщо не коментирам Слави наркоман ли е и "нашнурва" ли се преди шоуто или не. За мен това са празни приказки. Това което аз виждам е, че "тъпия селяндур", "нашнурения олигофрен", "долния ляв педал" Слави има има по-добра, по-качествена и по-ясна визия от възпитания, представителния, престолонаследния, моралния премиер (примерно). Кво да говорим повече?

Кво си мислиш - че не ми е ясно, че ти е през оная работа за Слави, че ти е през оная работа за тайните му и явно пороци, че ти е през оная работа за този клуб и клубарите в него, че ти е през оная работа дали пишеш пълни или празни глупости? Ясно ми е. Но като така и така си решил да се празниш барем го направи добре. Това с нашнурването го зарежи - стара новина е за нас. Пробвай с алцхаймера и ще ни забавлиш повече.

Казвам ти го с най-добри чувства всъщност.



Тема Re: Помаааагаме :-)))нови [re: Hekф]  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 22:05



Otgovarqm samo zashtoto smqtam che tva za dobrite chustva e ot surce.Izvinqvam se mnogo ako sum naskurbil nqkoi s posta mi ama za mene tova da se drusash pred celukupniq bulgarski narod si e jiva gavra(prosto da ne chuvam che ne smurka zashtoto poznavam dostatuchno efektite ot toq shit narechen Kokaine i s ruka na surceto zaqvqvam che predi ne mnogo vreme gi nabliudavah LIVE po BTV V NAI GLEDANOTO VREME)Ako za vas tova e neshto normalno prosto ne znam kakvo da vi kaja.Mnogo jalko che edin pristrasten(SHTOTO QVNO E PRISTRASTEN SHTOM CEPI PREDI SHOU)e primer za naciqta i ima tolkova revnostni zashtitnici.Tolkova ot men a po vuprosa za zavista pak shte povtorq pomislete kude se namirame koi e Slavi i pak mi kajete che trebe da mu zavijdam.Basi pochvam da se pritesnqvam veche tolkova li ste tupi be???



Тема Re: haha-hihiнови [re: JoRo_]  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 22:10



I az znam baq si tup:)



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
АвторSara (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 22:20



i az taka smiatam- otdavna weche ne gledan slavi ot selo plevensko. Mnogo nad nego sam



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Sara]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано25.01.02 00:00



По какъв начин си много над него?
Със самочувствие без покрите и с празен джоб ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.