Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 10.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо се заяждат със Слави?  
Автор Ani3O (непознат )
Публикувано28.01.02 00:57



Съгласна съм че всеки има право на мнение но защо трябва да се оплюва всеки който е доказал себе си прави това което може най-добре.Защо е тази завист? Да не би Каналето да са по-добри?Пък и защо ги спряха тогава? Слави за сега е най-актуалният водещ -кой по-подходящ за нападки?



Тема Re: Защо се заяждат със Слави?нови [re: Ani3O]  
Автор JoRo_ ()
Публикувано29.01.02 02:36



Ами изглежда защото сме в България. Едва ли в друга страна народът се дели постоянно. То е ясно, че не може всички хора да харесват еднакви неща и хора, но все пак трябва да изпитваш някакво уважение към успелите и изкарващи парите си с труд хора.



Тема Re: Защо се заяждат със Слави?нови [re: Ani3O]  
Автор[GHOST]agentOO7 (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 19:58



Ablosutno sam saglasen s teb.Ne znam zashto vsi4ki opluvat tezi koito ni pomagat.Slavi gradi obraza na BALGARIA pred 4ugdencite pokazva im nashiq folklor.I nie kakvo plue go bez dori da se zamislim za kakvo vsashtnost e tova.DOKATO IMA HORA KOITO ZAVIGDAT NA DRUGI ZA USPEHA IM NQMA NAKADE I ZASHTO DA VARVIM KAM EUROPE!!!!



Тема Re: Защо се заяждат със Слави?нови [re: Ani3O]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано01.02.02 20:10



Сигурно си чувала един виц, той е трагично гениален в описанието на българина, дето Господ слязъл в ада да разбере дали не са го ударили на лайф грешниците. Всичко било наред, само накрая Господ попитал защо пред единия от казаните няма пазач, да не избяга някой, а едно дяволче казало: "А това е казана на българите - те сами се пазят, аха тръгне някой да излиза и всички се втурват да го върнат обратно...".

Нали знаеш, не е важно аз да съм добре...

Ужасно е това , на което сме свидетели, а какви примери мога да ти дам..., но не е подходящо тук да говоря за клуба, в който модерирам...

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Защо се заяждат със Слави?нови [re: jj]  
Автор momiche (ready)
Публикувано02.02.02 00:33



hey all
napylno sym s vas!
imam ponqkoga chuvstvoto, che vyobshte tiq klubove sa syzdanedi zatova nqkoi, koito ne razbirat, da kritikuvat horata, koito sa postignali neshto naistina; ei sega na nqkoi momichetata ot "Saten" ne im haresvali- aide be!
tova ot men
pozdravi

usmihni se dnes, utre moje da e po-zle


Тема jjнови [re: jj]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано03.02.02 12:11



ти в твоя клуб триеш мненията, които са против Лили и налагаш цензура- няма какво да говориш за клуба си.

Omnis homo mendax est!

Редактирано от imania на 03.02.02 12:12.



Тема Re: jjнови [re: imania]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано03.02.02 12:20



Трия : "Ей, бабунгел, ще те изпращаме скоро", както и "Да ми го духа путката сбръчкана". Ако на това му казваш цензура - аз съм 6-то управление, добре!

Късо съединение. Потрес!


Тема Тук не е мястотонови [re: jj]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано03.02.02 14:24



така, че това ми е последното съобщение, но доколкото разбах триеш и вицове, и не дотам вулгарни мнения.

Поздрави и успех на клуба ти.

Omnis homo mendax est!


Тема Re: Тук не е мястотонови [re: imania]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано03.02.02 14:31





Най-хубавите вицове си стоят, спокойно - те са
подбрани от Шоуто на Слави.

Поздрави

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Защо се заяждат със Слави?нови [re: Ani3O]  
АвторJanetplus (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:28



Заждат се тези,на които не им играе по свирката




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.