Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 30.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Sramna rabota  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 16:57



Basi toq hepten nepukist stana,veche i v efir se poqvqva nashmurkan kato jivotno.Za drugo ne znam ama ne e profi i nema i da stane shtoto si e selski guz i TOCHKA



Тема Готин, ти от коя планета падаш?нови [re: shto ne]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано23.01.02 17:42



На две магистралки "вече и в ефир" Слави е от има-няма година - ако се вярва на писанията на такива "открехнати" като тебе (виж темата на qwert:

) :-))) Като си решил да се отваряш в тоя клуб - поне прочети другите като теб на какво са се отваряли... да си по-оригинален, дет се вика. А ако не можеш сам да измислиш нещо свежо за на всеки в устата - мога да ти помогна: темата "Слави и алцхаймер" все още е свободна :-)))

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано23.01.02 19:01



Тая пуста завист......



Тема Re: Готин, ти от коя планета падаш?нови [re: Hekф]  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 23:27



"Ako si reshil da se otvarqsh procheti ...."Kvi mi gi govorish be suek kvo da cheta prez kura mi e za dulgiq.Prosto gledah mu shouta predi N-dni vidqh che se e nashnuril kato jivotno(to si lichi ot kilometri ne znam dali ti e qsno toq vupros)i go spodelqm tuka.A na nego nqma mnogo mnogo kakvo da mu zavijdash v interes na istinata Pomisli malko?!?



Тема hahaнови [re: shto ne]  
Автор JoRo_ (Аз знам)
Публикувано23.01.02 23:58



срамна работа е това, което майка ти и бащати са направили, т.е. ти.
Ти явно само с наркотици си правиш веселото и като видиш, че някой е с по-свободно поведение го пишеш наркоман.
Затруднен съм задачата, която си поставил "защо Слави не е за завиждане". Не се сещам нормален отговор.



Тема Помаааагаме :-)))нови [re: shto ne]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 17:30



Изобщо не коментирам Слави наркоман ли е и "нашнурва" ли се преди шоуто или не. За мен това са празни приказки. Това което аз виждам е, че "тъпия селяндур", "нашнурения олигофрен", "долния ляв педал" Слави има има по-добра, по-качествена и по-ясна визия от възпитания, представителния, престолонаследния, моралния премиер (примерно). Кво да говорим повече?

Кво си мислиш - че не ми е ясно, че ти е през оная работа за Слави, че ти е през оная работа за тайните му и явно пороци, че ти е през оная работа за този клуб и клубарите в него, че ти е през оная работа дали пишеш пълни или празни глупости? Ясно ми е. Но като така и така си решил да се празниш барем го направи добре. Това с нашнурването го зарежи - стара новина е за нас. Пробвай с алцхаймера и ще ни забавлиш повече.

Казвам ти го с най-добри чувства всъщност.



Тема Re: Помаааагаме :-)))нови [re: Hekф]  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 22:05



Otgovarqm samo zashtoto smqtam che tva za dobrite chustva e ot surce.Izvinqvam se mnogo ako sum naskurbil nqkoi s posta mi ama za mene tova da se drusash pred celukupniq bulgarski narod si e jiva gavra(prosto da ne chuvam che ne smurka zashtoto poznavam dostatuchno efektite ot toq shit narechen Kokaine i s ruka na surceto zaqvqvam che predi ne mnogo vreme gi nabliudavah LIVE po BTV V NAI GLEDANOTO VREME)Ako za vas tova e neshto normalno prosto ne znam kakvo da vi kaja.Mnogo jalko che edin pristrasten(SHTOTO QVNO E PRISTRASTEN SHTOM CEPI PREDI SHOU)e primer za naciqta i ima tolkova revnostni zashtitnici.Tolkova ot men a po vuprosa za zavista pak shte povtorq pomislete kude se namirame koi e Slavi i pak mi kajete che trebe da mu zavijdam.Basi pochvam da se pritesnqvam veche tolkova li ste tupi be???



Тема Re: haha-hihiнови [re: JoRo_]  
Авторshto ne (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 22:10



I az znam baq si tup:)



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
АвторSara (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 22:20



i az taka smiatam- otdavna weche ne gledan slavi ot selo plevensko. Mnogo nad nego sam



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Sara]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано25.01.02 00:00



По какъв начин си много над него?
Със самочувствие без покрите и с празен джоб ли?



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано31.01.02 12:08



Tupo Cheren tupo.Zashtitavash chovek koito ne go zaslujava.A nachini da si NAD S.Trifonov mnogo.A pulniqt djob v BG si e napravo mrusna duma,mai.

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.


Тема На Слави мястото му е на село, патки да пасе.нови [re: shto ne]  
Автормaчиcтe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 16:11



Я да видим дали и този път ще ми изтрият темата?



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор zagorka_gold (пенлива)
Публикувано31.01.02 18:50







Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано31.01.02 21:12



По-добре богат и красив отколкото беден и грозен

Обясни ми защо да не го заслужава? Човека тръгва от село, идва тук, бори се с живота, свири, продава мартеници(за да изкара някое левче), издига се много над другите благодарение на спазването на правилата на (шоу)бизнеса и Вие го хулите.
България ще е зле докато не престане да гледа с лоши очи на проспериращите хора. Похвали се ти какво си постигнал(а) в този живот. Тате носи, мама меси и нищо повече. Прав ли съм?

Аман от приятели


Тема А, няма проблемнови [re: shto ne]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 12:59



винаги можеш да разчиташ на некфи добри чувства от моя страна

Няма да споря - явно си спец по дрогата, щом я разпознаваш дори само по телевизионния образ. Хвала на такъви надарени специалисти..

Впрочем изследвал ли си всички възможности на дарбата си? Можеш ли да разпознаеш наркоман по телефон? Пробвай се. Ако можеш - веднага те уреждам в канал 2001. Имат там една празнина - бедния Жоро Бедников нещо не се справя много добре и му търсят заместник :-)))

А за нас хич ни съ приснявай. Шъс'опраим



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано01.02.02 19:47



Здрасти, Черен.
Само да кажа, че е простено нещата да текат на принципа "...тати носи, мама меси...", ама в конкретния случай поне да имаше защо...

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано02.02.02 16:34



Glei sega shte ti go povtorq shtoto mai ne go shvashtash SLAVI E ETALON I PRIMER ZA PODRAJANIE NA CELOKUPNIQ BG> NAROD. TOVA MU POLOJENIE N E P O Z V O L Q V A da se poqvqva drusan v EFIR.Neshto da ne si razbral ili da ti go narisuvam.
A kakvo sum postignal az ne mojesh da govorish pich shtoto ne se znaem i taka kato gledam nqma i shans da se promenqt neshtata.I posledno- ne si prav. Are sus zdrave.

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.02.02 17:13



Ти си единствения човек твърдящ това.
Аз съм сигурен, че ако на 10000 души се зададе въпрос "2+2=?", поне 100 човека ще сгрешат, та така и от 3000000 все някой може да си мисли, че Слави се появява друсан.....

Аман от приятели


Тема Re: Помаааагаме :-)))нови [re: Hekф]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано03.02.02 12:00



Слави има има по-добра, по-качествена и по-ясна визия от възпитания, представителния, престолонаследния, моралния премиер (примерно).

Защо не си премериш температурата?

Omnis homo mendax est!


Тема Не ми е много яснонови [re: imania]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 10:50



с какво ще му помогна на царя, ако си премеря температурата...

Но айде... Да не кажеш, че само се заяждам... Меря я. И кво ся? Три пъти я мерих - единия път като четох заглавията във петъчните 24 часа, втория по време на "Панорама" и третия - докато гледах "В десетката" с Иво Инджев. Няма да мога да я измеря повече пъти, щото се изпари живака от високата ми температура. Ама това го смятам за нормално, щото той термометъра е конструиран да мери температури до 50 градуса Целзий. Докато мойта беше малко над температурата на кипене на желязото (т.е. към 6- 7000 градуса). Кво да правя - като се вбеся обикновено вдигам температурата. Казано по простонародному - кипвам. Ама съм чувал, че и това било съвсем нормално :-)))

Та така. Не съм спец по наркоманите като Що_не, но определено смятам, че ако "си личи от километри", че Слави се друса преди шоуто, то тогава Негово Потайничество СексКобуготски се "нашнурва" с твърда дрога поне по десетина пъти на ден. Този специфичен разконцентриран поглед, тези нечленоразделни звуци, които издава по време на интервю, това неадекватно поведение пред и зад камера... Слави е невинно пролетно цвете пред него :-))))

Нещо да кажеш? Аз бих те посъветвал не да си мериш температурата, а да си направиш обстоен очен преглед. И в очните болести не съм спец, но според мен сериозно си го закъсал с късогледството :-)))))



Тема Re: Не ми е много яснонови [re: Hekф]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано05.02.02 02:18



Да уреждам ли течен азот за охлаждане?

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: А, няма проблемнови [re: Hekф]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано05.02.02 22:36



bla bla bla i t.n.. i ne se pritesnqvam- nqaa da sa opraite

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.


Тема Re: Помаааагаме :-)))нови [re: imania]  
Автор Ani3O (непознат )
Публикувано05.02.02 22:56



Абе ти веднъж поне пиши нещо позитивно все опозиция го раздаваш поне бъди по-ясна в позициите си.Ако не можеш да измислиш нещо ново-поне не пиши глупости.Ако не можеш да оцениш това което прави Слави по-добре си трай.В тоя живот нищо ценностно ли не намираш? Не го приемай лично съдя по това което пишеш .С уважение



Тема Нидей, брянови [re: shto ne]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 16:52



Хич ни съ приснявай. Ако не се опраим сами - докъм 600 дни ще ни опраи Националното Дриснение Смехурион (непо)Втори(м).

Бля-бля? Бля-бля са твойте способности да разпознаваш дрогаджиите от километри, ама... айде да не ти е уроки :-))))



Тема Ми май нямам нужданови [re: jj]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 16:56



Като ми се вдигне температурата взимам една двойна доза Шоуто на Слави и... изпускам парата :-)))



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Авторьь (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 14:46



Ти пък за какво си се запритеснявал... Има по-гадни неща. например, известно ли ти е, че Слави е педал, не му става от жени въобще, и чука Годжи. Гаджета са от години. Нямам нищо против обратните, но е много гадно публично да се подиграваш с тях, да се правиш на мъж и да си направо агресивен към тях и в същото време да го правиш с Годжи.



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: ьь]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано07.02.02 20:16



Болния мозък се включи в разговора

Аман от приятели


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
АвторKristina (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 15:24



Chetoh tuka i se chudq....Ne sm fenka na Slavi, no mi haresva kakvo pravi
Smqtam che go pravi dobre! Ne mislite li che neobosnovanata zloba i plueneto po chovek koito e uspql,, samo pokazva kolko mu zavijdate. Moje da e selqnin, da e prost, da se drusa, az lichno ne go poznavam i ne moga taka kompetentno
da govorq kakyv e kato vas, no smqtam che e uspql da se realizira za razlika ot drugi....na koito im ostava samo da go pluqt




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.