Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 30.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не ми е много яснонови [re: Hekф]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано05.02.02 02:18



Да уреждам ли течен азот за охлаждане?

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: А, няма проблемнови [re: Hekф]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано05.02.02 22:36



bla bla bla i t.n.. i ne se pritesnqvam- nqaa da sa opraite

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.


Тема Re: Помаааагаме :-)))нови [re: imania]  
Автор Ani3O (непознат )
Публикувано05.02.02 22:56



Абе ти веднъж поне пиши нещо позитивно все опозиция го раздаваш поне бъди по-ясна в позициите си.Ако не можеш да измислиш нещо ново-поне не пиши глупости.Ако не можеш да оцениш това което прави Слави по-добре си трай.В тоя живот нищо ценностно ли не намираш? Не го приемай лично съдя по това което пишеш .С уважение



Тема Нидей, брянови [re: shto ne]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 16:52



Хич ни съ приснявай. Ако не се опраим сами - докъм 600 дни ще ни опраи Националното Дриснение Смехурион (непо)Втори(м).

Бля-бля? Бля-бля са твойте способности да разпознаваш дрогаджиите от километри, ама... айде да не ти е уроки :-))))



Тема Ми май нямам нужданови [re: jj]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 16:56



Като ми се вдигне температурата взимам една двойна доза Шоуто на Слави и... изпускам парата :-)))



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Авторьь (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 14:46



Ти пък за какво си се запритеснявал... Има по-гадни неща. например, известно ли ти е, че Слави е педал, не му става от жени въобще, и чука Годжи. Гаджета са от години. Нямам нищо против обратните, но е много гадно публично да се подиграваш с тях, да се правиш на мъж и да си направо агресивен към тях и в същото време да го правиш с Годжи.



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: ьь]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано07.02.02 20:16



Болния мозък се включи в разговора

Аман от приятели


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
АвторKristina (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 15:24



Chetoh tuka i se chudq....Ne sm fenka na Slavi, no mi haresva kakvo pravi
Smqtam che go pravi dobre! Ne mislite li che neobosnovanata zloba i plueneto po chovek koito e uspql,, samo pokazva kolko mu zavijdate. Moje da e selqnin, da e prost, da se drusa, az lichno ne go poznavam i ne moga taka kompetentno
da govorq kakyv e kato vas, no smqtam che e uspql da se realizira za razlika ot drugi....na koito im ostava samo da go pluqt




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.