Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 30.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано31.01.02 12:08



Tupo Cheren tupo.Zashtitavash chovek koito ne go zaslujava.A nachini da si NAD S.Trifonov mnogo.A pulniqt djob v BG si e napravo mrusna duma,mai.

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.


Тема На Слави мястото му е на село, патки да пасе.нови [re: shto ne]  
Автормaчиcтe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 16:11



Я да видим дали и този път ще ми изтрият темата?



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор zagorka_gold (пенлива)
Публикувано31.01.02 18:50







Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано31.01.02 21:12



По-добре богат и красив отколкото беден и грозен

Обясни ми защо да не го заслужава? Човека тръгва от село, идва тук, бори се с живота, свири, продава мартеници(за да изкара някое левче), издига се много над другите благодарение на спазването на правилата на (шоу)бизнеса и Вие го хулите.
България ще е зле докато не престане да гледа с лоши очи на проспериращите хора. Похвали се ти какво си постигнал(а) в този живот. Тате носи, мама меси и нищо повече. Прав ли съм?

Аман от приятели


Тема А, няма проблемнови [re: shto ne]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 12:59



винаги можеш да разчиташ на некфи добри чувства от моя страна

Няма да споря - явно си спец по дрогата, щом я разпознаваш дори само по телевизионния образ. Хвала на такъви надарени специалисти..

Впрочем изследвал ли си всички възможности на дарбата си? Можеш ли да разпознаеш наркоман по телефон? Пробвай се. Ако можеш - веднага те уреждам в канал 2001. Имат там една празнина - бедния Жоро Бедников нещо не се справя много добре и му търсят заместник :-)))

А за нас хич ни съ приснявай. Шъс'опраим



Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано01.02.02 19:47



Здрасти, Черен.
Само да кажа, че е простено нещата да текат на принципа "...тати носи, мама меси...", ама в конкретния случай поне да имаше защо...

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: Cherniq]  
Автор shto ne (trashmaker)
Публикувано02.02.02 16:34



Glei sega shte ti go povtorq shtoto mai ne go shvashtash SLAVI E ETALON I PRIMER ZA PODRAJANIE NA CELOKUPNIQ BG> NAROD. TOVA MU POLOJENIE N E P O Z V O L Q V A da se poqvqva drusan v EFIR.Neshto da ne si razbral ili da ti go narisuvam.
A kakvo sum postignal az ne mojesh da govorish pich shtoto ne se znaem i taka kato gledam nqma i shans da se promenqt neshtata.I posledno- ne si prav. Are sus zdrave.

Защо да го разбираме?По-добре да го разрушим.


Тема Re: Sramna rabotaнови [re: shto ne]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.02.02 17:13



Ти си единствения човек твърдящ това.
Аз съм сигурен, че ако на 10000 души се зададе въпрос "2+2=?", поне 100 човека ще сгрешат, та така и от 3000000 все някой може да си мисли, че Слави се появява друсан.....

Аман от приятели


Тема Re: Помаааагаме :-)))нови [re: Hekф]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано03.02.02 12:00



Слави има има по-добра, по-качествена и по-ясна визия от възпитания, представителния, престолонаследния, моралния премиер (примерно).

Защо не си премериш температурата?

Omnis homo mendax est!


Тема Не ми е много яснонови [re: imania]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 10:50



с какво ще му помогна на царя, ако си премеря температурата...

Но айде... Да не кажеш, че само се заяждам... Меря я. И кво ся? Три пъти я мерих - единия път като четох заглавията във петъчните 24 часа, втория по време на "Панорама" и третия - докато гледах "В десетката" с Иво Инджев. Няма да мога да я измеря повече пъти, щото се изпари живака от високата ми температура. Ама това го смятам за нормално, щото той термометъра е конструиран да мери температури до 50 градуса Целзий. Докато мойта беше малко над температурата на кипене на желязото (т.е. към 6- 7000 градуса). Кво да правя - като се вбеся обикновено вдигам температурата. Казано по простонародному - кипвам. Ама съм чувал, че и това било съвсем нормално :-)))

Та така. Не съм спец по наркоманите като Що_не, но определено смятам, че ако "си личи от километри", че Слави се друса преди шоуто, то тогава Негово Потайничество СексКобуготски се "нашнурва" с твърда дрога поне по десетина пъти на ден. Този специфичен разконцентриран поглед, тези нечленоразделни звуци, които издава по време на интервю, това неадекватно поведение пред и зад камера... Слави е невинно пролетно цвете пред него :-))))

Нещо да кажеш? Аз бих те посъветвал не да си мериш температурата, а да си направиш обстоен очен преглед. И в очните болести не съм спец, но според мен сериозно си го закъсал с късогледството :-)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.