Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 06.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Момичетата от бекграунда на бенданови [re: Ernest]  
Авторron (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 19:16



desi e po privigilirovana ot slavi



Тема Re: Слънце и Лунанови [re: minty]  
Автор Anonymous (Handspring)
Публикувано19.04.02 20:33



da moje bi si prava.No da ti kaja chestno ne si padam po tozi tip glas (kato na Alexsandra).Neiskam da kaja che imam neshto protiv neia ili neiniat stil na peene.Prosto poveche mi haresva Desislava.Moje bi slusham poveche muzika s tozi tip glas ,no nemoga da si krivia dushata i da kaja che Alexandra me haresva poveche ili da tragna da se opravdam che niamam mnenie otnosno koia pee po-hubavo poradi tova che Desi pee poveche ot Alex.

The power of one.


Тема Ама разбира сенови [re: Spider]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано22.04.02 17:38



Че то е очевидно.
Ако трябва в духа на написаното до момента да изкажа лично мнение - те са различни типове жени и певици. Деси е едно малко бижу - страхотна е, но аз предпочитам Алекс.



Тема Re: И аз съм твърдо "за" Алекс!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор teddy** (мече)
Публикувано24.04.02 19:06



Prava si za vsichko , samo edno iskam da te popitam - znaesh li kakvo bi se sluchilo, ako si sreshe kosata sled kato e izsahnala?!?!?
Iavno ne.....Kudravite kosi ne se reshat sled suhnene zashtoto stavash s metla na glavata, a tia ima prikazna kosa.




Тема Re: Те са различни гласовенови [re: jj]  
АвторSlavibabe (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 20:13



Za mene si absolutno prav\a , e tva e cialata istina!!!Kazano 4estno ne moga da
si predstavia kak Alex 6te izpee sus Slavi "Nazad,nazad , mome Kalino" , ne za6toto
ne moje da pee ami za6toto glasa i e po-operen po-debel po-djazov , dokato Desi e
s po-nejen glas.Taka mislia az (ima i rima)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.