Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 10.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема И най-важният факт........нови  
Автор silent (някакъв)
Публикувано18.12.01 16:12



шоуто на слави се превърна в институция в тая държава без институции.........което би било смешно ако не е трагично........после кой казва
че народа е........ лалалалалала..........с две думи каквото харесваме това ще ни определя начина на живот..........би трябвало да сме щастиливи............

незабележим


Тема Хубаво енови [re: silent]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 18:25



човек да цитира умни неща на умни хора. Обаче когато хората и нещата не са толкова умни... да ги цитираш вече... не е толкова хубаво :-)

"Шоуто на Слави е дефакто институция в държава без институции" - е нещо което бай ти Дилов-жълт го каза още по време на парламентарните избори. И какво? Дилов-шарен е казвал какво ли не по какви ли не поводи.

Мисля, че Слави е (или поне се опитва да бъде) говорител на средния българин. Дали го прави добре или не - е въпрос на друга тема. Но Слави институция? Хех, това дори не е смешно :-)))



Тема Re: Хубаво енови [re: Hekф]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано18.12.01 20:06



СЪЖАЛЯВАМ МНОГО НО НЕ ЦИТИРАМ НИКОЙ ОЩЕ ПО-МАЛКО ПЪК АКО ЗНАЕХ ЧЕ ОНЯ ФЪФЛЕК Е КАЗАЛ НЕЩО ТАКОВА ВЪОБЩЕ НЯМАШЕ ДА ГО НАПИША..........ПОНЕ НЕ С ТЕЗИ ДУМИ........МЕЖДУВПРОЧЕМ БИ ЛИ МИ ДАЛ НЯКАКВО ОПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДУМАТА ИНСТИТУЦИЯ ИЛИ ПОНЕ СИНОНИМ НА НЕЯ.........ТА ДА ЗНАМ ДАЛИ СИ СТРУВА ПОНЕ МАЛКО УСИЛИЕТО ДА ПИТА ТОВА В МОМЕНТА............ЩОТО ОТ ТОВА ДЕТО СИ ГО НАПИСАЛ МИ СТАВА ЯСНО ЧЕ НЕ ТИ Е ЯСНО КАКВО И Е ТОЧНОТО ЗНАЧЕНИЕ...............

незабележим

Редактирано от silent на 18.12.01 20:15.



Тема Няма значканови [re: silent]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 16:19



цитат или оригинална твоя мисъл - все е тъпня. Слави институция? Хех, не ме разсмивай, пич - което и определение за "институция" да вземеш... все не пасва :-)

И можеш да не ми бодеш очите с ъпъркейз - все още съм добре със зрението



Тема Re: Няма значканови [re: Hekф]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано21.12.01 20:20



така си и мислех ...........не знаеш какво означава институция........то и за това харесваш кича на плешивия.........щото половината го смилаш с гръбначния си мозък.........айде със здраве си го гледай.........

незабележим


Тема MI KAK SHTE NE E... [re: silent]  
Автор SLABl TREFONOV (*MARTENICHKO*)
Публикувано24.12.01 02:41



KATO BABA IAGA STANA. VSEKI GO ZNAE.

neka budem kato SLABI TREFONOV


Тема Твой си проблем, бе готиннови [re: silent]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 14:41



Да не мислиш че ще споря с тебе? Ми хич си нямам и намерение да го правя. Като си си създал тоя яд да си навиеш на пръста, че Шоуто се било превърнало в институция - кво да те правя? Няма какво да те правя освен да ти пожелая най-искрено и сърдечно да намериш отдела "Жалби и оплаквания от граждани и селяни" на тая "институция" и да му таковаш таковата с мрънканиците си. Стискам ти палци в това богоугодно и институционално законосъобразно начинание. Разбий ги, дето има една приказка - ние знаем, че можеш :-)))

Ми да - аз гледам на Шоуто като на... шоу - глей къф съм некф задръстен значи, направо да ми се чудиш на акъла. Забавлявам се, дето си вика. Ама така сме ние първосигналните копелета. Вместо да спрем за миг и да дълбоко да се замислим "ама тоя Славчо станал цела енстетуцея бре?" ние ядем, пием и си носим новите дрехи поради което сме едни (общо взето) диви, щастливи и дългоживеещи копелета.

Пък вие чворофилософите... скъсайте си нервите, съкратете си живота и дори се избийте един друг с доклади, контрадоклади, реплики, дуплики и треплики изпълнени открай-докрай със спорове и анализи що е то институция и има ли тя почва в Шоуто на Слави :-)))



Тема Re: Твой си проблем, бе готиннови [re: Hekф]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано30.12.01 11:57





незабележим



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.