Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ШОУ от кръв, слуз и....ха ха ха  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 00:19



Ха ха ха ха
В един от постингите, ООООНЕЕЕЕЕЛ, "родителка" от родителския пита, и НЕ си отговаря на зададения въпрос
.А отговора на въпроса, виси в самотен пространството, отхвърлен по лош ...и жесток начин, но ТОЙ Е ТУК и сега ще го прочетете.....
Ето го въпроса:
"....мигар всичките деца и родители по света са някакви идиоти, язви, смърдящи каверни, пълни със слузести тайни?
и мигар това твоето мрънкане е начинът "за подобряване качеството на ...." - ПИТА ОООООНЕЕЕЕЕЕЛ....ха ха ха ха
Всеки въпрос, съдържа своя отговор....за съжаление или за радост...
Живота е миг...между две небитиета...между смърт и смърт...
Живота е възможност, потенция, но не е задължение....
А смъртта, е задължение, произтичащо от живота....ха ха ха ха
По сигурно нещо от смъртта няма...а когато смъртта дойде, идват червеите, слузта, смърдящите каверни и тинтири- минтири....
Те са отговора!
Те са отговора на живота...на ООООНЕЕЕЕЛ...от който ТЯ БЯГА, но не е известно, някой да е избягал още от СМЪРТТА....ха ха ха ха
Мигар ли? - пита ООНЕЛ
Миг е ...ДА!
ДА!
Така е и който мисли обратното си е ТЪП...по рождение...ха ха ха ха
Поздрави от Мулето...
ОООНЕЛ, ти не си ли родена от сперма, която е СЛУЗ и тинтири-минтири?
Що се срамиш от това, което си?
Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ах а
Поздрави от военния клуб на пагоните и "родителите"-пръц-фръц.....ха ха ха ха ха



Тема Редник Мулешков!нови [re: MУЛE]  
АвторHekф aнoн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 19:22



(отговаря се АЗ, редник-безредник)

Хуу нещо са войните. 'Но'о ги одобрявам тва войните шъ знайш. Едно, таквозинка, патриотическо чувство ме обзема кат ми замирише на война. Ама не разбирам що толкова си се отдалечил от полето на военните действия, мама ти калташка и се праиш ТУКА на баси героя? Нек'си ми намирисва тва на дезертьорство. Хмда... Ще се наказваме, редник Мулешков. Ще се наказваме



Тема Re: Редник Мулешков!нови [re: Hekф aнoн]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 20:44








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.