Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 01.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ужас направо!  
АвторChastna TV (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 00:12



Какво ли не изчетох по този клуб, какво ли не ме побърка - ужас направо...
Но в едно съм сигурен. "Шоуто на Слави" омръзва със всеки изминал ден на цялата зрителска аудитория и то поради много причини. Първият сериозен проблем според мен е, че се върти всеки ден... Оригинално, оригинално, но само един - най-много два дни от седмицата - през другото време ми се доспива от простотии. Въпреки всичко и аз харесвам само началото с обзора на деня или там както го наричат. И то това е единственото хубаво нещо - плод на хрумванията на многото сценаристи, които работят в екипа му. Не е лъжа, че доста пъти се канят гости, които оттегчават зрителите, а и еднообразието в структурата на това предаване ме побъркава. Първо "красивите" момичета от балета си въртят задниците, после Годжи "ръси тъпо приветствие", малко "новини", след това нещо като скеч на живо, после госта и най-накрая подписа в книгата и размяната на подаръците. Дори и привидното "разнообразие" от гости не може да ми премахне оттегчението. Всеки ден, абсолютно всеки ден едни и същи простотии, осеяни с още по-малоумните закачки с Годжи, който милия само седи и подпира "скъпата" си китара и се прави че "свири". И като започне да прави пе.......... си физиономии изпадам в нервни гърчове...
Дано по скоро Слави се сети, че са нужни малко радикални промени в т.н. му "ШОУ", което прилича на строго подреден и нагласен цирк. Да не давам пример с мазните му прояви по време на изборите и т.н. ОООО ами то е ясно. Всяко такова предаване не може да не е обвързано с политическа сила и то вече е пределно ясно с коя... Но не е въпросът това сега. Както Нова ТВ си сменя цвета в зависимост от кабинетите, които управляват. Така и Слави си променя манталитета и политиката на предаването в зависимост от политическия вятър, от който се страхува да не остане само "по гащи".
Едно е сигурно. Вече доста хора си лягат в 22:30 часа и си спят спокойно...
Дерзайте.
Очаквам мнения относно това - докога ще търпим това жалко подобие на "развлекателна шоу програма" и какво не ви харесва в предаването. Мисля да направим малък разбор на всичко това, което трябва да се промени в предаването, та дано ако някой от неговия екип случайно мине покрай тези постинги да си ги разпечата и да ги използва!
Който мисли да ми пише хвалебствия и изтъркани фрази от рода - колко е хубаво и забавно ми е да гледам, да пропусне този форум!
Айде лека нощ!
Утре пак съм тук!



Тема Re: Ужас направо!нови [re: Chastna TV]  
АвторHeroShirt (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 02:22



Shte preskocha analiza - wypros na gledna tochka.

No izrechenieto "dokoga shte tyrpim" opredeleno ne mi haresa. Ami kato ne te kefi - ne go gledaj. Towa ne e twoeto shou, za da kajesh 'nqma da go tyrpq shte go promenq'.

Ne me razbiraj pogreshno. Ne sym wyw wyztorg ot predawaneto w momentniq mu wid, no, po dqwolite, predstawi si che imash biznes nqkakyw i prodawash da rechem gewreci. Idwam az i ti kazwam 'gadni sa, ti syshto'. Mi ne gi qj, priqtelju.

A za ideite...

Shemata trqbwa da se popromeni plawno. Az sym siguren, che sled turneto predawaneto shte e promeneno. Ne e za podcenqwane starata telewizionna mydrost, che promeni w predawane se prawqt naesen (motiwite nqma da zirejdam, wseki kolega gi znae).

Kakwo bih naprawil az na mqstoto na Slavi?

Bih wyrnal duha, poznat ot "Hyshowe". Kak? Neznam. Neznam dali tezi zalitaniq kym termina 'Nowite warwari' e neshto takowa. No towa nqma predawaneto - duh.

Bih smenil scenaristite, pone polowinata. Trqbwa da ima tekuchestwo, zashtoto w momenta az sym otrabotil w glawata si nqkolko obraza na scenaristite w "Shouto na Slawi" i wypreki che ne im znam imenata moga da precenq, che edi koj si material i edi koj si material sa pisani ot edin chowek.

Bih wkaral 'hwashtane' na wajni hora w krachka. Wseki sluchaj shte e po-dobre ot westnicite.

Hajde stiga tolkowa. Ta dumite mi sa - nikoj ne'tyrpi' edno predawane - ili go gleda ili ne go gleda. Oswen towa mislq (s koeto obezsmislqm wsichkite si zabelejki po-gore), che takawa diskusiq ima rezon ako Slawi q poiska ot nas.

Greetings: HeroShirt



Тема Хубаво, ама...нови [re: HeroShirt]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано22.07.01 12:37



Ако някой мине и ми каже, че са гадни гевречетата, аз ще се чукна по главата и ще се замисля, дали наистина не е така... И ще се замисля още защо толкова малко клиенти имам и веднага ще променя тяхното качество по обективни причини... Това мисля, че трябва да стане и с Шоу-то. Радвам се, че мислиш, че промените могат да станат през есента - Ще чакам и ще се надявам. Но също още едно нещо не ми хареса... "takawa diskusiq ima rezon ako Slawi q poiska ot nas". Мислиш ли, че някога това ще стане? Мислиш ли, че ще се унижи??????

При маниаците компромиси няма!


Тема Re: Ужас направо!нови [re: HeroShirt]  
АвторChastna TV (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 12:50



Obsto vzeto kato se zamislia, Secret-a me e izprevaril...
Stiah da kaja sastoto kato dobavim, che ne e nujno da se smeniat scenaristite. Te rabotiat za temite, koito im se opredeliat "ot gore"!



Тема Re: Ужас направо!нови [re: Chastna TV]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано22.07.01 16:28



Айде сeга! Не можеш да измислиш такива агрументи като мене! Не че съм писал много, но поне те защитих! Ти какво си - m/f?

При маниаците компромиси няма!


Тема Темата на Слави за и против!!!нови [re: Chastna TV]  
Автор wizzard (непознат )
Публикувано26.07.01 23:03



Фен какво да ти кажа просто мъка - нищо не можеш да направиш против това предаване. Каквото и да направиш Слави си взимапаричките и си спи о-спокойно дори от теб! И ти да си на негово място ще направиш същото!
Е ако имаш някаква идея аз съм насерща ще помагам колкото мога!
освен ако не му знаеш сайта или нещо подобно на Слави дето можем да му го хакнем и да му направим малко мръсничко не знам какво друго да направим дано неговите хиени по InterNet да намерят нещо от тази страница та да им дойде акъла дето се вика.
наистина си е еднообразничко интересното "различното" да кажа е само в гостите, костюмите на момичетата и на Слави, как се дразнят с Годжи, което си е по сценарий, и нищо друго. Чак ти се отнещява да го гледаш. То се знае предварително какво ще стане.
Не знам дали си гледал в няколко предавания как Слави все кани различни гости дето са от Русия и все носят алкохол за пиене - тук е момента на гафовете: Слави като се натаралянка започва да си иска още и така забравя си сценария, започва да прави едни такива дето неможеш да кажеш, че са присъщи на един толкова известен човек - че навсичкото отгоре и пее чалга, не мога да гопонасям - и всичките му песни се пеят навсякаде, че и на дискотека не можеше да се ходи по едно време въртяха много негови парчета.
Е не знам каквод ати кажа още, но все пак е нещо - успокой се той все още си води предаването - даже и в този момент го води!!!



Тема Re: Темата на Слави за и против!!!нови [re: wizzard]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано26.07.01 23:44



Mnogo si prav... Nisto ne mojem da storim protiv nego, mojem samo da se vazmustavame, no vse pak taino se nadiavam naistina niakoi ot negovite hora bilo to scenaristi i t.n. Da vleze i da prochete povecheto postingi v tozi klub, za da razberat kade im kucat nestata i da se promeni malko tova predavane. Ne znam, no mi se struva, che tolkova visoko letiat ot slavata, che dori edno "Dobar den" ne mojesh da im kajesh. Zatova sam se primiril i prosto sled 22.30 gledam drugi nesta po drugite televizii i t'va e! Sasto sam na mnenie, che rano ili kasno vsiako nesto si ima svoia krai. Sled niakoi i drug mesec niama da e zle horata mu da napraviat edno reitingovo prouchvane i moje bi togava ste razberat, che show-to e malko gledaemo...

При маниаците компромиси няма!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.