Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 15.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не съм фен на Слави, но не схващамнови  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано04.07.01 18:42



защо някои хора говорят срещу него с такава злоба!

Една колежка всяка сутрин страда поне по половин час:

"Ах, ама гледахте ли снощи Слави?..." (Следва унищожителна критика - това било, онова било, така се държал, туй рекъл, онуй казал...) И това в продължение на вече месеци.

Писна ми най-накрая и й зададох съвсем логичния въпрос: Като не ти харесва и те отвращава, защо не цъкнеш дистанционното и да гледаш нещо друго? Имаш поне още 30 възможности!

Ха, познайте какво ми отговори!!!



Тема Отговори минови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано06.07.01 18:42



- Ами, то по другите програми дават само глупости!

Изумително, възхитително, очарователно, нали! Страхотна логика! Застреля ме в слепоочието!






Тема Тъкмо щях да питамнови [re: ASSASSlN]  
АвторHekф aнoн (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 19:27



какво е отговорила :-)))

Ми така е то с логиката. Или по-скоро с липсата й. Имаше един много готин лаф в един още по-готин руски филм ("Пази се от автомобила" с Никулин в главната роля): "Чадо, всички вярват в бога - едните вярват, че го има, другите вярват, че го няма" :-)))))) И с Шоуто май е така: всички чакат с нетърпение Шоуто на Слави - едните за да се забавляват, а другите за да видят каква нова "простотия" ще направи Слави този път. С една дума - всички сме фенове :-))))

Конкретно за този клуб - на Слави са му през оная работа всички тия тъпотии, които се пишат тук. Така че и ти не се връзвай. Да си пожелаем да е жив и здрав Слав да ни радва още дълго време - и едните и другите :-))))



Тема Re: Отговори ми [re: ASSASSlN]  
Автор Drummer ()
Публикувано09.07.01 17:45



E смятай щом от тва ти се оплаква половин час...представи си от "глупостите" колко ще ти се оплаква.



Тема Re: Отговори минови [re: Drummer]  
Автор AllBosh (непознат)
Публикувано10.07.01 14:54



Heh ama ne predpolagate koooolllkkkkkooooo mnooooooogooooooo takiva kolejki ima v taq durjava .
No i tova si i e gotinoto vseki gleda nakraq na vseki ne mu haresva i zapo4vat "Az ?? da gledam toq PROSTAK!!! Nikoga " i sled tova vednaga zastupvat pred TV vijdat 4e naistina nqma nishto drugo koeto da moje da se izturpi pone 15 minuti i pak Slavi .
A toi prosto koi kakvoto da govori si e nai-dobriq showman v nashtata mila , kipra i gotina rodina .
Ako mojete da me oborite shte se radvam - kajete prosto kopi tuk pravi po dobro shou



Тема дребна поправканови [re: Hekф aнoн]  
Авторбeз (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 16:24



Инокентий Смоктуновски



Тема Re: Не съм фен на Слави, но не схващамнови [re: ASSASSlN]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 16:40



Интересен, но не и необясним, феномен.
Вие сте млади хора е едва ли си спомняте за такъв български телесериал -"Завръщане от Рим". Беше невероятен с шокиращите си измишльотини и нагло демонстриране на пълно непознаване на реалната действителност. До такава степен беше изсмукан от пръстите на създателите си, че хората спонтанно го бяха кръстили "Повръщане от Рим". Предаването на Слави Трифонов в сравнение с това кино-недоразумение е направо бисер. И все пак, всяка вечер, когато започваше прожекцията на поредната серия, улиците опустяваха. Хората го гледаха и го ругаеха. - Интересно им беше да разберат до къде може да стигне тази глупост. Но, така и не разбраха. Известно е, че познанието е ограничено, а глупостта - безгранична...



Тема Ха?нови [re: бeз]  
АвторHekф aнoн (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 17:08



Май си прав. Що си мислех че крадеца на коли беше Ю.Никулин? Леле - остаряваме...



Тема Опснови [re: чичo]  
АвторHekф aнoн (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 17:14



Дай да си говорим истината в очите: Шоуто на Слави е един час. От този един час половината е разговор с госта(ите) на шоуто. Останалото е 90% закачки с пресата и останалите медии. Имаше една рубрика във вестник Стършел, "Топ идиот" се казваше, сега май се казва "Press просото". Е, питам аз - Слави като осмива идиотиите, които се пишат, казват или излъчват в масмедиите - той ли е идиота? Айде мола ти се.



Тема Re: Отговори минови [re: AllBosh]  
Автор Drummer ()
Публикувано10.07.01 23:20



Абе да ти кажа и мене ме дразни..по много причини, но както и да е..поне не надувам главите на хората.
А що се отнася за това, че не мога да ти дам за пример по-добро шоу, отговора е в това, че просто малко хора/като него/, успяват да се уредят да перат парички...Колкото и да се прави на много недостъпен и неподкупен, въобще не е така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.