Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: WMC]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано11.04.12 15:09



И аз, и аз.

------------------------------------------



Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор WMC (Прах във вятъра)
Публикувано11.04.12 21:05







Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: WMC]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.04.12 21:31



Да не е на сръбски това - май на него тази дума е с "Д"?
Днеска ми дойде едно компютърно списание, броят е за месец "Апирил".




Редактирано от Naki на 11.04.12 22:31.



Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: Naki]  
Автор P. - koвaчa (Magentusiast)
Публикувано11.04.12 21:40



Оставям подмятанията настрана. ето една страничка:

досега за близо 30 дни едвам това успях да направя. Сигурно пак ще има приказки. Започвам да тренирам NAMU6 Тя е напълно безплатна.Просто нямам време точно заради този сайт да уча HTML приятелят дето ми я поръча бърза. Може би по нататък. Знам че си е по добре да е програмист човек когато се занимава с такива работи. Не съм програмист не и сега
Благодаря на всички тук за помоща.Когато имам въпрос пак ще питам

Редактирано от P. - koвaчa на 11.04.12 21:43.



Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: Naki]  
Автор WMC (Прах във вятъра)
Публикувано11.04.12 22:39



Може и на Сръбски да е - знам ли го това приложение, но ме кефи.



Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: P. - koвaчa]  
Автор WMC (Прах във вятъра)
Публикувано11.04.12 22:44



Всичко на PHP е безплатно, а дюдюканията и бибитканията не са за удоволствие, сигурно си знаеш, но да ти припомня все пак.

И с този Хит.бг освен за смях на кокошките... друго не се сещам - по зле е от моя сайт, но аз самият нямам претенции че съм художник и че разбирам от дизайн.

За мен е по-важно, че има какво друго да покажа и то се "вижда" от специалистите.



Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: WMC]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано12.04.12 01:31



МакеДонски





Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: P. - koвaчa]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано12.04.12 01:32



Във флаш банера отдолу "MARTEKC" на каква азбука е написано?





Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: P. - koвaчa]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано12.04.12 11:43



Е как да не е добре човек да е програмист щом се занимава с такива неща? То не е добре, ами направо е задължително. Все едно заварчик да прави JavaScript библиотеки...

Не се обиждай, ама тея сайтове, дето си ги направил, са абсолютна мизерия. Насочи хората към някой програмист, който разбира от XHTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP, SQL, Photoshop и SEO, вместо да се правиш на циганин.

------------------------------------------



Тема Re: Заредих картинките но буквите излизат на маймунинови [re: croesus]  
Автор P. - koвaчa (Magentusiast)
Публикувано12.04.12 11:53



Този вариант на сайта е правен на NAMU6 (понеже в лицензното споразумение на Namo WEB Editor пише че след като видя че сайта ми тръгва на хоста трябва да си извадя след това сайта от хоста защото присъствието му там нарушава лицензното споразумение.И аз за да отбягна всякакви лични предразсъдаци изградих нова страница на базата на NAMU6.Само че там няма такива лиготии като банерчета и за това "бръкнах" в кода на Namo WEB Editor трайъл версията и "присадих" НАМО-вското банерче върху NAMU6.
По въпроса за това как е написан "МАРТЕКС" Обикновено ползвам CREDOR на дир бг за да не ми се налага да инсталирам Флекстайп.( пък и наистина няколкото опита да си сложа оригиналната уиндоуска кирилица ми се провалиха)
толкова по въпроса ти. Т.е. не мога да си спомня дали не съм ползвал шльокавица за името МАРТЕКС или съм писал с Кредора на дир.бг. Беше много късно вечерта пак. Честно казано доста се потя с това си начинание.Не очаквах че ще е толкова трудно. Сега ще пробвами с 15days trial Antenna WEB Studio design И дно там няма такъв момент в лицензното споразумение.
Просто си се стремя да правя доколкото е по силите ми легални неща.Е, ако знаех РНр или ХТМЛ щеше да е по малко потта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.