Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Log In - за Websiteнови  
Авторпитaнe (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 11:58



Здравейте. Много ми се иска да разбера, може ли да си направим страница, която да може да се вижда само ако посетителя въведе код "парола", който аз му задам. Има ли някакъв HTML код за тази работа, или трябва некво друго средство?





Тема Re: Log In - за Websiteнови [re: питaнe]  
Автор Volkano v.6 (де`еба)
Публикувано09.05.07 12:50



- PHP
- Javascript




Тема Re: Log In - за Websiteнови [re: Volkano v.6]  
Авторпитaнe (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 22:15



Ако ме разбирате по-правилно - искам да заключа една страничка, да няма нищо активно от нея, докато не бъде въведена парола. Няма ли такъв скрипт?





Тема Ми има - [re: питaнe]  
Автор KoтapakътнaШpьoдинrepМодератор (bloody furious)
Публикувано09.05.07 22:20



провери какво ти е дал човека.

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Ми има -нови [re: KoтapakътнaШpьoдинre]  
Авторпитaнe (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 23:26



Ама защо никой не ми дава кода? Някакви програми ли трябва да ползвам? А с тази търсачка се натъкнах на програма, която генерирала HTML така, че да не може някой да ми копира страницата, харесах си го, въведох HTML код в блока заoriginal HTML, и понечих да го генерирам, но ми изважда следната бележка:



Пък каквото и да пиша в блокчето original HTML, все тоз текст ми излиза при опит за генериране!

Все пак, мен ми трябва елементарно нещо, код в който да вмъкна паролка. Тези малките файлове от по 4/6 кб не ги знам какви са. Как да ги ползвам, като не знам за какво са - какво правят?



Тема Е вече...нови [re: питaнe]  
Автор KoтapakътнaШpьoдинrepМодератор (bloody furious)
Публикувано09.05.07 23:52



нема жива риба, много съжалявам.

П.П. Ама съвсем нищо не разбрах (освен че си немаш идея какво правиш, нали? :)

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Е вече...нови [re: KoтapakътнaШpьoдинre]  
Авторпитaнe (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 23:59



Искам страничката ми да не е активна (невидима), докато "зрителя" не въведе паролка, която да има от моя мислост





Тема Ето пример....нови [re: питaнe]  
Авторпитaнe (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 00:36





Опитвам се да го използвам, но дали защото го правя с glog.dir.bg бутона и линка не са активни, май няма подръжка на някой език ли, Java ли, що ли, неук съм, ако някой от вас не ме светне...?



Тема Re: Ето пример....нови [re: питaнe]  
Автор Volkano v.6 (де`еба)
Публикувано10.05.07 09:53



Дал съм ти линкове точно по темата - ако те мързи да ги прочетеш или трябва малко повече време да ги осмислиш, това си е изцяло твой проблем! Капиш?



Тема Re: Ето пример....нови [re: Volkano v.6]  
Авторlud (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 12:38



a na balgarski ima li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.