Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Тема Съвет за риселърска програманови  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано29.09.06 18:24



Здравейте!

От доста време се занимавам с уеб дизайн и напоследък обмислям и идеята да се захвана и с предлагане на хостинг – като риселър. Затова и прегледах доста оферти, но като цяло инфото, което намерих не е много подробно или може би на мен просто нещата не са ми ясни... Насочих се към една оферта и ми се ще да си кажете мнението за нея. А ако има и хора с опит като риселъри ще е супер ако могат да ми дадат някакви съвети.

Това е офертата:
http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-resellers.php


10х на всички!

Memento mori ...


Тема 2400лвнови [re: Kristabella]  
Автор ghs (познат)
Публикувано29.09.06 18:46



за година.... +ограничено пространство, +трафик, +потребители

тез са луди и смешни. ти искаш да продаваш и да печелиш, те също, а ти слагат ограничения.

към 480лв струва в godaddy

може да има и по-евтини



Тема Re: Съвет за риселърска програманови [re: Kristabella]  
АвторMilen (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 19:57



Мисля че тази е пъти по-добра :
http://www.tophost.bg/resellers.php





Тема Така е, само...нови [re: Milen]  
Автор KoтapakътнaШpьoдинrepМодератор (Bloody Furious)
Публикувано29.09.06 20:39



хостинга не струва...



There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.

Тема Re: Съвет за риселърска програманови [re: Kristabella]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано30.09.06 10:40



Здравейте, а какво мислите за този

и не само като риселър а по скоро като хостинг. Опитвам се да събера на едно място хостингите във фирмата. Дали е добра идея. Едно от нещата които ми хареса че са големи и куп хора се грижи за съпорта. Моля ви за мнение!

Всичко е възможно

Тема Re: Съвет за риселърска програма [re: Kristabella]  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано02.10.06 13:19



Здравейте отново...

Всъщност се интересувам от най-малкия пакет на тази фирма, а не този от 2500лв, за да мога да “опипам почвата”, а пък и на този етап нямам толкова сайтове

Дай боже в бъдеще да отида и на този пакет

Офертата на Топ хост беше една от първите, които ми попаднаха, но съм на мнение, че тези ниски цени са напълно оправдани като се има предвид качеството на услугите им... поне такива нещица ми попадат напоследък за тях, но както и да е...

Все пак питането ми беше дали има хора, които ползват услугите на Суперхостинг, за тях чета доста добри отзиви, но за съжаление нямам познати, които са при тях и дали би ми ги препоръчал...

10х

Memento mori ...

Тема Re: Съвет за риселърска програманови [re: Kristabella]  
АвторMilen (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 21:12



Имах 2 хоста при Суперхостинг чесно казано скороста им е доста зле затова и избрах Топхост доволен съм имам 7 хоста при тях в момента занимавам се с дизайн и никога несъм имал оплакване от тях съпорта им е много добър.Суперхостинг проблема беше със скороста и видимуста от вън иначе нямам други забележки.



Тема Re: Съвет за риселърска програманови [re: Milen]  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано03.10.06 17:33



Това, което казваш ме изненадва (особено за скоростта), защото досега бях чела само хубави неща за Суперхостинг, особено във форума на Joomla...

А можеш ли да ми кажеш някои от твоите сайтове, за да видя как са скоростите. Ако искаш ми ги прати на лична бележка. 10х предварително!

Memento mori ...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.