Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 25.09.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Kak e naprawen tozi sait?нови [re: DrageR]  
Автор lazo (ъндърстендър)
Публикувано28.01.05 17:54



Едната част абсолютно невзрачни и питащи глупости, другата част големи компетенции...
И аз това казвам, а компетенциите ми се ядосват



Тема Re: Kak e naprawen tozi sait?нови [re: ellko]  
АвторGalaxy (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 19:59



Ami da s Macromedia e napraven - tya ti generira sichko nagotovo - oniya s tekstovite radktori govoryat gluposti.



Тема ...нови [re: Galaxy]  
Автор lnside (Stupid dog!!)
Публикувано29.01.05 00:26



радваш ме

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Kak e naprawen tozi sait?нови [re: ellko]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано29.01.05 22:38



да ме прощават всичи тия дето разбират и тия дето не разбират (аз едва ли някога ще знам повече дори и от неразбиращите) но така само като го погледнах тоя сайт ми изплува в съзнанието едно нещо - система за управление на съдържанието
не знам какъв ще е тоя дриймуивър с който ще управляваш цял портал ...

а и не знам кой ще е тоя професионален дизайнер дето ще ти го направи, това не се прави от дизайнери, или от програмисти, това се прави от екип

95% от съдържанието в уеб се прави на юруш или от титани на графиката и кода, в сравнение с които Леонардо даВинчи е селски бояджия/каруцар ...

имал съм безумен клиент, който ми е искал да му направя за 50 лева копие на Джобс.бг, което да имало същата функционалност, ама само на ХТМЛ за да е по евтино и разбира се да станело за една седмица ...

не съм умен за да правя изводи, не съм и толкова безкористен за да обвинявам, който и да е в каквото и да е

Успех в правенето на сайта!

Винаги има изход ...



Тема Не е въпроса...нови [re: Ulysses]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано30.01.05 01:28



в CRM-то, въпроса е доколко държиш на сигурността, иначе една голяма купчина уеб дивелъпъри нямаше да имат работа.... И една купчина вируси нямаше да се разпространяват само по izwestnite оупън сорс CRM-та...

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Не е въпроса...нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано30.01.05 07:17



Eстествено, в крайна сметка страха движи всичко дори и в ИТ ...

Винаги има изход ...



Тема Re: Kak e naprawen tozi sait?нови [re: Ulysses]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.01.05 10:11



имал съм обратния случай - абсолютно статичен сайт, ама пича вика "искам да се пренапише на ПХП" - а защо - така и не стана ясно :)))

Just a genius



Тема Re: Kak e naprawen tozi sait?нови [re: Galaxy]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.01.05 10:15



пич, по-добре си мълчи, за да не си личи колко си глупав...
а първо вземи да проумееш, че фирмата Макромедия имат доста продукти, между които и този, дето ти генерира всичко - ако не знаеш, има си и име даже

Just a genius



Тема Re: Kak e naprawen tozi sait?нови [re: Blake]  
Автор Ulysses (Eyewalker)
Публикувано31.01.05 10:34



и това не е много смислено, но поне има ресор за развитие на сайта и последваща връзка с ДБ, ако е планирал нещо по-сериозно. макар че поговорката "видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак" определено в случая е на мястото си

Винаги има изход ...



Тема Re: Kak e naprawen tozi sait?нови [re: Volkano v.5]  
Автор snower (непознат )
Публикувано31.01.05 14:02



saitat e praven na Macromedia Dreamewevear,ako izka6 probvai s mnogo po lesni i sa6to taka efectni programi za HTML,FlashPlayer 7 i 3D text

http://store2.data.bg/kazichene/dizain.html




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.