Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Намират ли се още такива, дето плащатнови [re: Stipe]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано22.12.04 12:45



ами не се обиждам моля ти се :) аз и не разчитам много на коя да е отделна фраза.впрочем от нея имам 135 за 22 дни тоя месец,средно по 6 на ден.Не е толкоз зле като имам впредвид че имам посещения средно месечно по 7 000 различни фрази, от които 90% само по един-два пъти. ако повечето бяха по 100-150 на месец, ехеее :)



Тема Re: Бъзикът е хубав денови [re: Areнт]  
Авторнeзнaм (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 19:19



Много интересна тема стана. Иска ми се да задам и аз един въпрос: Някой наясно ли е как се приема title в А тага? Не говорим за мета тага. Единственото което намерих в Гугъл по въпроса е, че трябва да се попълни описателно и акуратно. И толкова. Намерих доста мнения в мрежата на тема "чете се / не се чете" от Гугъла и горе долу колкото за, толкова и против.
Според мен би трябвало да го чете, защото все пак отговаря на алт тага в картинките. Обаче нещо не мога да го фиксирам поне в този сайт, дето съм го напляскал най-много.
Някой да има повече опит с това?



Тема Един G. знаенови [re: нeзнaм]  
Автор Areнт ()
Публикувано22.12.04 20:25



Не смятам обаче, че би могъл да усетиш някаква разлика в резултатите с или без този таг.
Все пак, повечето мнения като че ли се скланят към това, че за Гугъл по-важни са линковете към дадена страница, отколкото оптимизацията на самата страница.
Определено се смята, че са от значение и възрастта (sandbox filter) и големината на сайта.

Със сигурност има такова нещо, защото при проверка allintext:комбинация от ключови думи и allintitle:комбинация от ключови думи сайтът ми е твърдо в 10-ката. Но при обикновено търсене по 'комбинация от ключови думи' класирането си е е**** ******* - танцувам между 50 - 500-на позиция.
Т.е. излиза, че оптимизацията на самата страница отстъпва по важност пред други фактори.

Обаче Гугъл не е единствена търсачка, така че ако нещо не работи (или не работи така добре) при него, то същото това нещо може да те изстреля на супер позиции в Yаhoo и MSN Sеarch. Аз тия двете напоследък нещо много ги заобичах. Това може и да има нещо общо, че оптимизацията ми засега (пу - пу) работи доста добре при тях



Тема Re: Някой знае ли как да изляза напред в Google?нови [re: hardroker]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 15:42



;) procheti malko za SEO - search engine optimisation i togava sam shte si otgovorish na vaprosa.
Vsashtnost - za ko vsi4ki se biat za SEO - veche niama takav goliam smisal cialata rabota - ako shte predlagash neshto ti triabva targeted publika. Veche vse po-malko po4va da deistwa zakona za golemite chisla: che kolkoto poveche hora vliazat tolkova poveche shte kupiat.

ako imash problemi icq:123555265



Тема Не думайнови [re: petko]  
Автор Areнт ()
Публикувано28.12.04 15:49



В отговор на:

Vsashtnost - za ko vsi4ki se biat za SEO - veche niama takav goliam smisal cialata rabota - ako shte predlagash neshto ti triabva targeted publika.




Аз пък що ли си мисля, че баш като ти е добре оптимизиран сайта за съответните ключови думи е по-голям шансът да получиш "targeted publika".

В отговор на:

Veche vse po-malko po4va da deistwa zakona za golemite chisla: che kolkoto poveche hora vliazat tolkova poveche shte kupiat.




Като се знае, че примерно между 1 и 7-8 % от посетителите се превръщат в купувачи дали е без значение колко са ти посетителите - 100 или 10,000 ?



Тема Re: Не думайнови [re: Areнт]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 18:02



niama da davam primeri zatova kak edin potrebitel moje da bade zabluden po kliuchovite dumi, zatova shte mina napravo na 7-8te procenta - e vreme e da si updatenesh statistikata:)



Тема Ти не ми бери грижа за статистикатанови [re: petko]  
Автор Areнт ()
Публикувано28.12.04 20:28



.



Тема Re: Някой знае ли как да изляза напред в Google?нови [re: Иcтopиka]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано29.12.04 17:25



Да бе, то е много трудно да работи "като браузър".
Целта е да се индексира съдържанието, и те го правят перфектно.
Колко по сложни неща правят ....



Тема Я не се занимавайте с глупости ;)нови [re: Areнт]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 04:48



Вместо да говорите за SEO и подобни глупости, защо не пратите човека при любимите ми анимационни герои :

:))) // goto.bg

Там срещу "скромната" сума от 15 USD на ден ще излиза "колкото иска" напред, "незавизимо от ключовата дума" и "независимо от CPC".

:))

Само се занимавате с глупости ама ... А "великите" goto.bg Ви се смеят ...



Тема Не ставанови [re: :))]  
Автор Areнт ()
Публикувано03.01.05 07:51



Как да го пратиш човека при гото.бг да им дава пари, когато той самият се е засилил да иска пари за SEO услуги.
Я виж какво си е писал на сайтчето:

"...
› Website Marketing – this is the connection between your company and your potential customers. This connection ports your message to your target market, the services and products you provide, special offers and advantages to your customers.
› Search Engine – How to optimize your company’s website ranking on the internet – 85% of all internet visitors come through search engines. We will add your web site to major search engines like Google, Yahoo and MSN, etc.
..."






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.