Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема фрии хостинг да се вижда от чужбинанови  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано26.09.04 07:39



Можете ли да ми препоръчате някой? Търся истински фрии - защото от гугъла тези, които прегледах (само на първа страница), всъщност като тръгнеш да се регистрираш и да качваш файлове, те изненадват в гръб, че трябва да им плащаш
Имам сайтче на хита, но не се вижда от чужбина - това ми е проблемът

Ежели бога нет, кто же управляет жизнью человеческой и всем вообще распорядком на земле?


Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: Mesir Voland]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано26.09.04 11:25



И какъв ти е проблема да плащаш 3-5 лева месечно за хостинг ?
Това са 2 кутии цигари или едно кино.





Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: Stipe]  
Автор vse_mi_e_edno (заяц)
Публикувано26.09.04 11:55



Вие питате, ние отговаряме:
Безработен съм. Спрях да пуша по тази причина - нямам пари за цигари. Усдвлетворих ли любопитството ти? Предполагам, че ехидно ще ме запиташ как си плащам нета - сестра ми го плаща, защото разбра, че психологически е важно за мен. Други гадни въпроси?

А нам все pавно, а нам все pавно,
Пусть боимся мы волка и сову


Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: vse_mi_e_edno]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано26.09.04 12:08



Какво има на тоя сайт?

---




Тема ОТГОВОРнови [re: vse_mi_e_edno]  
АвторУчeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 13:33



1. Значи ICQ - предлага такъв що годе читав безплатен хостинг.

, Brinkster - - уникален безплатен хостинг със
подръжка на ASP
2. Земи си потърси работа вместо да се занимаваш с глупости.



Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: vse_mi_e_edno]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано26.09.04 13:59



Абе става въпрос за 3 (три) лева ! Ей това аз не мога да си обясня. Хората имат претенции, правят сайтове, предлагат си услугите, наричат се СТУДИО и т.н., а нямат 5 лева за хостинг. То имат , ама за кво да плащам, като има безплатно. Има трънки. Докато решат, че е нерентабилно и стане хостинга платен или го оставят на произвола и му намалят линията дотолкова, че ако си пуснеш домейна на dial up ще е много по-бързо.
Всеки сам си решава за себе си. За мен има два начина :
1. Правиш комерсиален сайт с който мислиш да се издържаш
- няма начин да не платиш. Трябва ти домейн, бърз хоситнг и т.н. иначе си оставаш на едно и също място. Крайно време е да проумеете, че винаги има РАЗХОДИ и разходите не са ЗАГУБА.
Иначе по твоята логика защо си купуваш хляб, като има и по кофите ?

2. Правиш някакъв любителски сайт - да речем фен си на някоя музикална група, футболен отбор. Или пък правиш сайт за субтитри или филми или нещо от този род.
- Тогава тъй като не действаш с комерсиална цел можеш да си намериш съмишленици, с които да си поделяш разходите за хостинг домейн и т.н.
Можеш да си намериш и човек, който да ти го даде и всичкото безплатно, стига да му хареса идеята.
Аз лично си спомням как преди Нет911 даваше безплатно домей и хостинг за година мисля че беше само защото човека беше направил сайт за България и имаше желанието да го развива.

Ти какъв сайт искаш да направиш ? Или просто си говориш за да си намираш на работа ?



Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: Stipe]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано26.09.04 17:11



Не си говоря, за да се намирам на работа. За елементарна лична страничка говоря, некомерсиална. Но ти явно ме подозираш, че съм някакъв гявол, който има комерсиални намерения, а иска да мине тънко. Не съм. Обидих ти се, но не си виновен ти. Виновен съм аз, че не обясних ясно - не търся далавера, новак съм, тъп съм. Това е.

Ежели бога нет, кто же управляет жизнью человеческой и всем вообще распорядком на земле?


Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: Mesir Voland]  
Автор Volkano v.5 (project closed)
Публикувано26.09.04 18:08



След всичко изговорено (и изплюто по темата), да се намеся и яз - за твойте цели,

се предполага да ти свърши работа.



Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: Volkano v.5]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано26.09.04 18:43



Благодаря за това, че си любезен и услужлив Не съм искал никого да обиждам и с никого да се карам.

Ежели бога нет, кто же управляет жизнью человеческой и всем вообще распорядком на земле?


Тема Re: фрии хостинг да се вижда от чужбинанови [re: Mesir Voland]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано26.09.04 19:12



Абе прави каквото искаш. Сайта си е твой. След месец - два ще дойдеш да питаш тук защо не можеш да качваш еди кво си , или защо е толкова бавно или пък тия много лакоми - затвориха ми акаунта и сега искат да плащам - абе все проблеми които повечето новобранци като теб са срещали. Личен сайт - хубаво. След семица ще поискаш guest book или форум да сложиш. Ама то нямало пхп на безплатния хостинг или нещо е орязано. Казвам ти го защото и аз съм минал по този път. Преди горе долу свестен хостинг струваше 40-50 долара и тогава съм съгласен, че тази сума не е посилна за всеки , но при положение , че има за 3-5 лева месечно си е загуба на време и нерви с тия безплатни хостинг услуги.
Не казвам всичко това само на теб. Просто напоследък зачестиха въпроси от този род.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.