Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търси се графичен уеб дизайнер за работа в екипнови  
Авторwwweb (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 16:22



Търся графичен уеб дизайнер за работа в екип.
Аз съм дългогодишен уеб програмист и търся хора с които да сформирам мощно виртуално интернет студио за разработка на различни уеб приложения.

Ситуацията е следната:
Всеки желаещ да се присъедини към екипа ще бъде одобрен от мен, и той трябва да отоговаря на изискванията които имам към него.
С предимство са хората, които ми покажат някакви собствени разработки в
областа на ГРАФИЧНИЯ ДИЗАЙН, също така е препоръчително те да бъдат и с добри познания в сферата на HTML програмирането.

Заплащане и начин на работа, изисквания:
Заплащането ще бъде в зависимост от проектите, които бъдат възлагани на нашето студио, като всеки член от екипа ще бъде равноправен сътрудник заедно с мен, т.е. няма да имаме "ШЕФ" на екипа.
Начина и мястото на работа се определят от самия желаещ, като връзката межди нас ще се осъществява чрез интернет.
Изискванията са прости, всеки член от екипа трябва да има собствен персонален компютър.

Вуртуалното ни студио ще бъде представено в интернет с компактен и приятен на външен вид УЕБ САЙТ, който всъщност ще играе и ролята на ОФИС.

За да се свържете с мен може да използвате ICQ или E-mail, няма определен начален или краен срок за кандидатурите, всичко ще привърши когато бъде сформиран необходимият за работа ЕКИП.

За връзка с мен:
ICQ номер: 235-313-763
E-mail адрес: admin@bigbg.net



Тема Re: Търси се графичен уеб дизайнер за работа в екипнови [re: wwweb]  
Автор БaбaИлиицa (цифров зиг-заг)
Публикувано02.09.04 18:51



Нещо не ми харесва в тая обява?

1. Всеки желаещ да се присъедини към екипа ще бъде одобрен от мен, и той трябва да отоговаря на изискванията които имам към него.
и в същото време: ... всеки член от екипа ще бъде равноправен сътрудник заедно с мен, т.е. няма да имаме "ШЕФ" на екипа.

2. Аз съм дългогодишен уеб програмист и търся хора с които да сформирам мощно виртуално интернет студио за разработка на различни уеб приложения. Ако ще сме на равни начала, защо ти ще оценяваш моите качества, а не аз твоите? Ще стане много мощно... 300 Wat... 120 к.с. Ще изтрепе рибата на плажа!

3. аплащането ще бъде в зависимост от проектите, които бъдат възлагани на нашето студио, че тогава каква ми е мотивацията да дойда във вашето студио, а да не работя free lance? Поне аз когато си търся работодател- той има изисквания към мен (те са си негов проблем), а аз имам изискване да е в състояние да ми осигурява работа (и да я плаща естествено).

4. Изискванията са прости, всеки член от екипа трябва да има собствен персонален компютър. Мен ако питаш не е лоша идея да има и лицензиран software... Не е зле и някой да се бръкне да инвестира в регистрация на фирма, защото няма сериозен клиент за много пари, който да не поиска отчетен документ! Ако ще бачкам на граждански договор- пак питам- защо не просто free lance?

5. Вуртуалното ни студио ще бъде представено в интернет с компактен и приятен на външен вид УЕБ САЙТ Е на това ако не му се вика клише, не знам на кое... Задръж, не ми отговаряй, нека сам да се сетя- а за клиентите на студиото ще се правят "компактни и приятни на външен вид УЕБ САЙТОВЕ"... които ще са "скалируеми, мащабируеми, високоефективни..." и т.н. Що ли имам усещането за нещо познато?

Айде...
Пожелавам ви успехи в новото начинание!


Ама баба не е жена, вие не знаете ли?

Редактирано от БaбaИлиицa на 02.09.04 18:53.



Тема Re: Търси се графичен уеб дизайнер за работа в екипнови [re: БaбaИлиицa]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано02.09.04 19:22



защо не просто free lance

То като гледам става въпрос точно за фриланс, само дето пича иска да звучи тежко Ъъъ, пардон, мощно и ъъъ виртуално

---




Тема забрави...нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано03.09.04 01:25



...черешката на сладоледа:

Вуртуалното ни студио ще бъде представено в интернет с компактен и приятен на външен вид УЕБ САЙТ, който всъщност ще играе и ролята на ОФИС.

после ако може и форум да си направим, който ще играе и ролята на тоалетна, също задължително с приятен външен вид (и тоалетна хартия)


:: No one lives forever ::

Редактирано от SEAL на 03.09.04 01:32.



Тема Re: забрави...нови [re: SEAL]  
Автор JSPмaняk (непознат)
Публикувано03.09.04 04:02



Що пък не бе, хора?Ще му се на човека да намери някой, с който да основе нещо като екип.Какво му е лошото не мога да разбера?Сигурно всеки е затрупан от работа и не може да отдели от скъпоценното си време.
Ако бях добър дизайнер (или поне да имах самочувствието на такъв) щях да се навия.



Тема Re: забрави...нови [re: JSPмaняk]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано03.09.04 11:42



Проблемът е, че човека идва тука и се прай на голям шеф и голямо добрутро. А всъщност се оказва, че няма абсолютно нищо, на което да стъпи.

---




Тема О о . Мерси мерси!нови [re: SEAL]  
Автор ·Лили· (Готина)
Публикувано08.09.04 20:45



Това беше за мен, нали!? Иначе аналогията е "Много Добра"!



Не си бясна? -> И ще ПОБЕСНЕЕШ!


Тема Моето мнение...нови [re: wwweb]  
Автор ·Лили· (Готина)
Публикувано08.09.04 20:56



Ох да не започна да пиша като в клуб вашето мнение, но искам да обедня отговори и въпроси до всички хора които са писали горе включително и по основния постинг!
Ами все пак човека има на какво да стъпи:
ОСНОВНАТА ИДЕЯ! от тука на татъка с тези методи няма как да я реализира.
Аз бих се съгласила обаче при следните условия:
1. Гарантирани доходи.
Той може да го направи обаче само по един начин - гарантирани поръчки...
=> че студиото ще има щеф все пак... или не шеф но мениджър намиране на клиенти.
Та по 1. аз не съм казала, че не искам да работя и да ми плащат заплата, аз ще си слагам розови бутончета със сърчица... но искам да ми е усигурена работа, за да получавам например минимум 500 месечно...
И от тука се започва!
2. Как ще се осъществява връзката!?
Това ICQ UIN е много, много ново: ххх-ххх-ххх следователно работодателя, няма опит или?!
3. все пак Офиса

ли е?
Mоже ли да получа скрипта в
http://www.bigbg.net/index.php
който връща IP то на потрбителя, в html вариант, че не знам php!?

4. Наистина трябва мотивация обаче!
а колко му е нужно на един добър специалист 500 лв. и то стартово!
действай! клиенти се търсят много много трудно!

Бясна ли си? -> НЕ ПИШИ на Лили e-mail! Тя си търси клиенти!

Не си бясна? -> И ще ПОБЕСНЕЕШ!


Тема Re: О о . Мерси мерси!нови [re: ·Лили·]  
АвторSEAL (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 21:42



кое да е било за теб?



Тема Re: Моето мнение...нови [re: ·Лили·]  
Автор БaбaИлиицa (цифров зиг-заг)
Публикувано09.09.04 01:15



В отговор на:

3. все пак Офиса www.bigbg.net ли е?
Mоже ли да получа скрипта в
http://www.bigbg.net/index.php
който връща IP то на потрбителя, в html вариант, че не знам php!?


Ама ти сериозно ли? Щото ако е сериозно- не знам кой ти дава 500 стартово!


Ама баба не е жена, вие не знаете ли?

Редактирано от БaбaИлиицa на 09.09.04 01:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.