Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 23.09.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Евтин hosting - domain-formation.comнови  
Автор yarko (готин)
Публикувано24.08.04 12:35



Абе хора някой да е хоствал при тези

.Търся нещо по евтинко за съвсем обикновен сайт - 4-5 странички + 2-3 ПОП3 акаунта.



Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: yarko]  
Автор Pit. (непознат)
Публикувано24.08.04 12:58



eftino e, kakvo iskash oshte

-------------------------------------------



Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: Pit.]  
Автор yarko (готин)
Публикувано24.08.04 13:03



Е въпроса е да не са измамници - нали знаеш евтиното струва скъпо



Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: yarko]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано24.08.04 13:09



Не са, пичове са. Но конкретно за качеството хоста не мога да гарантирам, не съм ползвал точно тая услуга от тях.



Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: yarko]  
Автор microsoft (непознат )
Публикувано25.08.04 02:50



Евтиния hosting е евтин във всички направления - не само като пари но и като uptime, support и т.н
$12/година ??? Т.е около левче и шейсе на месец?? Две бири ??

За персонален не-комерсиален сайт сигурно е ОК, ако не ти пука че сайта може да е недостъпен от 2 до 6 дни седмично.
Не искам да кажа нищо лошо за domains-formation.com , нямам никакви лични впечатления. Просто ми навяват спомени за печално известните гото.бг и подобните им.



Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: microsoft]  
АвторUnix (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 11:17



Като ти гледам ника, ми навява спомен за печалноизвестния Windows.
Ми то ако ще се съди по мангите, да предложа хостинг по 30 кинта на месец. Имам един 286, ама е хубава марка IBM. Ще видя какво мога да направя.



Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: microsoft]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано25.08.04 11:36



Заблуждението ти (и на другите, които разсъждават така) идва от това, че не знаете колко евтин е всъщност хостинга




Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: voyager]  
Автор Pit. (непознат)
Публикувано25.08.04 12:36



В отговор на:


Заблуждението ти (и на другите, които разсъждават така) идва от това, че не знаете колко евтин е всъщност хостинга



mnogo si prav mama mu satara
Vijte slednata situaciq.
Ako resha i az da stana hosting dostavchik, i ako si naema server, i ako si kaja da sloja pechalba 100% ot tova koeto mi struva servera, tochno tolkova izliza hostinag

Vijte serverite deto se predlagat tuka:
Ako reka da si zema s cPanel. mesechna taksa $119 + 100% pechalba = $240 kaji mu $250 +raznoski i t.n
HDD 60GB kaji mu 55GB za svoi saytove i t.n
1000 GB Monthly Transfer
Napravi si paket 200 MB i 4 GB transfer
Tova sa 250 acount'a
mesecna taksa $1
eto ti $250
A do kolko Ev1 sa seriozni, seriozni sa i to mnogo. Nad 25 000 server'a. Daje ot sayta na php.net imat link za tqh
V krayna smetka hostinga e mnooooogo evting.

-------------------------------------------


Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.comнови [re: Pit.]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано25.08.04 13:20



Мда. Аз например в момента си ползвам нов реселърски пакет, за който платих 85 долара за цяла година, тоест по 7 на месец. А на него мога да си търкалям 20тина средноголеми и среднонатоварени сайта. И качеството е отлично, сървърът просто не пада. Така че липсата на 100 човека съпорт изобщо не ме притеснява. Ако нещо се случи (май само 2 пъти е ставало), се оправя до час-два. Не държа сайта на БНБ там все пак, за да ме притесняват такива изключително редки инциденти.
Това всъщност е насочени към онези, които ей сега ще ревнат, че цените, които цитираме били за некачествен хостинг, лични сайтове и тн.

---




Тема Re: Евтин hosting - domain-formation.com [re: Pit.]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано25.08.04 14:43



Ако потърсиш повечко можеш и на 250% печалба да излезеш.
Така изглежда просто - купуваш толкова - продаваш толкова. Въпроса е от кого и на кого.
Но най-важното според мен е uptime на сървъра. И цената разбира се, но не е водещия мотив за мен.
Тези evservers не са ли rackshak?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.