Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 31.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля за вашето мнение . . .  
Автор borovec (непознат )
Публикувано07.11.03 17:39



Моля за вашето мнение и критики относно нашия нов уебсайт:



Благодаря ви.



Тема Данови [re: borovec]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано07.11.03 18:07



Красиво. Браво!

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема okнови [re: QE2]  
Авторchovek (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 18:46



priatno e da se gleda



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: borovec]  
Автор wiz. (+)
Публикувано07.11.03 18:47



Ами...



<a href="index.php?l=1&p=shopping/shop.php" alt="arts">
Сещаш ли се?





Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: wiz.]  
Автор SAMOTNlQT_VOlN (roker)
Публикувано07.11.03 19:07



Radvam se, 4e qnkoi e reshil nai- setne da napravi ne6to po vyprosa i da populqrizira pone malko bylgarskite narodni zanaqti. Pri tova go e napravil krasivo.
A kato stana duma, az sym se nael da napravq edin sait za martenicata, koito e po4ti zavyrshen, no go pravq vyv varianti na bg i na angl. 6te pomolq, nqkoi ako moje da mi pomogne i da mu dam da mi prevede istoriqta na angliiski, za6toto az ne go znam.

I sam voin e voin!


Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: SAMOTNlQT_VOlN]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано07.11.03 19:37



Хехе.. "изпреварих" те аз с мартениците :)) Мога да те уверя , че чужденците си ги купуват през цялата година... Ако си заинтересуван мога да ти пусна линка...

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: wiz.]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано07.11.03 23:00



Стига бе кой го ебе за валидатора :))
Сайтът е добър.



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: wiz.]  
Автор borovec (непознат )
Публикувано08.11.03 00:57



Blagodaria ti wiz.
Ne samo se seshtam, ami mi stava losho :(
No rano ili kusno triabva da se vkarame vuv forma, ako durjim na sebe si
(imam predvid nai-veche mene si).
Tazi inercia ot "vseproshtavashtite" browser-i triabva da ia sprem :(
zashtoto edin den tezi raboti s frivolnite formi veche niama da minavat.

b.t.w. tiu s '&' v url-a bez url_encode sam go propusnal poradi
neznanie :).

Blagodaria ti otnovo.

Редактирано от borovec на 08.11.03 01:13.



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: borovec]  
Автор borovec (непознат )
Публикувано08.11.03 01:02




Blagodaria i za dobrite dumi. Sega ni ostava oshte mnogo rabota -
da vuvedem i drugite maistori s tehnite proizvedenia i raboti,
a te sa mnogo.
Dano i te (maistorite ot Etara-Gabrovo) da haresat saita.



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: borovec]  
Автор wiz. (+)
Публикувано08.11.03 02:06



No rano ili kusno triabva da se vkarame vuv forma, ako durjim na sebe si
По-добре късно отколкото никога. Ама младежта не слуша и "клика ли клика", без да чете... ;))

Tazi inercia ot "vseproshtavashtite" browser-i triabva da ia sprem :(
Да имаше браузър без "error correction", е тогава ще настане една.....

b.t.w. tiu s '&' v url-a bez url_encode sam go propusnal poradi
neznanie :).


Погледни спецификацията


и по-точно


като всяка спецификация е малко скучна, ама няма въпрос свързан с HTML дето да не може да му намериш отговора вътре ;)))



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: wiz.]  
Автор nuCT (Hip-Hop Maker)
Публикувано08.11.03 15:58



добре си се справил... поздравления!



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: QE2]  
Автор SAMOTNlQT_VOlN (roker)
Публикувано08.11.03 18:05



QE2 v greshka si man, zatova q si me izprevaril, q ne. Nai- malkoto za6toto ne sym mislil da pravq saita za prodajba, a samo za legendata na martenicata i edna malka galeriq s razli4ni martenici. Ne iskam komersialen sait zasq, nai- malkoto za6toto zasega sym mnogo nazad v webdisaina, predimno zaradi finansovi zatrudneniq. A ina4e dai link.

I sam voin e voin!


Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: borovec]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано09.11.03 13:44



Ами само 3 забележки.
Шрифта над менютата в началната старница са написани на нечетлив шрифт а определено не може да се каже че точно тоя вид шрифт е неделима част от тоя тип дизаин затова спокойно могат да се сменят с нещо по-четливо.
Цвета на бекграунда на началната страница не е указан. Моите настроика на уиндоуса (98) са леко бежови и графичните елементи като са бели по-средата а отстрани на таблицата в която са подредени с това бежовото седи кофти. Вярно че малко хора ползват различни графични настройки на операционните си системи обаче е добре да се оправи. Във вътрешния дизаин тея "мазни" бевъли някак си не ми св вързват със нормалната структура на дървото. Лично за мен при толкова "плосък" и сив сайт е безмислено толкова да се подчертават тея заглавни лейъри. Докато не го "разцъкам" трудно бих могъл да кажа как ще е най-добре но примерно ако не са с бевъл а се отделят от основата с един тъмносив бордер или вариация на кафявото ще е по-добре. А самите цветове на дървената текстура да са по-бледи.

Slow down and I sail on the river
Slow dawn and I walk to the hill
And there's now way out ...


Тема Blagodaria :)нови [re: Gandalf]  
Автор borovec (непознат )
Публикувано10.11.03 15:10



Blagodaria :)



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: borovec]  
Автор fiffy ()
Публикувано10.11.03 20:04



Saita izglevda mnogo krasiwo, no imam nqkolko zabelevki po nego...

- prewoda na angliiski e prosto uvasen. Ne samo 4e se izpolzwat nepodhodq6ti dumi, izrazi i sy4etaniq ami ima i kupi6ta prawopisni gre6ki. Za edin anglogoworq6t 4owek, teksta e prosto sme6en. Namerete profesionalist da wi prewede saita, za6toto sys sega6niq tekst prosto gubite klienti...

The Icon Painting Studio - Plamen Malinov and Rossen Donchev at Etara Ethnographic Museum was established in 1995. Since it's establishment they have been working in team.

Towa izre4enie nqma nikakyw smisyl kato struktura, oswen towa "it's" e sykrateno ot "it is" i bi trqbwalo da e wsy6tnost "its"... Ima o6te mnogo podobni gre6ki...

- Saita se zarevda mnogo bawno ot USA. Ako tyrsite klienti tuk, move bi trqbwa da se zamislite za drug host...

- Rollover kartinkite na front page-a ne se preload-wat. W rezultat, poneve tuk stranicata mi se zarevda bawno, kogato mina s mi6kata wyrhu nqkoq kartinka, tq se smenq s prazen placeholder na wse o6te ne zaredenata rollover kartinka.

- Move bi ne e lo6a ideq da slovite logotata na kreditnite karti koito priemata nqkyde na pyrwata stranica. Ne e neobhodimo da se nabiwat na o4i, i 6te razwalqt malko dizaina, no pone amerikancite o4akwat da gi widqt i ako gi nqma nikoga nqma da razberat 4e saita priema kreditni karti... prosto nqma da stignat do momenta s pla6taneto.

- Kogato 6taknah wyrhu add/edit credit card, browser-a mi pokaza warning 4e ne move da stigne do verified certification authority wyw werigata sys server certficates. T.e. ne ste si naprawili prawilno sertifikata...

Mnogo kritiki hwyrlih, no iny4e saita e mnogo hubaw, mnogo mi hareswa dizaina i ideqta na saita, prosto ima nqkoi malki ne6ta koito trqbwa da mu se doizgladqt :)



Тема Re: Моля за вашето мнение . . .нови [re: borovec]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 14:52



x




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.