Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Изобщо не ми говори за платено и безплатно!нови [re: alternativa]  
Автор БaбaИлиицa (цифров зиг-заг)
Публикувано10.11.03 09:49



Аз пък им се сърдя. Ако клубчето е "безплатен обяд", ПОЩА+ не е, но въпреки това, не им пречи услугата в момента да е в ужасно състояние- филтрите незнайно защо вече не поддържат кирилица, от време на време няма достъп до кутията. WAP интерфейса най-редовно ни приема ни предава (той от време оно си е проблем!). Support-а отговаря след 5-6 дни. Плащането е по-сложно от обир на банка! И изобщо, смея да твърдя, че ПОЩА+ така, каквато е в момента е по-лоша от онази поща, когато беше безплатна (независимо, че има очевидно по-малко потребители!) И изобщо не се притеснявам да го кажа, защото плащам за услуга, която получавам с по-ниско от очакваното качество (близко до акъла, че като ми изтече акаунта ще се откажа!)

Тъй че въобще не ми обяснявай за безплатния обяд- всичко е въпрос на умение да се управлява един бизнес успешно! А както добре знаем, екипа на дира е почти изцяло сменен- от програмисти до началници- всички!

БАба...


Ама баба не е жена, вие не знаете ли?

P.S. Забравих да спомена, че и автоматичното верифициране на електронни подписи вече не работи- сега трябва да го правя ръчно ако съм в WEB интерфейса- а това преди работеше! И не мога да разбера защо нарушават първи принцип на електрониката- когато нещо не трябва да работи, но въпреки това работи- по-добре не го ремонтирай! Много от нещата на ПОЩА+, които в момента не работеха преди половин година направо пращяха!

Редактирано от БaбaИлиицa на 10.11.03 09:53.



Тема то и прослувутия портфейл :((нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.11.03 13:38



не мога да разбера защо всяка година наново трябва да си го правя. Тръгнах да си плащам пощата - миналогишния отишъл в небитието.
Ами ако имах някаква сума там?

В пощата хич и не се заглеждам... просто не ми се занимава с прехвърляне и сортиране на 4 годишна кореспонденция.

Вярно много запуснаха работата...



Тема Re: Изобщо не ми говори за платено и безплатно!нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 14:32



Baba, mnogo si prav ama se otkloniavash ot temata.
Ideiata beshe che ima reklami vuv foruma i na drugi free mesta.
Shtom sa free mogat da si slagat kakvoto iskat. Jeglov moje da si smenia koito iska i t.n. Vse pak toi e choveka s parite i toi ima pravoto da reshava kak da si gi investira.

Kogato govorim obache za platena usluga kato poshta + situaciata e druga. i Ti kato klient ako ne ti haresva prosto spirash da polzvash.

Az lichno smiatam, che ili horata shte pochnat da plashtat za kachestveni i nujni im neshta v net-a, ili tiah niama da gi ima.



Тема да, съгласна, ама...нови [re: :))]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.11.03 16:01



това си е антиреклама в случая.

Рекламата трябва да ти въздейства, да те накара да си похарчиш парите за нещото. Тези банери тук предизвикват само раздразнение - и то не защото идеята за банери на безплатните места е лоша, а защото са направени много тъпо.

Което нито на нас като ползватели на безплатната услуга, нито на дир.бг като предоставящи я е от полза, защото след известно време неефективна реклама фирмите просто ще спрат да рекламират в дир.бг.
Така че до някъде ни касае и нас - ако искаме да ползваме по-дълго безплатната услуга не би било лошо да си кажем, че стратегията с тези банери е неефективна (според нас).
А който иска да чува и да си прави анализите там.



Тема Re: Ъ...нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано10.11.03 17:42



uf i az se zachudih shto mi se stesni neshto visible chastta pyk w dqsno sedi prazno i si misleh che neshto sa oakali templejtite, no sq zagrqh che outposta se e namesil na mqsto ;-)... no pyk "uslugata" e free, a wsichki znaem che free neshtata ne sa sywsem free, taka che twa e polovenieto ;-)

|


|

Тема Re: Изродиииии....нови [re: Blake]  
Авторzashtitnika (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 19:57



ostai horata da pravat reklami be ei




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.