Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Тема Чист уеб. Дишай!нови  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано02.11.03 02:19



Интересно ми е мнението ви - ако сега някои хора кажат кой на кого е платил ще стане още по-интересно...

На 31 октомври, петък, в Аулата на СУ "Св. Kлимент Охридски" за пети път се проведе единствения по рода си конкурс за български сайтове – БГ Сайт под наслов "Чист Уеб. Дишай!.





Тема Re: Чист уеб. Дишай!нови [re: NetWalker]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано02.11.03 11:57



Един добър приятел от FBI казва често : "...истината е някъде там"... съгласен съм с него... БГ Сайт е мероприятие... събират се хора...дават се награди, аплодират се победителите и се окуражават се победените... минава и заминава... Чудя се какъв ще бъде надслова за следващата година, че тоз ми се изплъзна нещо (лош превод вероятно или мои ограничени умствени възможности)... Мисля, че още сме много далече от идеята за такъв приз, но всяко нещо има начало и то е трудно... още веднъж честито на победителите в "Чист Уеб. Дишай!

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Чист уеб. Дишай!нови [re: NetWalker]  
Автор veskop (Оран Гутан)
Публикувано02.11.03 12:00



Аз си дишам и без да ми напомня някой



Тема Re: Чист уеб. Дишай!нови [re: NetWalker]  
АвторPlashtach (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 12:19



За какво да плащам?
Мълчанието и липсата на интерес е достатъчно показателно.



Тема И още малко вдишване... [re: NetWalker]  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано02.11.03 17:33



Правейки си следобедната разходка попадам на това:

Конкурсът "

" се организира от 1999 г. насам по инициатива на "ABC Design & Communication". Участват професионални и любителски сайтове на български език, създадени от утвърдени екипи или от начинаещи дизайнери и програмисти. В първите четири издания на конкурса са раздадени 33 статуетки. Носители на най-много призове през годините са сайтовете на сп. , , , агенция "", припомнят организаторите. За обективността на вота за трета поредна година са грижи "ПрайсуотърхаусКупърс" - арбитър на световните награди "Уеби" ().

Партньори на конкурса "БГ Сайт 2003" са "M3 Communications Group, Inc.", "ПрайсуотърхаусКупърс" и "БГ Радио". Основни медийни партньори са , , , РФИ, вестниците "Банкеръ" и "Пари", сп. "Медиа свят".


Източник:

Та се замислих - дали наистина тези които реваха до оня ден че всичко било купено имат основание. Предполагам, че да - от злоба ("Виж ги пък тия какво направиха"), от некадърност ("Не мога да участвам щот немога да напарвя нищо - затова ще казвам че е продажен конкурс") или просто от МАНТАЛИТЕТ - "Българин съм, що да спомогна градивно за готин конкурс, след като мога да се изхрача върху него."....



Тема Re: И още малко вдишване...нови [re: NetWalker]  
АвторNetRunner (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 19:10



Май ви е яд, че вече никой не ви обръща внимание.



Тема Re: И още малко вдишване...нови [re: NetRunner]  
Автор JetSpeeD (бързам бавно)
Публикувано02.11.03 23:09



... понеже на BG Site някой обръща.

Споко. Хубавите работи, бавно стават.


Тема Re: И още малко вдишване...нови [re: JetSpeeD]  
АвторBoeвoдaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 10:08



КОРУПЦИЯ & ФАЛШ.

А искат и пари за това!



Тема Re: И още малко вдишване...нови [re: NetWalker]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано05.11.03 10:08



даа... явно всяка година ще ставаме свидетели на невероятния пост-конкурсен напън в стил 'за и против'... кой го ебе кой каква награда зел и че ibm наградили себе си? стига я дъвкахте тая тема, вече бе...

|


|

Тема Re: Чист уеб. Дишай!нови [re: NetWalker]  
Автор zmey.gorqnin (пещерна версия)
Публикувано07.11.03 11:40



хмм, не знаех, че уеба се диша. ма човек се учи докат е жив. иначе аз не си падам по чистия уеб, на мен ми дай гаден и долен ;) виж, ако направят конкурс за гадории, и аз ша са включа.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.