Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: wiz.]  
Автор ..:: StanProg ::.. (Developer)
Публикувано01.11.03 18:10



аз пък съм чувал, че за media="print" се използвали поинтове, не пиксели.

От процентите също не съм доволен.

__________________________________
Пътят към ада е осеян с добри намерения


Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: wiz.]  
Авторя (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 18:28



Прекалено евангелистки гледаш на нещата :) и ем и % все още създават проблеми тук таме (не ми се рови точно къде, но някой от ie-тата мисля)... - друг е въпроса че 9px са наистина малки, но пък изглеждат добре в този дизайн.

иначе подкрепям това за излишните вложени таблици.



Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: ..:: StanProg ::..]  
Автор wiz. (+)
Публикувано01.11.03 22:04



много правилно си чувал. ;))
моя грешка.
;))



Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: QE2]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано02.11.03 08:41



very nice;-)

samo neshto na4ina, po koito si napisal dicho dichev ne mi dopada, nqkak gubi se, moje bi zaradi shape-a na bukvite

tiq snimki free to use li sa:-)?

:: No one lives forever ::



Тема Imashe edin vic...нови [re: SEAL]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано02.11.03 11:38



vic, kojto svyrshvashe taka : "...kato sym se kachila, sym se reshila...", ta taka e i sys snimkite. Free sa za polzvane, etikata po princip iziskva niakyde da byde spomenat avtora, no sovite ne sa tova , koeto sa :)) www.fsum.net niama komersialna nasochenost... Kojto zhelae da si gi polzva...

a za fonta na imeto mi... ste opitam i drugi varianti razbira se... az za tova go i postnah site...za da sybera idei zastoto zaciklih malko :)) 10xz

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: QE2]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано02.11.03 19:29



Браво Дичо, Браво Дичев!
Аз съм впечатлен от искуството ти! Гледах, гледах и се кефих. Сега към колегите, не разбирам що чепкате на човека вълната. То си личи, че може, що треба да му гледаш html-то, една картика без грам код да сложи пак ти говори. Това е майсторството с три реда текст да ти раскаже цяла приказка. Имам питане като прос занаятчия - Какво очакваш да се случи сега? От този сайт имам предвид?
Успех!

Всичко е възможно


Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: kkkolio]  
Автор QE2 (Освидетелстван)
Публикувано02.11.03 19:57



Blagodaria ti, kkkolio :)) Niamam niakakvi konkretni ochakvania ot site... Haresva mi fotografiata (no ne sym fotograf) i reshih da pokazha kakvo e vidial moia digitalen voaior :)) Ima li smisyl da si trupam snimki po cd-tata bez niakoj da gi vidi niakoga? Nadiavam se sajta da byde provodnik mezhdu men i drugi hora s podobni interesi...

Sega za kolegite... kyde ot myrzel, kyde ot nedoglezhdane sym napravil kompromis s tehnologiata (kyde ot neznanie)... Cenia mneniata na vsichki tuk... Tva e i celta na tozi forum - da si sverim chasovnicite i stanem bogati s oste edna ideia pone... 10xz

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: QE2]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано03.11.03 07:18



Снимките са много добри. Сайта си го бива - семпъл и с лесна навигация. Вярно, текста трудно се чете, ама при тези снимки -кой ще чете.
Единствените ми забележки са по скоро свързани с моите навици на браузване, така че ще ти ги спестя ;)
keep working



Тема Re: Kritiki... chakam gi...нови [re: QE2]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано03.11.03 10:01



Това незнайно защо адски много ми прилича на дизайна на



Линка е от gbg.bg -> еротика !

Ти ще кажеш защо !

Е тук нищо няма:

Тема Мне...нови [re: ro6avia]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано03.11.03 10:37



малко общо виждам между двата сайта... Макар че като гледам сайта на QE2 да имам странното чувство за дежа-ву... Сякаш съм виждал нещо подобно някъде някога... Но... хората спокойно могат да имат близки идеи, пък и убий ме ама не моа са сетя къде съм виждал нещо подобно...

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.