Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема МАЛКО СМЯХнови  
Автор JohnT ()
Публикувано23.09.03 18:50



Opravdanie na deniq:

http://www.cnsys.bg/files.html?prj=38407



Тема Re: МАЛКО ??? СМЯХ ???нови [re: JohnT]  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано23.09.03 22:12



Не открих смешното.
Че има отлив си е красноречиво. Явно 10 лева някои доста ги събаря. Не мисля, че организаторите ще забогатеят с таксата която взимат. Странното е, че сайт за който влагаш толкова труд и средства за подръжка накрая се оказва, че 10 лева са ти пречка да го пуснеш да се състезава. Говори за несериозност. Или манталитет...



Тема Re: МАЛКО ??? СМЯХ ???нови [re: NetWalker]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано24.09.03 09:57



...или заслужено пренебрежение към орагнизаторите

:: No one lives forever ::



Тема Организаторите ?нови [re: SEAL]  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано24.09.03 19:49



Добре - така и не стана ясно за пренебрежението към организаторите. Не са го организирали като хората ли? Или за това, че взимат 10 лева? От статията точно това се прокрадва - взимат по 10 лева - затова тази година отлива е 90% от миналата... Никъде не се споменава за некъдърност или нередност. Това означава, че 10 лева на някои се струват много за това да представят сайта си - най-малкото пък реклама ще си направят предполагам. Е от тук - що да давам пари като съм свикнал без пари...и после да искам пари...лесни пари...манталитет...смях



Тема Re: Организаторите ?нови [re: NetWalker]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано24.09.03 20:06



От статията точно това се прокрадва

дреме ми от статията кво се прокрадва

...некъдърност или нередност

както казва един колега "ааа, ше се сетиш..."

:: No one lives forever ::



Тема Re: Организаторите ?нови [re: SEAL]  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано24.09.03 20:24



Ако ще е за дребнаво заяждане - давай - постната бе статия - а спрямо това което пише вътре - изразих мнение... сега ми пишеш че не ти дреме за статията - следователно не ти дреме и за мнението - е за какво въобще пишем тогава ?
А това за сещането толкова ли те е шубе да го напишеш в прав текст, че е необходимо да се сети човек. При положение, че преди година е било безплатно и са се регистрирали около 1000 означава ли че и тогава са били некадърни или нередни? Или защото почват изведнъж да взимат по 10 лева стават такива... Е - сега извода си го направи сам - "ше се сетиш"



Тема Re: Организаторите ? [re: NetWalker]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано25.09.03 11:22



1. не, не ми дреме нито за мнението в статията, нито за твоето
2. да ме е шубе? пич ти май наскоро си слязъл от дървото. В един онлайн разговор преди година с ж. томс съвсем ясно изразих какво мисля за конкурса, както и нееднократно съм го казвал в подобни теми тук в клуба
2. да, преди година пак си бяха некадърни и некомпетентни, ма сега станаха и нагли. След първия конкурс 99 решиха, че могат да си правят каквото си искат и почнаха да си разпределят наградите между тях. Лошо няма, нали те си го организират, ма да спрат с тия гръмки слова "Българските уеб оскари". И с всяка година става все по-смешно.
3. от тия 1000 пона 900 са били munio.hit.bg или az_sum_maluk_programist.freehosting.net, сега обаче и хората, които си вадят хляба с уеб се отказват от участие в конкурса им. Ей в тоя клуб се сещам за поне 5ма кадърни момчета, дето няма да се регистрират не заради 10лв, а заради цялата пародия.

идеята да искат такса не е лоша, ама при условията в момента да им дадеш тея 10, 20, 100 или колкото там е е все едно да си го набуташ сам. Ако теб те кефи, мен не. Предпочитам да си печеля признание от чужди конкурси

p.s. ти сериозно, ама СЕРИОЗНО ли мислиш, че за някой добър дизайнер/девелопер таксата от 10лв е проблем???

:: No one lives forever ::

Редактирано от SEAL на 25.09.03 11:24.



Тема Re: Организаторите ?нови [re: SEAL]  
Автор dzver (чатер)
Публикувано25.09.03 15:00



y2001 ми беше забавно и участвах, разбрах че никак не е (куп негативни емоции и 0 полза) и сe отказах по средата на кампанията 2002-а.

ж. томс има един безспорен талант: успяваше да направи събитието интересно. Дев+дизайн+организация работа по нещо подобно е съвсем поносима като обем и 1 от вас може спокойно да я свърши, да направи мунчобгсайт и да види какво ще стане после.

аз мога да изкажа спекулативно предположение и то е: нищо.

не знам дали само със сайтовете свързани с абц и журито ще се получи добър конкурс, очевидно че вниманието ви пак е повече от успешно привлечено.



Тема za umrelite konkursi ...... [re: JohnT]  
АвторNetManiak (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 15:57



.........ili dobro ili nishto............


konkurs li? kakuv konkurs?
oskarite sa v holivud:)

malko v strani da kaja, krugut J T pak shte se samonagrajdava.
chestiti da sa im nagradite ot sega.

Onzi wolker da si hodi v kragcheto i da nedava mozak, shtoto opredeleno ima nujda ot takuv. vij za naglosta vijdal sum i po-goliama.



Тема Re: za umrelite konkursi ...... [re: NetManiak]  
Автор magic- (:))
Публикувано27.09.03 00:13



:) А на мен въобще пък не му пука за наградата, обаче за 10 лв ще имам популярност и то достааааа :) иначе за 10 лв вече никъде в нет-а никаква реклама не може да се купи. Това е смешна цена... Едно vip-че в dir.bg струва 40 лв на месец - за хитовете, които носи - какво му плащаш
Ама в случая при конкурса не само са повече, не само журито, не само публиката ще го види този сайт, ще отиде на него, но и след това по вестниците ще пишат за участниците цяла година - защото това, което прави конкурса е PR, много PR за българския нет
и разни хора, като братовчед ми, които преди никакво понятие са си нямали се четат, чуват, разбират и освен на yahoo и английските футболни сайтове ходят и в БГ уеб и ползват услуги
Аз преди време имах негативно мнение като Вас. Тогава водех раздела за уеб в предаването Микрофон и мишка, май беше преди 3 години, може и да е било преди 4 -ри... и виках аааа уууу то всичко е нагласено... Обаче се оказа, че не е ... а това че моя личен сайт не спечели... ами хех :) случва се
Сайта ми беше велик, мислех си тия тъпаци как пък не го оцениха! ааАаа
И поканих Жустин Томс в ефир по радиото да си каже... всичко!!!
А то се оказа, че това не било мъж, а жена и че нещата не са нагласени
Всеки си има право на мнение
И докато свят светува винаги ще има някой, който да е ЗА и някой, който да е против и точно това е най-готиното и най-ценното
:) Това, че се раздават наградите в кръга на Жустин
Кой кръг? :) Аз като гледам точно най-посещаваните БГ сайтове (съответно най-добрите, защото най-посещаван значи също и добър) са регистрирани за тази година. И да ти кажа страшно се радвам, че вече я няма плявата...

~ Love is magic ! ~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.