Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 22.09.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Ще ти разваля мнението за мен :)нови [re: Stipe]  
Автор БaбaИлиицa (цифров зиг-заг)
Публикувано03.10.03 11:25



И аз това имах предвид няколко поста по-горе... че когато цялостното мнение за конкурса е негативно, това се предава и на участниците, а на победителите най-много. Факт е, че след като някой вземе награда веднага плъзват слуховете на кого е братовчед и колко е платил за наградата- това определено не е полезно нито за него самия, нито за сайта му...

И попринцип: дори и да няма никаква корупция, дори и оценителите да си вършат работа безпределно съвестно, дори всичко на е на 6, щом като има толкова много отрицателни мнения- значи има някакъв проблем- нещо трябва да бъде променено. Не може 5 години да ги обвиняват, че все техни сайтове взимат наградите и те въпреки това да продължават в същия дух- най-малкото това е неуважение към другите участници. В крайна сметка фактът, че редовно АБЦ сами си прибират не малка част от наградите под една или друга форма достатъчно говори, че конкурсът се организира предимно за АБЦ, а не за БГнета... И аз нямам нищо против Жюстин, нямам нищо против и конкурса- трябва да го има. Обаче е крайно време нещата да се променят...

БАба...

P.S. Постингът повече се отнася до magic, но и до всички, а го пускам на Stipe, защото се опитвам да следвам някаква поредност в дървото с постинги...


Ама баба не е жена, вие не знаете ли?

Тема Re: Ще ти разваля мнението за мен :)нови [re: prinyo]  
Автор magic- (:))
Публикувано03.10.03 11:33



Никой не е казал, че сте идиоти. Аз поне нито съм си помисляла нито твърдя подобно нещо :(
За пренаписването от perl на php :) аз не разбирам и затова питам. На мен друг ми прави сайтовете, разбира се! И точно затова една част е на perl, защото е започнато от друг developer. За фирма, на която основната и дейност е фокусирана върху интернет сайт обикновено един човек не е достатъчен. Аз не съм designer нито developer, а само измислям нещата и ги действам и се радвам, че съм попаднала на такива прекрасни хора в екипа А за мен важи онази мъдра мисъл - "Колкото повече знам, толкова повече разбирам, че нищо не знам"
Може би въобще не му е тук мястото да коментирам конкурса, но понеже видях, че има мнения и се включих.
Радвам се, че сме Ваши рекламодатели.
Поради някои причини се отказваме да ползваме рекламната мрежа за известно време, но към Вашия network от сайтове имам специално предложение, ако ми разрешиш да те добавя в ICQ то си- ( защото предвид сегашния коментар ми се струва наглост от моя страна ако го направя)

~ Love is magic ! ~


Тема Re: imoti.net е съвсем различен случайнови [re: magic-]  
Авторyavor@911.bg (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 11:59



moje da proverish dali vestnik imoti i 911.bg e edna i sashta firma v targovskia registar:)

shte povtoria pak, zashtoto ochevidno neshvana kakvo iskah da kaja. Imoti.com e angajiran i se polzva ot predi tvoeto saitche da se poiavi. Taka che tvoeto izkazvane za prava i kopirania na tvoia domain sa meko kazano glupavi.
Za men lichno izdavat edin iaven kompleks i strah da ne badesh izmestena ot po dobrite, koeto si e estestvena reakcia znaeki realnite si vazmojnosti.

a dali sum the best?
ne opredeleno nesum, i nikoga nesum si go i pomislial.
az prosto sum edin menager na edna targovska sistema sustoiashta se ot 500 firmi i 3-4 portala, chiato poseshtaemost nadhvurlia 150 000 unikalni pragmatichno orientirani posetitelia i okolo 1 500 000 impresii mesechno.
tova e istinata, nesme nai-golemite no se znaem tochno kade sme.

dokato pri teb meracite sa mnogo po-golemi
ti se hvalish naliavo nadiasno kakvi baneri logota i ikoni si pravila i kolko mnogo razbirash reklamata v net-a. vuobshte NAI-VELIKATA.


mejik vzemi porasni moliati se.



Тема в този ред на мисли...нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано03.10.03 12:15



дори и да нямаше абсолютно никакви слухове, съмнения, обвинения в корупция, шуробаджанащина и т.н. - КОЙ все пак оценява сайтовете в подобен род конкурси? Не е ли доста относително?

Напомня ми на конкурс от типа на "Мис България"... на всеки е ясно, че по улицата могат да се срещнат доста по-красиви и интелигентни девойки от участничките... а дори и от тях журито обикновено избира най-смотаната по всеобща преценка :) И пак се намират желаещи да участват :)
Или пък компилация от рода на... "the best of..."
Ама според кой? :)

конкурси от подобен характер са доста полезни, ако трябва да се добие публичност, но тази мания непременно да се раздават и печелят награди скапва идеята.



Тема Re: imoti.net е съвсем различен случайнови [re: magic-]  
Автор Valeri ()
Публикувано03.10.03 12:37



В отговор на:

Особено сега когато се появиха imoti.bg, imotite.com, imot.bg, imoti.com.
(скоро очаквайте imoti.info, imot.org, imoti.biz и т.н.)
Всички те имат полза името да се доближава, защото така печелят от нашия имидж - както има едни пасти Aquarel, които си приличат много с Aquafresh, не нарушават никакви закони по този начин и в Русия са изместили Aquafresh по продажби)



Не знам дали си наясно, но уеб брендинга напълно изключва закупуването на името на цяла категория, в случая "имоти" като име на домейн, бил той imoti.bg или imoti.net. Както каза самата ти
В отговор на:

Все едно да произвеждаме компоти и да ги кръстим КОМПОТИ



В този смсисъл imoti.net не може да бъде търговска марка, за да имаш претенции към другите, а още по-малко да правиш сравнения с истински търговски марки като Aquafresh.



Тема Re: imoti.net е съвсем различен случайнови [re: yavor@911.bg]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано03.10.03 13:14



Яворе, не знам колко хита имате, ама на мене като ми затрябва да гледам оферти за недвижими имоти отивам на imoti.net. Просто съм тъп юзър и това си знам от 2-3 години. И доста приятели са така като мене - знаят си имоти.нет и там си ходят. Значи рекламата на меджик работи, колкото и да не ти се иска.

Бтв кирилизатори има из нета фор фри и повечето популярни ос се кирилизират лесно. Може да си изтеглиш един и да си го инсталираш. Или просто може да използваш кредора - когато покажеш, че можеш поне да пишеш грамотно, може да обясняваш на другите да порастнат.
И не ми разправяй, че постваш в клубовете с линкс.

--



Тема Re: imoti.net е съвсем различен случайнови [re: Valeri]  
Автор magic- (:))
Публикувано03.10.03 13:28



Да, благодаря Valeri,
и аз затова дадох този пример с компотите. За съжаление преди години не бях наясно с брендинга.
imoti.net е търговска марка в момента, дори и да е с неподходящо име.
Нали затова сега търся съвет
А иначе не съм искала да те издразня, не страдам от мания за величие - Aquafresh са ми любима марка, само с това си мия зъбите и затова ми хрумна като пример. Също съм фен на фирма Amperel, които са техните представители за България ... :)

~ Love is magic ! ~


Тема Re: imoti.net е съвсем различен случайнови [re: magic-]  
Автор Valeri ()
Публикувано03.10.03 13:35



:)
Imoti.net inache mi haresva. kakto kaza voyager az sashto hodia tam kato tarsia oferti.
Vse pak, uspeh na konkursa



Тема Re: imoti.net е съвсем различен случайнови [re: yavor@911.bg]  
Автор magic- (:))
Публикувано03.10.03 13:43



:) kakto beshe kazal niakoi drug w kluba, ne me poznawash i ne e wyzpitano da goworish taka s men

:) Ehaaa swyrshi li da si prawish reklama (niakoi da pusne tiger-a ili da izwadi ot arjiw dakela i piletata :)
Da razbra, che e angajiran /registriran domaina predi :) inache az shtiah da sym go registrirala. No w edin moment pregowariame s g-n Grigor Sariiski, koito weche ne e w w-k Imoti, no predi beshe. Dwata site-a imoti.com i imoti.net da sa edno i syshto i da sme partniori, s g-n Sariiski se razbrahme, no na po-wisoko niwo projecta beshe sprian i ne se osyshtestwi
imoti.net e ot 3 godini i e lider
Az zaedno s moi kolegi hodeh po agenciite za imoti, koito sega sa nashi klienti da obiasniawam za kakwo stawa wypros, zashtoto togawa mnogo ot tiah wse oshte niamaha komputri, internet i ideiata im beshe dalechna i nepoznata.
Za nas towa e goliama investicia, wie zapochwate na etapa, kogato tezi firmi imat nujnite poznania da pozlwat takawa sistema i imate finansowite sredsta, a nie zapochnahme ot nulata. Ne bih kazala, che me e strah :) S kakwa cel se opitwash da me obijdash po tozi nachin? Ami az ne se obijdam radwam ti se na nahysenite postingi
Inache w targovskia register si ima otdelni firmi, no zad tiah stoi edin i syshti chowek. Az mu se wyzhishtawam, che e syzdal i westnik i takyw site kato 911.bg
i stroitelna firma, za towa se iska creatiwnost i wyzmojnosti. Ti zashto ne mu priznawash postijeniata?

Inache, ne moga da razbera zashto sofiiski imoti si naprawiha site imot.bg i nikyde ne si pishat, che towa e tehnia site, che obiawite w site-a sa ot westnika
I wie sega po syshtia nachin
Kakwo sramno ima towa razlichni brandowe da sa na edna i syshta firma
Na sokowete Cappy si pishe, che sa na Coca Cola ...

~ Love is magic ! ~


Тема Re: imoti.net е съвсем различен случайнови [re: voyager]  
Авторyavor@911.bg (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 13:50



Tova che polzvat imoti.net mi e iasno.
tova e taka zashtoto doskoro imoti.com nebeshe na dneven red za razvitie. Sega mu doide i go napravihme.

Това че ползват имоти.нет ми е ясно.
Това е така защото доскоро имоти.ком небеше на дневен ред за развитие. Сега му дойде и го направихме.

yasno mi e che reklamata na medjik raboti. no i smiatam che sistemata 911.bg raboti.
kakto kazah, DRAZNIA SE edinstveno ot nadutite i nekompetentni izkazvania koito, postva nasam natam iz forumite i tova che zasiaga imoti.cm i ni obviniava v kopirane. A imenno tia beshe ulichena v kopirane v edna blizka tema.


Ясно ми е, че рекламата на меджик работи. Но и смятам че системата 911.бг работи. Както казах, ДРАЗНЯ СЕ единствено от надутите и некомпетентни изказвания, които поства насам натам и това, че засяга имоти.ком и ни обвинява в копиране. А именно тя беше уличена в копиране в една близка тема.

i za posledno LATINICATA (tova niama da go prevejdam taka che moje da go propusnesh)
taka mi e po-udobno. tova e forum, tuka si lafim a ne pishem niakakvi super vajni dokumenti. Na icq sashto si pisha na latinica. Taka si pisha oshte ot kogato goliamoto UNIBG beshe 200-300 choveka. Nadiavam se pomnish che togava na moda beshe 95. (samo da vmetna nesum kato medjik ot 10g v neta, nishto che www startira 94-ta:) )
Taka mi e po-udobno - OK? imam 2 min da otgovoria i si prodaljavam s rabotata, a rabotata mi e da pisha na latinica.
moje bi niakoi kato izmisli neshto ot roda "избери * от таблица-х" shte pochna da pisha pak na kirilica i vuv forumite.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.