Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Тема 1200 уникалнинови  
Авторslot (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 13:44



Здравейте, имам проблем. Сайта ми има средно 1200 уникални дневно, но не знам какво да правя с тях. Мисля че още са малко за платена реклама, а не знам дали си струва да се регистрирам като референт на някой чуждестранен сайт. (аудиторията ми е 90% българска).



Тема Re: 1200 уникалнинови [re: slot]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано18.09.03 15:45



Ами например можеш да им забраниш достъпа в първо време :-)))))

E tuk ni6to niama :



Тема Re: 1200 уникални [re: slot]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.09.03 19:35



можеш да вземеш пример от http://www.somethingawful.com/
и по точно - http://www.somethingawful.com/fake/

с други думи от време на време си сменяш index-а с нещо странно и предизвикваш около 50 инфаркта :)) Вярно, че те имат доста повече посещения най-вероятно, но все от някъде се започва :)

I just want to win, it's as simple as that.
-Roy Keane


Тема Re: 1200 уникалнинови [re: slot]  
АвторMicrosoft (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 20:11



e daj go toq URL de :)
zavisi za kakvo e sajta i kakva mu e auditoriqta

не знам дали си струва да се регистрирам като референт на някой чуждестранен сайт
ami tova ne iziskva nito pari nito mnogo vreme, sto ne probvash.
Ako sajta e ( i ) na english, pomisli za uveli4avane na 10-te %, ot tam sigurno 6te dojdat pove4e prihodi otkolkoto ot drugite 90.



Тема Решение на въпросанови [re: slot]  
АвторDitranol (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 11:17



1200 са едно добро количество като за начало.

Бих ти препоръчал този спонсор:


Търсеща машина е. Ако разбираш от XML дори можеш да интегрираш резултатите в твоя сайт. Не се интересува какъв трафик му пращаш. Работя с тях от близо 8 месеца и резултатите са наистина добри.
Ако имаш някакви въпроси, питай.




Тема Re: Решение на въпросанови [re: Ditranol]  
Авторlosh (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 13:56



Да не си мислиш че някой ще се върже така и ти да си прибираш комисионната.



Тема Много са ми интересни хоратанови [re: losh]  
АвторDitranol (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 14:33



Добре, т.нар. "losh". Предложи ти нещо на човека. Той има проблем. Пита и търси помощ. Дай му нещо конструктивно, от което може да има полза.
Да, ако го привлека към този спонсор, ще взема комисионна. Няма да получа и цент обаче ако той не изкара нищо. Затова не му и предлагам някакъв тъпизъм от рода на "сърфирай за пари" или "записвай се за нам кви си глупости, а ние може да платим, ама по-скоро не". Предлагам му нещо, което ползвам и което знам че работи.
Много обичам големи усти дето само могат да приказват, но когато опре до това наистина да предложат нещо качествено, се скатават.
Чакам отговора ти. Не смей обаче да ме репликираш без да посочиш поне 1 качествена алтернатива за трафика на човека дето е пуснал тази тема.




Тема Re: Решение на въпросанови [re: losh]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано22.09.03 14:39



Кво лошо има човека да си взема комисиона, можеш ли да ме светнеш? Ебахти завистливото мислене има тоя насран народ

--



Тема Re: Решение на въпросанови [re: voyager]  
Авторlosh (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 16:37



Problema e 4e mu davash tvoia link a ne istinskiq kojto e:

i se nadiavash toj da ne shvane za kakvo stava vypros.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.