Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 15.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Искам и аз таканови  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 15:21





погледнете какво правят хората, а ние тук само си чешем пръстите и изтриваме клавиатурите ...

Как може .. този требе да ходи на оризището ... "Талантлив екип от млади разработчици" - къде ти е таланта бе, "колега", в откраднатите картинки ли, в оформлението на текста ли, в рекламите ала-Телешоп стил "аз съм тъп дебел американец" ли, в страхотното цветово решение ли .. къде, питам аз ?! И какво значи "Маркетинговата кампания завършва с промоция на Вашия сайт в различни електоронни медии. Ние ще изградим цялостната Ви рекламна кампания." - аз не разбирам от меркетинг, но със скромните си познания в тази област, които съм попрочел от тук от там, смея да твърдя, че това е пълна глупост - високопарни бръщолевения за неграмотни хора да им се вземат парите за един шит, който трябва да предлагат срещу заплащане от страна на разработчиците, за да си пробутват "Оригиналният и завладяващ Web дизайн" !!!

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)

Тема Re: Искам и аз таканови [re: Borg]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.12.02 16:13



mdaaa...
porednite "maistori"...

Just a genius




Тема мисля да ги...нови [re: Blake]  
Автор PllP (SubNet)
Публикувано11.12.02 16:23



...пробвам............

После ще Ви ракажа....



Тема Re: Искам и аз таканови [re: Borg]  
Автор voyager (бодхи)
Публикувано11.12.02 16:52



чшшш, туй да не са прости веб дезигнери беееее . IT Solutions праат хората . Ба ли ги дали изобщо знаят кво ще рече IT solutions

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: Искам и аз таканови [re: voyager]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано11.12.02 17:26



Be da eba ostai cichko drugo ... ma teia shto sa muchat i english version da pravia na site si na hit.bg se edno moe nekoi da gi vidi otvunka ;)))



Тема Re: Искам и аз така [re: Borg]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано11.12.02 17:58



буу, че сърдит ама ;-)
еми дефакто то всички сме на принципа на високопарните бръщолевения за да вземем парите на клиентите... въпроса е кво друго освен бръщолевенията им даваме... кво се тровиш бе братче - иди в базара да видиш какви имбецили има - по 10 лева сайтове правят хората... дразнещо е, че заради такива капути трябва да слушаме простотии после 'ама там ще ми го направят за 20 лева това'... и мен ми е писнало ама в крайна сметка решението е да не се занимаваш с българи и това е... който знае за какво си дава парите ще те намери... който не знае - нека ходи при тия - хем ти няма се тровиш после с клиенти идиоти които и без това ще те е срам да сложиш в портфолиото си...

|


|

Тема Re: Искам и аз таканови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано11.12.02 18:20



тоо па
те ПРОДАВАТ хостинг бре... според нуждите на клиента... :)
ше напраат мирор на геоситис... за да се вижда английската версия..
ко ся...



Тема не бееееееееееенови [re: Aвaтapчe]  
Автор voyager (бодхи)
Публикувано11.12.02 19:08



геоситес, заеби :)) яху персонал паге имаше нещо - там е истината

- нов брой с нов дизайн

Тема Как ве?нови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано11.12.02 22:22



ти поразгледа ли английската версия преди да говориш? Ето - хората са се постарали отдясно да сложат Mail - с три Web mail-a, както и Search с цели 6! search engine-a! Ааа-ма-ха!

Иха! Не бех видел специалните оферти

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.

Редактирано от Koтapakът нa Шpьoдинrep на 11.12.02 22:27.



Тема Re: Искам и аз таканови [re: Borg]  
Автор enchanted (one of my turns)
Публикувано11.12.02 22:35



аз най-обичам цени да гледам ... :
Линкове - До 10 бр. са безплатни - 0,05/бр.
Употреба на CSS - 3
Java, DHTML - 2-20
Разширена рекламна кампания - над 10
Бутони - 0,2/бр.
Ефект към бутона - 0,2/бр.

изроди ....

# лудите, лудите... те да са живи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.