Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сайт магъзиннови  
Автор georgivar ()
Публикувано19.11.02 00:12



Добре бе... аз ли нещо не съм вред или тия хора се гаврят?



DO LESS. LIVE LONGER.

Боза, банички, уеб дизайн. При количества - отстъпка.

Редактирано от georgivar на 19.11.02 00:14.



Тема Еее, човек,нови [re: georgivar]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано19.11.02 00:48



ако беше поразгледал глей кви яки неща от проектите на фирмата си изпуснал -




Това второто, ако примерно аз го бях направил, въобще нямаше да си слагам подписа че съм го правил, ама нейсе, хората се гордеят с количеството, не с качеството

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.

Тема Re: pfu mama muнови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Авторruja (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 03:52



az sumse uchidlia za unversal i kato posleden laik si takovah linka . to pa se okaza universel



Тема Re: mi ..нови [re: georgivar]  
Авторruja (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 04:02



kvo iskash ot chovek koito kupuva hosting za 5 leva ot goto.bg ? :))

spored men toi daje ne e prochel policy .. a to si e mnogo interesno na kraia .. ako ne gresha beshe neshto ot roda "ako businessa vi shte postrada v sluchai na namesa na niakoi ot slujitelite goto.bg ili administratorite mu to goto.bg ne nosi nikakva otgorovrnost" .. i predlagat s tova da se saglasia !!!!!!

ima oshte edin moment .. pak shte go citiram po pamet .. chela sum go predi 2-3 meseca .. "kvot i da stane i ako ni sudite shte ni sudite v sofia i na kolkoto i da ni sudite niama da vi platime poveche ot 200$ i tva e" .. tova razbira se e po smisala .. ne e tochno tova kazano .. no predpolagam che horata koito chetat tozi posting znaiat kade e link i mogat da prochetat i da si napraviat izvodi, shtom edna firma koiato triabva da si osiguriava vazmojnost za business i ne otgovaria za tova che niakoi ot keleshite v ofisa koito skapa i nikoi ot tiah ne e vinoven nito pak za sumata po koiato e vinoven. A i .. shtom sa posochili 200$ .. neznam kakvi mizernici sa ot ednata strana ili kolko dela mogat da se vodiat sreshtu tiah navednuj.

BTW .. license za sitebuilder e 1500$



Тема Re: Сайт магъзиннови [re: georgivar]  
Автор JustCome (не позна)
Публикувано19.11.02 10:00




nai goliamo vpe4atlenie mi napravi sektsiqta webmasters
http://www.studiofastcoms.hit.bg/
takava guzariq kato design studio hostnato vav shit.bg


izvinete me za pravopisa nqkoi ot gre6kite sa umi6leni



Тема Re: Сайт магъзиннови [re: georgivar]  
Автор JustCome (не позна)
Публикувано19.11.02 10:22



На фигурата в дясно са показани местата и големината на рекламните полета, на които можете да рекламирате.


Банер № 1 е с размери 468/60 пиксела, цена за един месец 200 лв.

Банер № 2 е с размери 88/31 пиксела, цена за един месец 40 лв.

Банер № 3 е с размери 120/60 пиксела, цена за един месец 50 лв.

Банер № 4 е с размери 260/60 пиксела, цена за един месец 60 лв.

Wow tva trqbva da im e mnogo produktiven trafika sigurno vsi4ki te im surferi imat po 2kreditni karti
a az davam nqkakvi si 10$ za 150 000hita per week
kade mi e akula



Тема Re: Еее, човек,нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор voyager (бодхи)
Публикувано19.11.02 10:24



На мене най-много ми хареса червения текст на убитосин фон на сайта на счетоводната къща


It`s more fun to compute

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: Сайт магъзиннови [re: georgivar]  
Автор TheUndertaker (Човека)
Публикувано19.11.02 14:49



E nqkoi me izprevari 6tqhd a pusna edna temi4ka po povod prodajba na web saitove ama do tozi magazin ne se bqh dobral!Ta zna4i , neznam kolko e seriozno tova koeto podu4uh ama vse pak da vi pitam , po gi nzaete ne6tata !Ta zna4i stava vupros za praktikata da se prodava we sait celiq .. za dadena suma!Govorq za realno deistva6t sait , s trafik i izgradena mreja i tnt ... !Kakva e taq ideq i kakva e praktikata v BG , za takova ne6to!Spomnqm si v tozi klub predi vreme nqkoi ima6e diskusiq na tema za koi sa avtornskite prava za daden sait .. ama mai taka i ne stana qsno :)!
ta zna4i ve4e 6tom ima sait .. za prodajba na saitove ... stana interesno !Az li4no znam 3 saita koito ve4e se prodavat i mi e intresno kakuv e kqra ot cqlata prostotiq ... ops prodajba .Ta q si kajete nabludeniqta otnosno prodajba na celi web saitove ...

Nqma po-ne6tastno ne6to ot 4ovek ,nad kogoto gospodarstvat sobstvenite mu
izmislizi


Тема Re: Сайт магъзиннови [re: TheUndertaker]  
Автор georgivar ()
Публикувано19.11.02 15:10



Е има малка и съвсем незабележима разлика между случаите. Ти говориш за нещо, което е вероятно да се случва и в редица случаи би могло да бъде доста изгодна бизнес сделка. Аз например, ако имах няколко излишни десетки милиона долара на секундата бих си купил thewashingtonpost.com. Пичовете от моя пример обаче продават калъфки за сайт и от евентуалните купувачи се иска само да си я напълнят със собствено съдържание. И го правят по далеч по-брутален начин отколкото се опитват да го правят хората от Гювеча например (nova.gbg.bg/)

DO LESS. LIVE LONGER.


Тема Re: Сайт магъзин [re: georgivar]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано20.11.02 00:03



zaboliaha me ochite i nishto ne mojah da procheta
ebati kartinkite samo

Livin' La Vida Sofa



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.