Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 05.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема niama nuzda !нови [re: Jojo]  
Авторdenver (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 17:40



nito sum uchastval, nito sum sum designer za da me nagrazdavat.

No i malko dete moze da vidi che jurito e dosta nekudurano, nekompetentno, neobrazovano, negtamotno i posredstveno v ocenkite si. Imam chustvoto che sa se pipali po genitalite kogato sa se chudili koi site da klasirat po napred.



Тема Re: niama nuzda !нови [re: denver]  
Автор magic- (непознат)
Публикувано03.11.02 18:45



i kak taka kato niamash nikakwa ideia nito si dizainer nito si nagrajdawan izwednyj preceni che wsichki ostanali sa bokluci a ti si welik i mojesh da sydish?wow mnogo interesno :)



Тема Re: BG SITE - nie spechlihme nagrada!нови [re: PATRlOT]  
Автор magic- (непознат)
Публикувано03.11.02 19:28



Priwet
az sym magic ot imoti.net
nie wzehme nagrada za portalen site na publikata
lex.bg wzeha na jurito i smiatam napylno zaslujeno - nie sega si smeniame designa ne smognahme predi konkursa.
Mnogo me otblyskwat mneniata tuk protiw konkursa
sega shte wi kaja zashto
- znachi pyrwo mnenieto che bilo naglaseno - iawno che towa e mnenie na nespechelili :) znaete li predi dwe godini i az biah na towa mnenie i kreshtaih s pylna sila kak bilo naglaseno...togawa praweh stranici, koito kogato pogledna sega se uajsiawam... no togawa sywsem ne misleh taka i strashno si gi hareswah
oswen towa kato izkreshtia kolko e typo - ima oshte 20 choweka koito nadawat glas sys men, che sym prawa che wsichko e shit zashtoto i te ne sa spechelili
a tezi koito Sa i smiatat che konkursa e super - ami te si imat rabota horata niamat wreme da pliuiat po niakogo po forumi
- wtoro che abc design si razdalwali na tiah nagradite. na men sofia.bg mi hareswa. oswen towa - niama kak da specheliat wsichki !
da moia wkus e razlichen i za drugite kategorii imam razlichno mnenie.... Ama znaete li az imam i razlichen wkus za muzika - nai dobria mi priatel hareswa metal a az bg pop ...
- treto che horata ot jurito bili skapaniaci.. - ami towa go ostawiam bez komentar, sled kato ima hora koito twyrdiat che syzdateli na bulgarskia web kato pavel ot gbg ili jako ot dir ili joro marinov ot epay sa takiwa i to bez da gi poznawa - niamam kakwo da kaja iawno che ima i takiwa hora

Za kategoriata lichen site sym razocharowana na men panopticon mnogo poweche mi hareswa the big pig syshto, no ima li znachenie koi tochno shte wzeme nagradata? Ne e li po wajnoto che wsichki medii go otraziha i kanal 1 ? i che razni hora, koito ne sa besni dizaineri sa se proswetili po wyprosa? Wie ako iskate da uwelichite tezi 10% bulgari koito polzwat internet na 50% s kakwo shte go prawite? shte im dawate izmisleni ceni (niski)? Shte hodite na wseki lichno da mu obiasniawate kakwo e towa? Shte pusnete edna obshta reklama po westnicite i telewiziata - Internet e interesno neshto i w nego ima mnogo sitowe koito sa interesni i moje da sa wi polezni?
Niakoi prawi neshto, koeto e ot polza za absolutno wsichki, koito prawiat sitowe, koito imat takiwa kato osnowen biznes i koito shte imat i go prawiat na tehni raznoski i wse shte se nameri niakoi koito da pliue po towa! WOW ! Zashto ispancite koito imat talkyw konkurs http://ibest.es samo se hwaliat s nego a nie obratnoto I spored edin priatel (romanec) - ispanskia konkurs e super a bulgarskia iawno e mnogo zle shtom samite bulgari taka misliat - ama wsyshnost te samite bulgari za koe neshto ne misliat taka? E jalko che pyk nie w romania si niamame.....

Otplesnah se malko...

kakwo ne mi haresa
- wodeshtia (niama da komeniram poweche brrrrrrr ) drugata godina niakoi koito pone ima ideia kak da se oblicha
- dwete asistentki, koito sigurno sa mnogo dobri i umni momicheta, no si mislia che
niakoia krasiwa madama moje i ne tolkowa dobra i umna shteshe poweche da si paswa
ama i wodeshtia i asistentkite gi e podbiral tozi koito e prawil PR -a na konkursa a ne AbcDesign - dogodina syweta mi e te samichki da si prawiat PR da ne plashtat na drug!

kakwo mi haresa poweche ot minalata godina
- site-a bgsite.org i glasuwaneto na publikata ... mnogo po lesno stawashe glasuwaneto ot minalata godina
- miastoto - Narodnia teatyr beshe strahoten! NDK si e super ama za drugi celi za nominacii i nagradi Narodnia teatyr Rulez :)))
- organizaciata na experti i juri
- ideiata s detskite rychichki beshe wyrha



Тема Re: BG SITE - nie spechlihme nagrada!нови [re: magic-]  
Авторwizard- (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 20:00



Ti slu4aino ne si li onova momi4e ot predadvaneto Microfon i Mi6ka po radio Tangra, koeto e mnopgo navytre v web materiala? Ako si ti, ni6to 4udno 4e pi6e6 takiva gluposti i tuk "syzdateli na bulgarskia web", kak go izmisli samo. Ne znaeh, 4e ima syzdateli na bylgarskiq web. 6te ni svetne6 li koi e syzdal Polskiq web?



Тема Re: niama nuzda !нови [re: magic-]  
Авторdenver (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 21:00



moga da sudia ot gledna tochka na tova che rabotia kato developer za company koeto e izvestno v celia sviat i vseki e chuval za nego. :)



Тема Re: BG SITE - nie spechlihme nagrada!нови [re: magic-]  
Авторdenver (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 21:08



otnosno imoti.net niama zabelzki. Moga samoda te pozdravia za nagradata.

Ne moga da razbera sto sa nominirali i smsbg.net? Toi mai pak e vash site. nali? Che az toi raboti SAMO kato email2sms, tva li mu e online uslugata ? :))

Ili sega pak ste kazesh che jurito e mnogo kompetentno i si znae rabotata.



Тема Re: BG SITE - nie spechlihme nagrada!нови [re: wizard-]  
Автор magic- (непознат)
Публикувано03.11.02 21:15



az sym Magi, da.
22 g, Sofia

Ok :) ako iskash da se hwashtash za dumite mi niama problem
poprawiam se. Edni ot syzdatelite, edni ot horata s opit i prinos
Taka stawa li?
Neznam w Polsha ne sym bila
Obache ot horata, koito prawiat biznes w web w Bulgaria poznawam mnogo hora lichno i gi uwajawam. A ti koi si?
Mojesh li da bydesh po-konkreten za kakwo i koe izkazwane w mikrofon i mishka e bilo glupost?
Predpolagam sa te wyzpitawali i znaesh, che da kajesh na niakoi, che gowori gluposti e = da go narechesh glupak
:) ta ako mojesh predstawi se, zashtoto anonimnite psuwni ne mi prawiat wpechatlenie :)



Тема Re: BG SITE - nie spechlihme nagrada!нови [re: denver]  
Автор magic- (непознат)
Публикувано03.11.02 21:24



chestno kazano neznam za sms-chetata
predpolagam, che kogato sa testwali sa popadnali na nomer, koito ima wkliuchen mail2sms
sms ite sa umirasht site.. umrial da ne kaja :(
sled 3 te mi sreshti s mtel i ednata s globul nikoi ot nas ne go pipa weche
imat sega edin postoianen traffik koito pada (a ne se kachwa nagore kakto shteshe da e normalno ako raboteshe choweshki) ima postoianni useri, koito iawno prashtat do takiwa, koito sa si wkliuchili mail2sms
mychno mi stawa za wsichkia trud ejednewno niuhane za nowi gateways i toichane kyde li ne s presentacii ...
mnogo e tyjno da chetesh pisma na razocharowan user i da ne mojesh da naprawish nishto po wyprosa
mtel ni predlojiha edna optimizirana specialno za nas wyzmojnost... pri prtosto smetki ni izleze 800 lw na den ... ako iskame da raboti (inache da polzwa chujd gateway e nezakonno, zashtoto te imat specialni roaming dogwori, koito nie skapwame izpolzwaiki da prashtame prez drugi i ni pokazaha che e NEJELATELNO)
:)



Тема Re: niama nuzda !нови [re: denver]  
Автор magic- (непознат)
Публикувано03.11.02 21:33



:)) Imam edin priatel raboti za SAP
Towa e swetowna firma, w bulgarskia otdel rabotiat strahotni developeri
pishat na Java i sym chuwala che sa mnogo dobri. I kakwo? W smisyl? kakwo obshto ima towa? moite priateli ot SAP wsichki sa chuwali za SAP, obache towa ne gi prawi awtomatichno po weliki ot
Иван Иванов
Георги Маринов
Павел Калинов
Константин Павлов
i t.n.

ili gresha?



Тема Re: AMAN OT KRITIKARIнови [re: Jojo]  
Автор magic- (непознат)
Публикувано03.11.02 21:36



:))))))) niama nachin Jojo wsiaka godina e bilo taka s bgsite
i kakto i da se kazwa konkursa :) i koito i da go organizira pak ;) shte ima kritikari i komplexari :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.