Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Тема Molia za mnenia i sywetiнови  
Авторbrikel (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 14:51



Molia wi za mnenia i syweti za tazi stranica



Blagodaria predwaritelno



Тема Re: Molia za mnenia i sywetiнови [re: brikel]  
Автор spacer (spectator)
Публикувано10.10.02 15:46



Страхотно е. Има малко проблемчета с Опера, но не е нещо което да не може да се преживее.

Не знам дали ще приемеш съвет от мене, но аз ще си кажа :)

Махни онази снимка с комина. дори само това синьо небе не се връзва със зеленеещото жълто. Ако клиентите си държат на комина пробвай поне да я colorize-nesh или нещо такова. Ти си знаеш. Иначе ме кефи, че е пипнато.


Знаеш ли? Има някакъв леко дразнещ ефект на снимката в левия фрейм. Zoom и пикселизиране. Знам, че сигурно много се гордееш с него, на малко отвлича вниманието от основното. При това преиодично....на всеки 5-6 секунди. :)

----------------------------------
*...And Business Is Good!*
----------------------------------

Абе иначе мнго ме кефи! Не оставай с впечатление, че не ми харесва. :)))))))

Редактирано от spacer на 10.10.02 15:54.



Тема Re: Molia za mnenia i sywetiнови [re: brikel]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано10.10.02 16:08



Ми то си е читавичко. Свежо таковa, семпло, заема екрана. Не блести с нещо особено, ама точно тва ми харесва . Може би малко входната страница не ме изпълва - ама въпрос на вкус. А, да, не виждам смисъл линковете да се оварят в нов прозорец - юзерта може да си задържи шифт-а все пак. Ама то и тва е един дълъг спор. Абе добре си е, много даже. Бравос

Кин Дза Дза



Тема Re: Molia za mnenia i sywetiнови [re: brikel]  
Автор zhvihti (Opera-6.05-tor)
Публикувано10.10.02 18:05



Под опера левия фрейм (с картинката) има скролери. Оправи ги.
Махни блър-а на комина на първата страница. По-добре махни и сенките под картинките с езиците. Тех също може да смениш - въобще не става ясно каква им е функцията докато не отиде човек с мишката върху тях.

Скрипта(пикселизирането) на комина в левия фрейм не работи под опера. Махни го - не е особено стилен.

Сайта е доста добре направен флуидно. Не виждам смисъл от новия джам и фиксираните размери.

Може да направиш връзките да се подчертават при hover (мишката и отгоре). Така ще се подобри ползваемостта.

За съжаление не мога да го тествам в момента под никой нетскейп - а там може да имаш проблеми - особено под 4.хх.

Иначе поздравления за сайтеца. Много е готин. Има стил и не дразни. Добра работа.



Тема Re: Molia za mnenia i syweti [re: brikel]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано10.10.02 21:18



mai ti si pravil i site-a na manuals (imashe edna tema predi izvestno vreme). Zasega sym ia probval samo s Mozilla 0.8 pod linux i vsichko e ok. Samo toia efekt deto govorite za nego ne go vijdam...vmesto tova kartinkite napravo izchezvat.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.