Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема pari ot internet  
Автор riptor (abee...Riptor)
Публикувано07.10.02 17:44



ot 1 mesec obikaliam po kakvi li ne sites deto obeshtavat $. nauchih se da cheta Terms of agreement-a po 3-4 puti predi sugn-up. Iskam da pe4elia- dori da e po 10-ina dolara na mesec- na Unique clicks, samo na otvariane na site-a,.... niama znachenie. Molia posuvetvaite me - zapochvam da se otchaivam. ne sum spec v html - no vse pak otdeliam dosta vreme za site-a si i iskam pone malka nagrada.

Simeon SUX koburggotsky



Тема Re: pari ot internet---->ot umrial pismo..нови [re: riptor]  
Автор a2t (le amateur..)
Публикувано07.10.02 17:56



Ima samo edin na4in za pravene na pari ot Internet:
Kat pises po 20 stranici kod na den.Drug niama.
kat za na4alo nau4i C++,i se pravi pari.::))
(..seriozno ne se zanimavai s tia gluposti,moje da vadis pari samo ako u4astvas v proekti i si dobar,az biah pratil na vremeto edna aplikacia na webguru.com za edin konkurs na namirane na nai-blizak mirror site pri downloadi sas 1800 peda kod,blagodariha mi i kazaha 4e ste me imat vpredvid,a obestavaha po 50$ "poostritelni"--kura mu ianko!!)

--------------------------------
i nii ste stanem milioni..!
--------------------------------


Тема Re: pari ot internetнови [re: riptor]  
Автор _Gift_ (познат)
Публикувано07.10.02 19:52



Drugia variant - stani distributor na neshto si (parfums da kajem) napravi si i-net magazin. Posle na pampersi i gi vkliuchi i tiah v kataloga i t.n. i t.n. A kogato zapochnesh da generirash nad 1000 unikalni na den razprati pisma kam niakoi firmi da reklamirat v site ti.
Inache da slagash baneri na "niakoi si".com e prostotia.
Primer: webshots.com
Davat ti po $0.01/per click i ti gi plashtat na mesec, no poveche ot $50 ili chakash natrupvane. Sega si vlez v statistikata na site ti i vij kolko sa ti unikalnite. I dori da priemem, che vseki unikalen shte klikva v/u banera - koga shte ti doidat tezi $50?
Niakoi krasiv den ti idva check ot CityBank New York za primerno $60. Pripkash dovolen do Bulbank, Poshtenska Banka (priemam, che si v BG) ili tam niakoia si. UDAR!!. Na gisheto ti zaiaviavat che bankovite razhodi i comissions sa okolo $45. Radost v kushti. Ne dai si boje pak check-a da ti e ot Canada - pri $60 razhodite sa kam $85. Plashtash im $25 i si dovolen
Po-dobre siadai na d-to i uchi, experimentirai i pak uchi.
I edin taen savet - napravi si site za web design. Vzimai po $10 na stranica, no ne poveche ot $50 za cial site, ama posle biagai zdravo, che web designerite tuk jiv shte te oderat. Tui e maitap da znaesh (ne za biaganeto, za cenite)

Вервайте ми!


Тема Re: pari ot internetнови [re: riptor]  
Автор peter ()
Публикувано07.10.02 20:11



Nomera e da se prodava s dve dumi. Bez znachenie kakvo. Vajnoto e da se nameri koi da go kupi..
Mojesh li da izmislish kakvo da prodavash(dori i umeniata si za v.t.4.) shte si dokarash pari.

Poznavam mnogo hora koito v desitvitelnost jiveiat izcialo ot prodajbi v internet, taka che razbira se tova ne e mit. Tryabva obache mnogo trud, prouchvane i mislene. Ne e tolkova do pari.. Ideiata e ot znachenie.

Affilates mafilates tova mi napomnia za varnenskite excesii predi niakolko godini i me drazni zashtoto spamadjiite stavat vse po agresivni i nagli.

Btw, vuv vruzka s 20te stranici na den - Normata v IBM e 100 reda na den C kod :))



Тема ha-ha IBM...нови [re: peter]  
Автор a2t (le amateur..)
Публикувано07.10.02 20:32



Mnogo se nakefih 4e normata na IBM e 100reda kod,..ela go kaji tva na sefa mi i se me izprati da si hodia pesa do Bulgaria::))
Az kat se oplaoh na edin Ruski kolega i toi nais kvo mikaza :
"..4ego tii lenissa blat,mi zdes po 50 stranic v den podbivaem,a to uj mizeria za 500$,pisi i ne govori..",U? i az mlaknah kat nasran,imam 4uvstvoto 4e i v Bg.ne e po razli4no po niakoi firmi (..viziram "Cifrovi sistemi "-Varna)

--------------------------------
i nii ste stanem milioni..!
--------------------------------


Тема Re: ha-ha IBM...нови [re: a2t]  
Автор peter ()
Публикувано07.10.02 22:03



Ami taka e.

I poviarvai mi, ne sa prosti.

:)



Тема Re: pari ot internetнови [re: riptor]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано08.10.02 00:31



какъв ти е сайта и откъде са ти потребителите?
Ако искаш ми пусни и на бележка. Мога аз да ти ги изкупувам, с предварително заплащане.



Тема Re: pari ot internetнови [re: riptor]  
АвторMicrosoft (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 01:13



пари от интернет по начина който ти искаш отдавна не могат да се изкарат. С кликане по банери и други глупости вече не можеш да си платиш и dial-up - a :), да не говорим за времето загубено в търсене на златни мини и четене на Terms of agreement.
А и "компанията" от която възнамеряваш да печелиш по тоя начин най-вероятно ще фалира 2-3 дена преди да ти изпрати първия чек :)
Така че не започвай да се отчайваш а направо свършвай и не си губи времето с глупости. Пари от интернет могат да се изкарат, дори много пари, даже и адски много пари - обаче това изисква някаква добра идея и доста знания и опит - все пак това е най-конкурентната среда.



Тема Re: pari ot internetнови [re: riptor]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано08.10.02 09:23



Az opitah, biah korekten no te (nitrocklics) mi iztriha acaunta !!!!
O togava gledam s nedoverie!!!

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: pari ot internetнови [re: Stipe]  
Автор riptor (abee...Riptor)
Публикувано09.10.02 01:22



nishto pretenciozno.... sasem lekichuk.... po 58 unique na den.....spukah se da go add-vam iz tursachkite i da se mucha s tia meta tags

Simeon SUX koburggotsky



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.