Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Популяризиране на сайтнови  
Автор DreX (da)
Публикувано21.05.02 02:24



Кажете как да се популяризира един сайт. Споделете вашия опит.
В случая ме интересува mp3 сайт. виж



Нещата не са толкова прости, както изглеждат

Тема Re: Популяризиране на сайтнови [re: DreX]  
АвторMicrosoft (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 02:54



Популяризиране v BG ili navsqkade?
za BG se registriraj v dir.bg i podobni(vsushnost nqmam gram opit v populazirane na sajt v BG taka che moze bi govorq gluposti :)
Za navsqkade read razni search engine submission tutorials i ako imash vaprosi predpolagam che tuk ste ti otgovorqt , vklucitelno az :), hehe, taka moga da se pochustvam pone za malko kato search engine guru :) :) :)



Тема Re: Популяризиране на сайтнови [re: DreX]  
Автор lntel_lnside (Designed for Wi)
Публикувано21.05.02 09:22



Ne znam zashto sha populjarizirash site na kojto ne raboti nito edin link za download.Az probwah da swalja neshto na Garbadge i Elton John ama ne rabotjat. 404(file not found) i 403 (forbidden) i maj towa si e krajba na linkowe.



Тема Re: Популяризиране на сайтнови [re: DreX]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано21.05.02 10:42



Първо почни да се отнасяш сериозно към това, с което си се захванал.
Второ - ако си мислиш, че минаването по "тънката кирия" ще ти донесе някакъв успех - лъжеш се.
и трето - ако още веднъж пуснеш този адрес в този форум, под какъвто и да е предлог, ще го изтрия.
( сигурно ще бъде нещо от рода - подходдящ ли е фона за този мп3 сайт или някаква такава боза).



Тема Re: Популяризиране на сайтнови [re: Stipe]  
Авторcss (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 13:44



kakvo e napravil choveka??



Тема Re: Популяризиране на сайтнови [re: css]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано21.05.02 15:03



А ти пробва ли му сайта, бах'ти наглото копеле....

Всичко е възможно


Тема Кво сеганови [re: kkkolio]  
Автор DreX (da)
Публикувано21.05.02 19:30



И кво сега ще се псуваме ли?
Защо всички сте се отклонили от темата???
Въпросът ми беше за пупуляризиране на сайт. Не съм искал мнение за сайта си. а може би изобщо не трябваше да слагам URL .Ok махам го.. и все пак за сайта Sory ама имате грешка. Кажете какво не ви харесва и да Ви отговоря.

Нещата не са толкова прости, както изглеждат


Тема Проблем с редатрирането [re: DreX]  
Автор DreX (da)
Публикувано21.05.02 19:36



Щях да редактирам и изтрия URL от първото си съобщение но ми дажа следната гтешка
---------------------------------------------------
Има проблем! Възможната причина::

Това мнение не може повече да се редактира защото времето за редактиране е изтекло

Това не винаги е грешка. Възможно е вие сами да я определите като такава, а по-късно да се окаже всъщност нещо много по-просто. Ако смятате, че грешката е заради проблем със сървъра, пишете ни на support@dirbg.com - ще се опитаме да разберем какво точно е "сбъркано" и да го поправим възможно най-бързо.Другият вариант е да се върнете с бутона BACK на предишната страница.

------------------------------------
Sory

Нещата не са толкова прости, както изглеждат


Тема Re: Проблем с редатриранетонови [re: DreX]  
Авторcss (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 20:12



ja kaji kakva si ja opleskal



Тема Re: Кво сеганови [re: DreX]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано21.05.02 20:25



Ами ти вече си питал за сайта си ето тук


За търсачките е изписано доста - поразрови архивите. Наскоро пак имаше нещо подобно.
"Кажете какво не ви харесва и да Ви отговоря." - Ами писаха тио няколко на предната тема която зададе, ама ти нищо не отговори, така че , можеш да го направиш там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.