Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: дайте мнение за тованови [re: expeler]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано23.04.02 10:30



и кво като му е първия?
иска мнение
като е грозен да му кажем че е красив щото е nwebie?

а ти ако си седнал да гледаш мойте или на Stipe неща да видиш що е красиво - зле си...



Тема Re: дайте мнение за тованови [re: expeler]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано23.04.02 11:46



"Niama uspeh za men v sviat v kojto, horata ne pishat a klikat" - За теб може би бирата ако я бутилираха на ръка щеше да е по вкусна?
И какво като си видя първото нещо което съм създал? Да си ме чул да казвам - прави ги като мен и ще станат по хубави?
И в крайна сметка запомни, че страниците се гледат от истински хора, а не от компютри. Пука ми, че ми дреме ако страницата не е по някакви си там правила - има работеща и неработеща, по отношение на кодинга и привличаща и отблъскваща, по отношение на визуалното и излъчване. Това са си мои разбирания и не искам да те карам да ги приемаш.



Тема Re: дайте мнение за тованови [re: Aвaтapчe]  
Автор expeler (lame)
Публикувано23.04.02 16:39



Abe sigurno ste pravi, ne znam az ne sum designer, za men e po vazhno kakva informacia ima na site a ne kak izglezhda i sum sporel ne osnovatelno, zashtoto new_one pita kak izglezhda, a izglezhda zle taka, che ne sum prav, no vse pak i po loshi neshta sum vizhdal osobenno v bg web ">

only open source can make electric universe


Тема Re: дайте мнение за тованови [re: expeler]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано23.04.02 16:41



тва вече е друга бира...



Тема Re: дайте мнение за тованови [re: Stipe]  
Автор expeler (lame)
Публикувано23.04.02 16:43



Ne e dalche vremeto na simantichnia web togava mashinite shte chetat stranici i takiva kato tebe shte dokarat mashinite do kolaps, no ne mi se spori. A inache pil li si niakoga domashna bira estestveno napravena bez mashini ">>>>> ne e istina choveko ne e istina ">

only open source can make electric universe


Тема Re: дайте мнение за тованови [re: expeler]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано23.04.02 17:37



И как прецени, че ще докарам нещо до колапс? Да си прочел тука някъде как според мен трябва да изглежда една страница? Не не си, тогава откъде го измъдри тоя извод?
Изречението ти за бирата няма да го коментирам. Аз друго исках да ти кажа, но не очаквах да мислиш толкова дебилско.
Айде престани да пишеш неаргументирано и на посоки.
Въпреки всичко пак ти казвам, че искренно ти желая успех.
Но докато все още живееш в мииналото, в очакване на далечното бъдеще ми се вижда трудно да го постигнеш.



Тема Re: дайте мнение за тованови [re: Stipe]  
Автор expeler (lame)
Публикувано23.04.02 18:33



Ami blagodaria za pozhelanieto de. Hehe basi chovek da ne se posheguva s tazi bira vednaga me iskara debil. Mnogo se otdalechihme ot temata, no bih iskal vse pak da mi dadesh url na neshto tvoe za da ne govoria taka na posoki ">.

only open source can make electric universe


Тема Re: дайте мнение за тованови [re: expeler]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано24.04.02 01:59



Съжелявам - аз не се занимавам с изработка на сайтове.



Тема Re: дайте мнение за тованови [re: Stipe]  
Автор expeler (lame)
Публикувано24.04.02 20:18



Dosta sum iznenadan, a s kakvo se zanimavash.

only open source can make electric universe


Тема Re: дайте мнение за тованови [re: expeler]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано25.04.02 00:17



какво значение има?
ама каквото и да са ти казали за мене - не им вярвай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.