Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема www.911.bgнови  
АвторJP (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 22:53



Dali mojete da mi kajete kakvo mislite za dezaina na saita ???



Тема Re: www.911.bgнови [re: JP]  
Автор JoeTheBug (Inc.)
Публикувано01.03.02 00:37



Ти к'во очакваш? Прекалено претрупан и отблъскващ е. Като кофа за смет, всичко накуп.



Тема Re: www.911.bgнови [re: JP]  
АвторArte (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 10:51



Samo tolkova li be ot cql forum edin chovek ima mnenie az mislq che ne stava sushto



Тема Re: www.911.bgнови [re: JP]  
АвторPAko (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 10:55



Abe tova e praveno kato po trud i tvorchestvo !!!



Тема Re: www.911.bgнови [re: JP]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано01.03.02 11:16



кофти бих казал...
80% от снимките са отвратителни, даже самото ви лого горе е с много лошо качество, навигацията е на места объркваща, а бе много зле

а да не отварям дума за отношението към клиенти, че вече познавам няколко, отказали се от тази "супер" услуга

:: No one lives forever ::



Тема Re: www.911.bgнови [re: SEAL]  
АвторYavor Yankov 911 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 13:52



Moje bi ne vsichki kartinki sa dobri, no tova doniakude ima obiasnenie
edin maluk fakt v magazina ima 8331 kartinki, ako slojite po 3-5 min na kartinka za obrabotka sami moje da napravite smetka kakuv resurs e suzdavaneto im.
Celta na magazina e da prodava i za tova predpochitame da se susredotochim vurhu izgodni cenite za nashite klienti. Naprimer ako sravnite cenite na tehnikata SONY pri nas i edin drug sait koito prodava sushtite neshta (znachitelno po-malka nomenklatura za soni) shte vidite razlika v cenite koiato varira ot 50 do 200 lv v polza za nas.

Otnostno funkcionalnosta - da slojna e zashtoto e bogata.
vse edno da kajete che upravlenieto na F 16 e mnogo slojno i obarkvashto v sravnenie na edin dvuploshtnik ot 1 svetovna voina.

iskam da vi blagodaria za kritikite kum nas zashtoto te shte ni pomognat da stavame po-dobri. a sushto taka bih kazal che v BG pluem tozi koito e starchi nad drugite, t.e. iskam da kaja che vie ni davate samochuvstvie che sme realna konkurencia na drugi magazini:)



Тема www.911.bgнови [re: JP]  
Авторeдин oт www.911.bg (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 14:28







Тема Re: www.911.bgнови [re: Yavor Yankov 911]  
АвторJoeTheBug (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 15:06



Ne e nujno da se opravdavate kolko kartinki imal saita vi, kolko bil slojen i t.n. Da ne ste edinstvenite. Moga da vi pokaja suma primeri za po-golemi i po-slojni saitove ot va6iq, koito imat qsen i priqten design.
Da ostavim designa na strana, samo kato vidq na pyrvata vi stranica VAGINI (27) i neznam kakvo da si mislq…



Тема Re: www.911.bgнови [re: Yavor Yankov 911]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано01.03.02 15:10



виж сега, първо не съм плюл никого. Питате за мнение-давам ви го. Просто сайтът за мен не е добър и това е. Няма да почна да го хваля, само за да се почувствате по-добре в този слънчев ден.
Не ми излизай тук с номера "ние сме по-добри, затова завиждате" или подобни булшити. На мен не ми пука за вашата фирма, дали ще я има и т.н. В този смисъл аз съм що годе обективен, понеже гледам на нещата като клиент. Друго-аз харесвам например много повече гет.бг. Не заради дизайн, просто като организация и т.н. Не казвам, че е по-добър, с по-голяма база данни от вашия, но ми харесва повече и ако искам да си купя нещо онлайн, ще го направя оттам.

"Otnostno funkcionalnosta - da slojna e zashtoto e bogata" - правете си сметка, че посетителя не го грее за богатата ви функционалност.

да добавя-погледнете си само мърлявото лого, бе, хора! Кво сте седнали да ми се перчите "ние стърчим над другите". Прегледх вътре няколко секции и най-вече GSM-и. Е толкова ли не можахте да намерите едни свестни снимки? Сигурно имате много добри девелопери, що пък не, но просто сайтът не е издържан-не е приятен за окото, не е юзер френдли и т.н.

със сигурност нито ви завиждам, нито съм от конкурентна фирма, затова приемете като съвсем конструктивна критика написаното или пък го забравете веднага, не ме интересува. Ама никак. Искате мнения, аз ви дадох едно.

:: No one lives forever ::

Редактирано от SEAL на 01.03.02 15:21.



Тема Re: www.911.bgнови [re: JP]  
Автор pif_a (тъмнo син)
Публикувано01.03.02 15:16



Razbiram zelanieto vi da napravite pove4e prodazbi i da pokazete na potrebitelq kolko bogat asortiment ot produkti imate, no ne mislq, 4e to4no tova e na4ina. Prekaleno mnogo e pretrupana na4alnata straniza i 4ovek kato popadne za prav pat na neq dosta se obarkva. Moze bi ste e po-dobre ako indeksirate po-golemite kategorii i slozite po edna malka snimka na produkt, koito e nai-atraktiven ot neq. Navigaziqta v lqvo moze sasto da se podobri...

Pozdravi,
pif_a

God hates us all...

Редактирано от pif_a на 01.03.02 15:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.