Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 02.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: пeтльo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано20.01.12 15:42



ми да си кажат, кво само крещят

ей да, прилагателно, щот и приляга...

да



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано21.01.12 15:08



да

да

да

да ходя ли в мавриций?



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: пeтльo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано21.01.12 15:59



да



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано21.01.12 19:28



ами ако това ми пречи на супер готината работа?

бахти дилемите

ще си питам зъболекарките



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: пeтльo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано21.01.12 20:18



ми крещи им и ти

иначе са пуснали реклами за хомеопатични "лекарства" по телевизиите, идиотите, които си ги купуват си заслужават съдбата си, изглежда се е пръкнал нов вид естествен подбор и хомо паткус няма бъдеще...



It makes either gears or corporate employees.

Редактирано от Tony Stewart на 21.01.12 22:55.



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано22.01.12 03:25



не мога, устата ми е пълна с железарии

купих си НГ в който има статия за "Тайните на близнаците", може би ще ми помогне

да мрат бе, бахти безумните същества, такива не требе им се дава да се лекуват после, или примерно да плащат по-високи здравни осигуровки щото като опре кура до гъза в един момент и ще искат одобрени истински лекарства, ама като болестта е напреднала ситуацията е друга...



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: пeтльo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.01.12 09:36



явно е модно напоследък

че те и тайни ли имат

просто се удивявам на изобретателността на еволюцията



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано22.01.12 17:03



еми да, ама моите висят по зъбите, а не закачени за езика ми

явно имат, щом по научнопопулярните списания пишат.. явно дори имат и фестивал в някакво американско село

еми за толкова много готини й е станало скучно, явно си модернизира методите



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: пeтльo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.01.12 17:50



за лингвални дъги ли говориш? иначе не мисля че можеш да ме биеш, мога да напиша реферат... не, цял БЛОГ на тема зъболекарство :)

ааааа американци, те сигурно имат и фестивал на почитателите на дъждовни червеи... велика нация... добре се обединяват, дори за дъждовни червеи, не се дърпат в казана...

да бе, еволюцията еволюира, тва исках да кажа, но винаги оставям малко недомлъвки, че да е интересно на събеседника...

AC/DC - Hells Bells (по радиото), тъпо е само три теми да разискваме



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано22.01.12 20:58



ми не, няма как да те бия, аз нищо не разбирам, в крайна сметка по време на прегледите и манипулациите вниманието ми не е насочено към тва кво ми човъркат в устата:)) и май с това успях да ги впечатля, както и доктора от съседния кабинет дето дойде на консултация, хвалиха ме че съм много спокоен пациент... иначе ми вряха някви железарии, когато щяха да ми правят някаква пломба, но не разбрах, бе някъв гаден метал, дето направи като кутийка околозъбите и ми дра много гадно на венците

бе специално за тва нема кво да ги подигравам според мен, хубаво е хората с безумни интереси да се събират и да си правят купона, не е лошо; за тях мое да е странно как ние имаме примерно селски празници с надбягвания с коне или нещо подобно. па специално за близнаците е яко, щото има доста готини медицински изследвания дето могат да се правят

недомлъвките са готини, требе да кажа още нещо за да развиеш и ти темата, мнение 100 да е хубаво

франц фердинанд - кам он хоум




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.