Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 02.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: hendy]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.12.11 13:59



не ти ли харесват?
иначе е свързано със сноуборда



I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано22.12.11 17:04



тази песен веднъж реших да я слушам, докато карам ски
на ай кен флай соу хай всичко беше ок, но като се стигна до ай кен фол соу дийп, наистина паднах и тогава разбрах, че да слушаш музика, докато караш ски не е много добра оферта... по-късно същия ден си загубих уолкмена на една полуразорана писта и после трябваше баща ми да ходи да го търси.



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: hendy]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.12.11 17:19



Аз се спусках два пъти пеша по една писта с инструментите на гръб, в името на сноуборд идеята, първия път беше през зимата и направо си беше флай... втория път през лятото... май фийт ар бърнинг... та все едно бях фолнал соу дийп :)

пп то всъщност падането е веднага след летенето в текста, та колко време остана права? :)



I can fly so high, I can fall so deep

Редактирано от Tony Stewart на 22.12.11 20:34.



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано22.12.11 20:50



не много :)



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: hendy]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано23.12.11 17:16



с това си мнение все едно заключи темата, жаира turnip to eat...

както и да е, в други, тотално несвързани с топика новини, сони били съдени, щото имали клауза в новите условия на плейстейшън, която забранявала на купилите си играчкостанцията да съдят сони... кво да кажем... не е ли просто прекрасно какви глупости могат да се измислят... малко ми напомни за великото обвинение от бгмама: "манипулират ни с цифри и факти"... което още повече ни кара да се замислим за размера на бгмамамафията....



I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано25.12.11 12:55



не искам да се фукам, но мисля, че съм от най-заслужилите спамъри, особено па в тоя клуб


любопитното е, че първата ми тема тука беше как да си изкарам бан, след което последваха дълги години спамове, флудове и тролване, но май неуспешни:(



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано25.12.11 12:57



а аз вчера ядох шам фъстък, трябва да се изповядам:(



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: пeтльo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано25.12.11 18:39



странно, винаги съм си мислел, че не ядеш



I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано25.12.11 20:33



целия декември, поне до оня ден когато в раковски се наядох като прасе, имах невероятен апетит и се наяждах с две филийки с кайма да речем или един мит с кренвирш - тва за целия ден примерно

колкото до шам фъстъка имах забрана от зъболекарките, та трябваше да споделя греховете си... макар, че technically забраната беше само за чупене на обвивката на шам фъстъка със зъбите от страната на временната ми пломба



Тема Re: ЧРД на един голям клубар!нови [re: пeтльo]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано27.12.11 11:40



забраненият плод е най-сладък




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.