Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 06.10.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Възмутен и потресен съм!  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано20.10.07 17:03



в дир.бе беше побликувана следната новина:

Герой от „Хари Потър“ бе обявен за хомосексуалист
20 октомври 2007 / News.dir.bg

Авторката на поредицата книги за магьосника Хари Потър Джоан Роулингс в реч в Карнеги Хол направи сензационното изявление, че един от главните герои в поредицата има нетрадиционна сексуална ориентация.
На въпрос на почитател дали Албъс Дъмбълдор, директор на училището за вълшебства, в което учи Хари Потър, е изпитвал „истинската любов“, Роулингс отговори, че той е хомосексуалист, предаде БГНЕС. Като доказателство за това тя посочи фрагменти от приказката. Въпреки популярността им, книгите от поредицата за Хари Потър бяха осъдени от редица християнски общности, които обвиниха Роулингс в пропагандиране на черна магия. Авторката отбеляза, че с това си изявление тя им дава още един повод за нападки.

Няма думи с които да опиша отвращението и погнусата си от подобен род изявления от иначе не зле пишещата Роулинг, създала една от най-популярните поредици.

Редактирано от hannibal на 20.10.07 17:03.



Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: hannibal]  
Автор lachistein™ (орехи)
Публикувано20.10.07 19:57



един беловлас, добър, всемогъщ гей
какво повече му трябва на човек
впрочем ричард харис сигурно заради това се е гътнал ;/



Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: hannibal]  
Автор DarthSparhawk (Sith Lord)
Публикувано20.10.07 23:23



Мъчно ми е.
Това мога да кажа.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: DarthSparhawk]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано21.10.07 10:04



Стига бе! Спря да пише и почна да се улива!
Аз в момента се хванах да препрочета "То" и като се замисля, добрият стар татко Кинг, казва страшно много в тая си книга... И за гейовете и за духът на един стар консервативен град... и все неща, които в ХП не открих в такава дълбочина, но все още поредицата на Ролинг ми харесва и ми става гадно от такива плитки изявления. Бас хващам, че това го прави за да дразни... и като някаква извратена самореклама, знам ли.




Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Редактирано от Naia на 21.10.07 10:06.



Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: hannibal]  
Автор gy_gu_gaa (елфче в пеленки)
Публикувано21.10.07 10:30



Какво ли се е случило с леля Роулинг? Да не я е цапнало нещо... или някой и тя да си го е изкарала на един от по-интересните си герои в книгата. Не стига ли, че Джийни се омъжи за Потър, даам

малко, сладко елфче

Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: hannibal]  
Автор l Shit You Not. (hmmm)
Публикувано21.10.07 14:05



абе вие нормални ли сте какво потрисащо има? "извращения"...божеее не съм предполага че ХП фенчетата са толкова плиткоумни..



"ооо боже Дъмбълдор е гей" И какво като е гей? тц тц колко много още има да се учите...така историята е още по-интересна. Не знаех че вече в приказките е забранено да има герои с обратна ориентация...

Малко Тривиа - Sir Ian McKellen който играе Дъмбълдор също е гей.Ама наистина.

А сега няма ли да гледате повече филмчета, мм?



Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: l Shit You Not.]  
Автор DarthSparhawk (Sith Lord)
Публикувано21.10.07 14:30



Не, ще ги гледаме именно защото в самите произведения няма намеци за педеругщини и други такива изцепки.

- сайт за фентъзи и фантастика

Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: l Shit You Not.]  
Автор nebel ()
Публикувано21.10.07 15:54



именно.

не съм вярвала, че можете да бъдете толкова ограничени. по - зле за вас, но просто ми е мъчно за някой хора, които така отвратително се изказаха, а мислех, че точно от тях не мога да го очаквам.

на дъмбълдор при това му отива да е гей, какво толкова.

грозно е и нацистко да нападате така. евала и на роулинг, пък.



Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: DarthSparhawk]  
Автор l Shit You Not. (hmmm)
Публикувано21.10.07 16:03



това е толкова типично, "мъжко", неосъзнато мислене...смешна работа сте, бих се ядосала но съм се научила вече с ограничени хора да не споря, ясно ми е че няма смисъл.



Тема Re: Възмутен и потресен съм! [re: DarthSparhawk]  
Автор Ketamine (lust and lunacy)
Публикувано21.10.07 16:03



е че как иначе (: ! в грифиндор/хогуортс всички са хетеросексуални, руси, синеоки и много високи. нали ?

ограничено мислите, indeed. толкова по-зле за вас, както каза ла.

...or are you just my seventh seal?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.