Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 11.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вчера видях..нови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано10.10.07 10:21



ти и за него ли имаш пълна информация деба:) за ричи отдавна съм се убедил, че е абсолютен идиот, макар че понякога има забавни попадения де

не знам, едно на ръка че мен си ми харесват тези негови 'пооливания', друго, че просто сърце не ми дава да го критикувам Том, все едно да критикувам Уотърс, еми.. не мога:)
бях тръгнал един път да го търся тоя солов албум, ама нещо се заблях другаде, днес като се върна от пи-лек пи-ци пи-и ще го потърся

в меил дир.бг ли:) може де да знам, не си падам по римейкове по принцип, ааааааа кавърите пък рядко са сполучливи, ако ти се занимава:)

...
...But I'm just too stupid to care


Тема Re: Вчера видях..нови [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано10.10.07 23:14




Ако нещо не тръгне, да знаеш, че е от бол.бг, пробвай пак, ако се сетиш, защото забива чат-пат.
Ми кво да ти кажа, то не е точно кавър, няма го в някой албум на рейдиохед, по-скоро Том е хванал китарата и го е изсвирил 1:1, но е симпатично да го чуеш изпято от него.

А новият Рейдиохед на първо слушане се оказа не-толкова-компютърен, лошото е, че депресарщината е по-малко от нормалното...
Абе ще се върти усилено, но пак успяха да направят нещо тотално различно, гяволи с гяволи...

О, Любо е в топ 3 на майсторите на попържнята в клубовете, даже спокойно може да се бори за Палмата от това престижно състезание. И нищо повече. :)

Днес какво имаше, пи-ма-пи-те-пи-ма-пи-ти-пи-ка ли?:)



Тема Re: Вчера видях..нови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано10.10.07 23:29



ще трябва да си сваля рейболите, после ще мисля за кавъри:)

чак пък в топ3, надценяваш го... резо, бх, кени(той е софткор), поне от футболните.

за да бъдем точни пи-ли пи-ней пи-на пи-ал пи-ге пи-бра:) каквото и да значи това



...
...But I'm just too stupid to care

Тема Re: Вчера видях..нови [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано10.10.07 23:56



БХ има страхотни попадения (помак с пола, съсвинник и пр.), но генерално погледнато се е изтъркал и прекалява с някои лафове, особено когато са изгубили валидност (например това за теб и кокилите ахахах). Кени е спец по тънките гаври и грубите намеци, а не по попържните. Резо - да, ето това вече е конкуренция. Но за друг не се сещам, ако ще и извън футболните. Файла не ми го давай за пример, той също е друга бира. :)

Научи ли я най-накрая простата функция еф хикста от игрек?:)



Тема Re: Вчера видях..нови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано11.10.07 00:02



е нормално е БХ да се изчерпва, той в едно мнение пише десет пъти повече псувни, от колкото всеки останал:) пък и доколкото разбрах е типичния форумен герой, на живо бил тих и скромен... като мен хехе
абе трябва да се замисля, на прима виста не се сещам за кой знае кой, все някой по-добър има от ричи, ебати, той топ3 може да е само в няква класация за консистенция на негърска пи-спе пи-рма в кръвта
файла не съм го виждал да псува особено, така де, той е друга бира:)))
......... вейдъра? така де алфонсо перес примерно:)

абе преди да почна ми разправяха, че не трябва да се притеснявам, математиката първи курс щялад а бъде малко по-подробно изучаване на ученото в 11 и 12 клас
пи-ГРЪ пи-НЦИ
някви пълни кретении, които айде да си призная не са чак толкова сложни, ама лектора и упражнителя или както там се казва ги обясняват с някаква невероятна скорост и никой нищо не разбира... аз поне тук-таме хващам нещо та да има после какво да обяснявам на карловките(която се оказа, че си им сериозен приятел:( )...

...
...But I'm just too stupid to care


Тема Re: Вчера видях..нови [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано11.10.07 00:23



Това за карловката го четох някъде, къде ли... А, да в дира! А, да, то към кои проценти от личния живот се пада?


Няма сериозни приятели, има ненастойчиви свалячи. :)

Да, сигурно дори е умен, програмистите са такива принципно. Но е интересно как върти разни мотиви от мачове, които са изминали преди години, примерно да псува някой барселонист, че Барса е падала от Херкулес преди десет години. :)

Абе вейдъра, кени, тия всичките си падат по роулплея, докато Ричката съчетава първична грубиянщина с изискан подбор на епитети, няма как да не го признаеш поне в това, както и в уплътняването на кашонена дограма.

Е ти какво помниш от математика 11, 12 кл., че да знаеш дали е същото с първи курс?:)
Чети си Пратчет (нали само него ценеше:) и пиши КЗЛ по чиновете, това ще е общественополезният ти труд. :)



Тема Re: Вчера видях..нови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано11.10.07 01:54



хъхъ много забавно, а колко много други неща върших още днес:)
има сериозни приятели, с които живеят заедно и така на татъка, това не е от моите, а от нейните проценти вече:)

абе умен може да е, но същевременно може и да е прост идиот, който си вярва на всяка казана глупост:) но според мен е просто форумен герой с психичен проблем

малко достойнства намирам в него, псувните му не са кой знае колко оригинални, понякога е забавен, но само толкова...

ми помня, не беше отдавна един вид, така де март-април-май-юни им бяха уроците:)
ъъ кога съм казвал, че само пратчет ценя? объркал съм се явно:) сега чета две книжки, едната е образователна, другата е за иван денисович:)) добави още няколко процента
кзл в интерес на истината не съм писал никъде, но на няколко места забелязах да пише левски и цска, недопустимо е такова нещо в пловдив
3,
.
хуйхуй



Тема Re: Вчера видях..нови [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано11.10.07 02:43



Колко, я кажи? :)

Щом едно време е писал сериозно, нюха футбола (смей се, но е факт) и даже пуска някакви футболни линкове, начи не е до идиотия, по-скоро Уя е крайната версия на всеки един от нас, които искаме нашето мнение и вкусове да надделяват над останалите без алтернатива. Фанатик и простак - да, но идиот - не мисля.

Ако ще и септември да са били, има неща, които ти влизат през едното ухо и излизат през другото, нали знаеш. :)
А това за Пратчет ако ти го линкна, ще кажеш, че не си говорил сериозно, ставаше дума, че само него уважаваш и т.н., уотева.



Тема Re: Вчера видях..нови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано11.10.07 03:00



няма пък

абе в редките случаи в които пише сериозно си личи, че чатка какво се случва на терена, но начина му на писане е идиотски и най-вече, както коментирахме(или не сме, ама така се казва) - отношението към жените

абе уж гледах да внимавам, пък и със сигурност не сме учили за адюнгирани количества на минори ли какво беше деба
бил съм малък и глупав и не съм чел още руските класици:)
всъщност гогол съм го чел преди да знам що е то пратчет... ама няма как да се сравняват, абсолютно различни хумори



Тема Re: Вчера видях..нови [re: l Shit You Not.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано22.10.07 18:53



Много свежа тема!


Но си прав - не е красиво да се вика след хората... макар че понякога зависи от ситуацията. Вярвам, обаче, че не сте нито първите, нито последните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.