Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 11.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вчера видях.. [re: lachistein™]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.10.07 13:25



абе към имах някакъв хералдически въпрос, ама забравих какво беше, деба
като се сетя ще те питам

...
I hope I die before I get old


Тема Re: Вчера видях.. [re: l Shit You Not.]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.10.07 13:26



днеска някакви християни се опитаха да ми обясняват някакви глупости в университета, аз кимах с глава и си мислех за една колежка от карлово

...
I hope I die before I get old


Тема Re: Вчера видях.. [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано08.10.07 16:50



за чалгата и жените знам, за пиянството е нещо ново :)

ми колко души са чували, че пощата на дира има безплатен хостинг?:)
ние двамата сме чували, щото тва стана като направиха самата поща безплатна.

и толкова ли беше важно да напишеш постинг, съдържащ обстоятелственото пояснение "в университета"?:)



Тема Re: Вчера видях.. [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.10.07 16:58



тва, че съм аристократ и когато другите се наливат с бира, аз пия уиски не ме прави алкохолик!

освен това, честно казано по-скоро слушам чалга и ходя по жени, от колкото да се наливаМ редовно с алкохол:)

ми то си пише в меилдирбг, пък и аз рекламирам уж:) пък и не е от вчера деба, година и нещо сигурно има вече две може би

ми какво да напиша деба, "в даскало" ли:) честно, повече ме впечатлиха християните, които се опитаха да ми привлекат невинната мутра в сектата си, от колкото исках да се похваля, че съм студент:)

Редактирано от пeтльo на 08.10.07 16:59.



Тема Re: Вчера видях.. [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано08.10.07 17:18



хах, тия въпросните, които визираш (може би не само тях де, но понеже спомена) са аристократи по душа, вервай ми :)
а иначе, ъъ, не че нещо, ама шегуваш ли се, защото почна да звучиш сериозно с това за трезвеността :)?
стани мормон тогава, като стана дума за секти :)

и защо амон тобин, и с него ли искаш да спиш :)



Тема Re: Вчера видях.. [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.10.07 17:22



аз съм аристократ отвсякъде:)
не знам, сериозен съм, не пия:)много

сестра ми живееше с една мормонка по едно време, нещо не ми харесаха:)

вече не, без брада беше симпатичен обаче



Тема Re: Вчера видях.. [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано08.10.07 17:25



ако беше аристократ, щеше да подкрепяш Кралския отбор (в превод отборес дел Реал :)

добре, ама ти си споделял общо-взето 95% от живота си в последните 4 години из клубовете, така че компромати лесно се намират. :)

мани го тоя, пусни си парсънс :)



Тема Re: Вчера видях.. [re: пeтльo]  
Автор l Shit You Not. (hmmm)
Публикувано08.10.07 17:31



хаха колежката от Карлово какво общо имаше с християните?
аз веднъж като си ходех към НДК и една "до ю спик инглиш" и аз "ми йес" хаха щот мислех че нещо ще иска да я опътвам а тя почна да ме християносва и аз избягах доблестно :>
все още събирам смелост следващия път като ме попитат да кажа че съм друид. Сатанистка е много клиширано...
ааа СУКУБУС! мдам.ениуей :>



Тема Re: Вчера видях.. [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.10.07 17:32



подкрепям Ботев Пловдив, това е достатъчно:) иначе аристократите от Каталуния кого подкрепят, Еспаньол ли:)

за да знаеш какъв процент съм споделял в клубовете, трябва да знаеш 100% от живота ми, а ти не си запознат и с 50% от него, така че недей говори глупости моля:) айде, напоследък с блога малко повече, но все пак:)

мм добре, че ми напомни, трябва да си пусна пълната дискография торент



Тема Re: Вчера видях.. [re: l Shit You Not.]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.10.07 17:35



мии нищо всъщност, тя е някаква пълна противопожност на християнските принципи доколкото я познавам:)
аа не, тея си бяха направили един специален щанд, и за да привличат народа бяха сложили табелка "подаръци за първокурсници". аз се залепих там с думите "къде са подаръците" и оная почна да ми опява
кажи им, че си обрязана




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.