Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 11.05.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Стига с тоя Хари Потър.нови  
Автор Lalait ()
Публикувано19.08.07 23:07



знаете ли, че един в Пловдив утрепа двама души, защото си оставяли боклука пред врата за няколко часа, преди да го изхвърлят. Баси лудите хора.

Бяхте ли на море?



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: Lalait]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано20.08.07 00:34



Споко психопатията почивен ден нема.

Така че продължи нататък. А на море бях.



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър. [re: hannibal]  
Автор harry11111 (новак)
Публикувано20.08.07 02:09



ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa psihopat sam ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: Lalait]  
Автор pe4urka (weird)
Публикувано21.08.07 13:27



Ееее,доживяхме значи в клуб "Хари Потър" да има тема "Стига с Хари Потър". Хора мили,защо не си пишете негативните мнения относно книгата и героите и тъпите теми относно кой кого утрепал в Пловдив някъде другаде?Защо?Има си емисия новини за такъв прекрасен род информация...И като твърдите,че коефициентът ви на интелигентност е много голям,покажете го,защото от злобните ви коментарчета и обидите по повод на някого,предпочел Потър пред "Властелинът на пръстените" или "Малкият принц", които са пълна скука(ох,извинете,забравих,че съм от смотаните тийнове,които нищо не разбират и са страшно глупави в сравнение с вас!) не си личи колко сте културни...Излях си и аз душата...





Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: pe4urka]  
Автор DevilDoll (Just A Devil)
Публикувано21.08.07 14:59



Много добре! Трябв човек да си излее душата от време на време, че току-виж си утрепал някого за торбичка боклук


Но за "Малкият Принц" не си прав.



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: pe4urka]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано21.08.07 16:56



пишем си негативните мнения за Потър защото това е мястото където спокойно, мисля си, можем да обсъждаме това. В крайна сметка ако това е клуб в който единствено се изпада в екстаз когато се спомене поредицата той губи смисъл. Хубавото на хората е в това че имат различни мнения. Не мислиш ли?



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: pe4urka]  
Автор Lalait ()
Публикувано21.08.07 17:37



Защото можем :Р

Пък и не е забавно, ако няма някоя малка, сръдлива пикла наоколо, която да мрънка всеки път, някак си изчезва очарованието на цялата работа.

Кога изобщо в този клуб се е говорило само за ХП? Или на мен ми се губят моменти?



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: Lalait]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.08.07 22:50



В тракия не можеш да скучаеш

но да си признаем, супер селско е да си оставяш боклука пред вратата

още по-селско е да оставяш железната врата отворена, така че да пречи да излезнат съседите в случая аз, от вкъщи и тем подобни гадости, но чак пък да убиеш давма човека, при това лекари... тоя човек не е за затвор, не е за психиатрия, а за бесило



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: пeтльo]  
Автор Lalait ()
Публикувано21.08.07 23:20



жената си оставяла боклука там само за няколко часа и го изхвърляла преди работа или нещо такова...

шефката ми разказа, че тоя наистина бил пълен психопат, като отишли да го приберат и той ги посреща и вика "еей там са съседите, застрелях ги" или нещо такова...



Тема Re: Стига с тоя Хари Потър.нови [re: Lalait]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.08.07 23:42



е ти какво очакваш от човек, който си прави пушка вкъщи и после с нея застрелва двама невинни съседи, да каже добър ден, блок 107 ли търсите, да ви упътя, естествено че е психопат, ако го закарат в клиника и се оправи да речем ще го тикнат в затвора, все е тая, такива хора не заслужават да живеят мамка им




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.