Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 09.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: s_black]  
Автор Suteks (непознат)
Публикувано13.08.07 17:41



Благодаря за съвета, ще изчакам още един ден (надявам се да са ги превели всички дототгава)





Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: s_black]  
Автор NightNiki (South Park Fan)
Публикувано13.08.07 17:49



До 26 глава могат да се четат по 2-3. Но, когато развръзката стигне до Хогуортс/Не говоря за глава 31/ трябва да се четат накуп. Но щом желаеш прочети ги до 30 и после чакането ще ти се струва вечно и ще проверяваш сайта през 5 минути. Прочетох преводът от тук до 26 глава и нали съм любопитен започнах да чета 27 на английски. Нямах проблем отначалото да си я прочета на английски, но просто мразя да чета книга на различен от родният ми език. И когато се зачетах 27, 28 глава и после не можах да спра да чета, докато не я прочетох цялата. А това преводът да е до 30 глава е направо жестоко, защото 31 е най-интересната.



----------------------------------------------------
Behold the power of the mighty Cartman!

Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: NightNiki]  
Автор s_black ()
Публикувано13.08.07 17:54



Хаха ясно ..разбирам за какво говориш ,но така или инче пак проверявам сайта през 5 мин .. Но по добре да има какво да четеш отколкото нищо дори и след това да умра от интерес

А колкото до книгата на англ блазя ти , аз няма да разбера нищо сигурно ако я чета на друг език

[

Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: s_black]  
Автор Suteks (непознат)
Публикувано13.08.07 18:33



nightniki e naistina prava :) ne cheti tezi 4 glavi sega izchakai



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: Suteks]  
Автор s_black ()
Публикувано13.08.07 18:41



Мхм трудно ще е трябва да изхвърлят pc-to или някак си да ме държат настрана хахахах

[


Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: s_black]  
Автор Eneya (бъбрива)
Публикувано13.08.07 19:05



Хайде и 31 дее, не ни дръжте в напрежение ;)
Сега ако някой поиска пари, за да предостави 31, колко ли ще му се навият?
Не, шегувам се, но абсолютно искрени поздравления на преводачите.
П.П. Dogbreath значи лош дъх, а не кучедъх.

Не спори с идиот. Първо ще те свали на своето ниво, а после ще те бие с опит.


Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: hendy]  
Автор gabitoOoOoOoO (непознат )
Публикувано13.08.07 21:08



Много Благодаря на всички преяодачи първо от мое име, а после от името на всички Хари Потър ФЕНОВЕ!!!
Единственото нещо, за което съжалявам е, че неможе главите да излизат по-начесто! Но както и да е вие се справихте ОТЛИЧНО!





Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: hendy]  
Автор -_-LiLi-_- ()
Публикувано13.08.07 22:22



хм.. хора браво :) още 4 глави :D не съм спирала да чета.. btw да ви кажа че има някав дето праща писма с линк към сайт с готов превод.. лично аз не съм чела превода там(колкото и да е изкушаващо) мисля че все пак ващия превод е по-добър ... почнах с него и с него ще си свърша..(иначе работат ви отива напразно) очакваме още глави утре :D (малко нахално sry)



Не се напрягай толкова,защото най-хубавите неща се случват когато най-малко ги очакваш!

Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: -_-LiLi-_-]  
Автор ognyancom (Върховен Цензор)
Публикувано13.08.07 22:29



УТРЕ ИЗЛИЗАТ 31 И 32 ГЛАВА !
(там пък какво става - ----- УЖАСССССС И ...)
Много съм гаден нали





Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: ognyancom]  
Автор s_black ()
Публикувано13.08.07 22:32



Ммм да ще си умрем до утре



[


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.