Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 22.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: hendy]  
Автор lunabg (zveznata)
Публикувано05.08.07 15:12



Хенди пиши ми 33 глава на мен моля те :) The_braine не се сърди. Искам аз да превеждам за принца. Кажи ако не си я почнала да я почна аз

Ще съм ви задължена и на двете



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: lunabg]  
Автор James Potter (непознат )
Публикувано05.08.07 15:39



Здравейте на всички. Без да нахалствам или пришпорвам когото и да било бих искал да попитам тези които знаят, щом до 12 глава има преводи, нали по-бързо ще минат през редактори ще се появят по-бързо от другите глави в сайта. :)
Мерси предварително за инфото, ако някой сметне за нужно да даде такова :)
поздравления на всички трудещи се по книгата !



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: hendy]  
Автор sheyla (непознат)
Публикувано05.08.07 15:50



Супер голямо благодаря на всички, които продължават да превеждат! Златни сте! (: Новите глави радват много.



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: sheyla]  
Автор synchroscience (непознат )
Публикувано05.08.07 16:40



Пуснах глави 8 до 14 редактирани, но бяха веднага изтрити! както виждам така или иначе глави 13/14 все още нямате готов превод така че се надявам да съм допринесъл... Колкото до превода който си играете да правите ..мисля че го бавите прекалено много



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: synchroscience]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано05.08.07 16:42



ами сигурно има причини да се бави превода, все пак хората работят здраво по него.



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: hannibal]  
Автор synchroscience (непознат )
Публикувано05.08.07 16:48



Както казах пуснах редактирани от 8ма до 14та глава и бяха моментално изтрити, или може би те смятат че са по способни като редоктори...дори това не е извинение при положение че хората искат да четата, главите могат да бъдат пуснати и нерадактирани за да бъдат прочетени. Това може всеки да го направи на своя отговорност!



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: synchroscience]  
Автор pe4urka (weird)
Публикувано05.08.07 16:56



Просто тук си има ред,който явно ти не разбираш.Главите се пускат чак след хубава редакция,за да може да бъдат на нивото на официалния превод(доколкото е възможно).



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: pe4urka]  
Автор ognyancom (непознат )
Публикувано05.08.07 17:11



8-ма глава ИЗЛЕЗЕ РЕДАКТИРАНА ! ВСЕКИ МОМЕНТ ХЕНДИ ЩЕ Я КАЧИ В СЕКЦИЯ "ПРЕВОДИ" И РАЗБИРА СЕ Е КАЧЕНА И НА ognyancom.data.bg. ОЧАКВАЙТЕ 9-ТА КЪМ 22.30 ТАЗИ ВЕЧЕР !



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: ognyancom]  
Автор pe4urka (weird)
Публикувано05.08.07 17:15



Ехе,браво на вас!Много бързо действате!





Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: synchroscience]  
Автор dagoburd (принц без дама)
Публикувано05.08.07 20:05



Могат, ама не са нали така ? по твоята логика до сега и 12 щеше да пусната и сичките дет са преведени ама не са под ред щяха да бъдат пуснати.Всички земете си го набийте в главичките, тук ние правим превода, не е някакъв форум където някой който е открил превод да го постне.Един вид за други преводи ма боли лявото мъдо.Хората ако искат толкова да четата ще си го открият другия форум. Плюс това някой пък може да искат да изчакат цялата книга преведена, или пък искат хубав редактиран превод, сещ са ? Не казвай какво искат хората, щото може пък и само 5 човека да искат това което ти пишеш, другите това което аз, капиш ? Айде прав ти път.

P.S. и още нещо, тука някой да е написал имаме краен срок нещо такова че да трябва бързо да се направи превода. Никой, ама никой няма право да ни казва на преводачите редакторите и въобще екипа, много се бавите.Защо ли ? Добър въпрос - ами просто всички си заделяме от собственото време, за да ви бъде на вас яко, всички си морим очите за можете вие да четете преведеното, и крайвана сметка сме се бавели.

****************************** Туй за питащите си го преведете сами, да не развращаваме по-младите в клуба.

И пак пиша, да груб съм, но има за какво.

Редактирано от dagoburd на 05.08.07 20:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.