Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 22.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: dagoburd]  
Автор hannibal (Jedi)
Публикувано04.08.07 22:35



dagoburd - една забележка от мен - АМА МНОГО СИ ПРАВ ЧОВЕЧЕ!





Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: hendy]  
Автор killman (непознат )
Публикувано04.08.07 22:36



Да ви кажа честно комповете ми(2) забиват от жегата !





Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: killman]  
Автор dagoburd (принц без дама)
Публикувано04.08.07 22:42



Проблема е при тебе :) Свястно охлаждане ти трябва просто, и също да почистваш редовно компютрите от прах (особено ако става дума за лаптоп) и нямаш проблеми с топлината ;)



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: dagoburd]  
Автор ViP_ZuZU (ludi4ka ;))
Публикувано04.08.07 23:12



Извинявай че пиша на латиница, просто съм свикнала така

, а относно тваче ги имам наистина не са преведени от менеи знам че хората са се захванали тука и в 1 мое мнение горе пишеше колко много ми харесва превода тука и аз м/у другото го чакам него... Просто 1 приятел е започнал да ги превежда и ако някой иска мога да му ги пратя... Разбира се че тука превода е добър (даже според мене тука е най- добрия превод)... Не искам да засегна никой от преводачите и ако така го приемате много сеизвинявам че сте се почусвали зле наистина



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: dagoburd]  
Автор HPHBP (непознат )
Публикувано04.08.07 23:49



Имам малка забележка към превода ти. :) Явно без да искаш си пропуснал една част.
Твоят превод:
"- Мда, но Бил също е бил атакуван така! - каза Рон нацупено, намествайки възглавницата си в по-удобна позиция.
- Разбира се, че не искаме да е умрял! – каза Хърмаяни, гледайки стреснато – Ужасно е, че той е мъртъв. Но трябва да бъдем реалисти! "
Оригинал:
"“Yeah, but Bill was under attack too,” said Ron. “How can he be sure what he saw?”
“Even if the Killing Curse missed, Mad-Eye still fell about a thousand feet,” said Hermione, now weight Quidditch Teams of Britain and Ireland in her hand.
“He could have used a Shield Charm –“
“Fleur said his wand was blasted out of his hand,” said Harry.
“Well, all right, if you want him to be dead,” said Ron grumpily, punching his pillow into a more comfortable shape. “Of course we don’t want him to be dead!” said Hermione, looking shocked. “It’s dreadful that he’s dead! But we’re being realistic!”"



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: HPHBP]  
Автор dagoburd (принц без дама)
Публикувано05.08.07 00:06



Мда, прав си, че съм го пропуснал, и аз не знам защо ;) Пратих току-що на hendy оправения вариант ;)



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: dagoburd]  
Автор Ninio (непознат )
Публикувано05.08.07 01:12



toku 6to pro4etoh sedma glava zakvo pak izti4a inf. uvajavaite truda na horata i az imah merak da q pro4eta i q pro4etoh bez zna4enie s gre6ki ili bez no ako nqkoi iska da si q puska individualno da si go pravi vav sobstven forum tiq hora go pravqt za nas vse pak !



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: Ninio]  
Автор Dementor_pz (непознат )
Публикувано05.08.07 03:05



(Искам да благодаря на всички за бързия превод ;) .
Давайте все така .
/респект



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: Dementor_pz]  
Автор ognyancom (непознат )
Публикувано05.08.07 14:39



СЕДМА ГЛАВА ИЗЛЕЗЕ РЕДАКТИРАНА ! ВСЕКИ МОМЕНТ ХЕНДИ ЩЕ Я КАЧИ В ОТДЕЛ "ПРЕВОДИ" Вече я има в редактиран вид и в ognyancom.data.bg



Тема Re: ХП 7 - разпределение по главинови [re: hendy]  
Автор pe4urka (weird ;))
Публикувано05.08.07 14:57



Браво и голямо благодаря на преводачите и редакторите за страхотната работа!Наистина много хора направо ви благославят за това,което правите!

Чакам 7-ма глава с нетърпение...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.