Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 13.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема това нормално ли е според вас?!??!  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано03.08.06 16:24





аз съм тоя долу посредата

НЕ Е НОРМАЛНО, НАЛИ!??!?

...
Nobody ever said the life was fair

Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: пeтльo]  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано03.08.06 17:23



иначе казано
аз съм малкия блайнд

преди флопа няколко човека call-ват, аз рейзвам пота(130 някъде беше), отговарят ми тоя с бялата риза - leonharder и belchman23.
обръщат се трите карти, рейзвам пак пота, вече 500инещо, лео се отказва, белчман влиза ол-ин, аз съм сигурен, че няма по-висок чифт от моя, точно за вале си мислех, че има. притеснявах се само да няма два чифта. отговорих му на ол-ина, и нататъка се вижда....



Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: пeтльo]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано03.08.06 18:05



Еми шанс, какво толкова ревеш. А и пропуснатата полза колко е? 5-10$?



една луна наеба звездата

Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано03.08.06 18:44



а лъки долара наградите са доста по-различни от тея на грийн рум дето сами в сигнатурата
специално на тоя първия взема 250$, втория 150, третия 90, 64, 44 и така на татъка, файнал тейбъла е много красив:))

и все пак това е в началото на турнира, де, и да бях спечелил не гарантира, че щеше да спечеля нещо



Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: l_want_Tea]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано04.08.06 12:37



Красив.. :) Аз пак да кажа, че истината е в кеш масите :)

една луна наеба звездата


Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: пeтльo]  
Автор MyrmidontGiganticus (Gabe Newell Fan)
Публикувано04.08.06 15:31



Абе не ми казвай , че минаваш през иконката на халф лайфа за да си пуснеш ЦЕЕС 1.6 ?

"Whos The Vanguard LE : why isnt Jair crashed????"


Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано04.08.06 16:15



прав си, но още съм прекалено слаб да рискувам 25цента за голям блайнд или нещо такова, един път се пробвах и загубих всичко:) в смисъл влезнах с $2.50, за да не загубя много, което от една страна бше ок, да не си загубя всички пари, от друга бях много ограничен от към залози и блъфове и нищо не стана

вчера пак играх такъв турнир, 1 долар бай-ин, но имаше и 1000 добавени(наградния фонд беше 2106 долара) и вървях идеално, имах 12000 в чипове и отговорих с асо и дама купи на поп и вале шарени и две петици - на флопа имаше вале купа десятка купа и 7 каро, нещо от тоя род.....
в смисъл аз имах flush-draw, а той имаше две валета, другия нищо нямаше:) имах 50% след флопа, демек когато отговорих, което е добре, но се бях разсеял, не трябваше да отговарям. А бях толкова близо до bubble-а, усещах вече пари


днеска в 11 - пак:)



Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: MyrmidontGiganticus]  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано04.08.06 16:17



ми да, бате, нали като я свалях преди ехее месеци и те питах как да я пускам директно, ти ми разправяше, е не знаеш, нещо се било писало с шоркъта, ама как не разбрах. вайпъра нищо не каза...
кажи сега ако знаеш, щото халфа ми прави проблеми и така или иначе не го ползвам



Тема Re: това нормално ли е според вас?!??!нови [re: пeтльo]  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано05.08.06 15:32



сега от големия блайнд имах JJ ме вкараха ол-ин преди флопа, показва си оня картите QK. До тук добре. Флоп 2 4 4. После 7. После.. Q.
Отврат

вчера па се насрах сам, две валета флоп 2 9 9 един влиза ол-ин му отговарям показва А9






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.