Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 09.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тест за 100 000 лева  
Автор Feel_the_VlBRATlONS (!Champions!)
Публикувано22.06.06 21:53



Който отговори правилно и на трите въпроса получава 100 000 лева. Организатора има право да се крие докато победителя му омръзне да го търси.

1. Кой е новият кондуктор в 29-ката
а) оня пич от в(?) клас, дето е левскарче и след мача с удинезе беше с някаква тромба и бучеше из даскало;
б) оня пич от ж(?) клас, дето сашо твърди, че не го познава, а днеска го поздрави на палачинките, дето прилича на урод и играе с нас и даньо косматия баскет;
в) оная яката мацка с големите цици и червената блуза, дето преди беше на 44-ката;
г) бившата ми учителка по физика.

2. Кого срещнах днес


а) Димитър Пекалиев
б) Христо Бонев
в) Митко Илиев
г) Сирма Кралева

3. Колко мацки днеска ме заговориха ей с които си говорехме за хладилници и големи гърбове?
а) 1
б) 2
в) 3
г) 0, въобразявам си, че момичета ме заговарят:)



Тема Re: Тест за 100 000 леванови [re: Feel_the_VlBRATlONS]  
Автор Zombine (Valve №1 Вентил)
Публикувано23.06.06 08:49



Шефе , линковете ти не работят , винаги препраща на заглавната страница на бгмъпс. Но ще се опитам да импровизирам:

29/44 ка ? кви са тия номера бе ??? ние тука нема такива ! Добреде , залагам на оная с бомбите , щото си падам по такива с бомби , а не по дърти учителки по физика.

Сирма Кралева , тая незнам коя е , но мое нея да си видял.

Ти че си въобразяваш, въобразяваш си . но конкретно за случая съм убеден че е имало поне една МАЦКА !

We will see about that


Тема Re: Тест за 100 000 леванови [re: Feel_the_VlBRATlONS]  
Автор thefreak (луд)
Публикувано23.06.06 14:23



ти не се качваш на 29-ка



Тема Re: Тест за 100 000 леванови [re: Zombine]  
Автор Feel_the_VlBRATlONS (!Champions!)
Публикувано23.06.06 14:29



тц бате, имаш само едни верен отговор!!



Тема Re: Тест за 100 000 леванови [re: thefreak]  
Автор Feel_the_VlBRATlONS (!Champions!)
Публикувано23.06.06 14:30



е сега щото към кичука ходя, иначе много ясно, че с 44 по принцип, ама последните месеци баща ми ме вози до надлеза, сто пъти съм ти казвал



Тема Re: Тест за 100 000 леванови [re: Feel_the_VlBRATlONS]  
Автор Zombine (Valve №1 Вентил)
Публикувано24.06.06 12:37






We will see about that

Тема Re: Тест за 100 000 леванови [re: Feel_the_VlBRATlONS]  
Автор Verity (благородна)
Публикувано28.06.06 20:02



1. Кой е новият кондуктор в 29-ката
а) оня пич от в(?) клас, дето е левскарче и след мача с удинезе беше с някаква тромба и бучеше из даскало; За коя от всичките от 44 става дума?Те са адски много, и всички са в червено...?
2. Кого срещнах днес ТУК
в) Митко Илиев , който и да е това...

3. Колко мацки днеска ме заговориха ей ТУКА с които си говорехме за хладилници и големи гърбове?
б) 2 , поне..

...for nothing now can ever come to any good...


Тема ОТГОВОРИнови [re: Verity]  
Автор mes_que_un_пeтльo (!Champions!)
Публикувано28.06.06 23:42



1. е де да знам в коя 44-ка става дума, не съм сигурен, че всичките са с червено и гръдна обиколка 130. та верния отговор е оня пич от В клас
2. там срещнах кралева. митко илиев е футболистче от локото, с когото съм тренирал заедно едно време
3. 3 всъщност, макар, че само една от тях говореше, другите се хилиха




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.