Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 09.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ми не е ли странно.......  
Автор emkataOO7 (непознат )
Публикувано24.04.06 19:36



Ми не е ли странно че Роулинг само си убива героите.Начи в пета книга уби Сириус,в шеста Дъмбълдор(може би)-логично е в седма да убие Хари(кеф)или пък Рон,Хърмаяни или Хагрид.Има логика в това нали?Може да не е някой от тях но да е някой обичан герой!Пишете мнения и ме подкрепете



Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: emkataOO7]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано24.04.06 21:03



Ами, тази тема, в малко по-различна формулировка, май е обсъждана вече поне два пъти, но все пак... Разбира се, че имаше логика в това да убие Сириус /не ме линчувайте, и аз го харесвах/, както и Дъмбълдор - защото това са двама от хората, на които Хари разчита най-много, и Роулинг "ги уби", за да може да се сбъдне пророчеството - Хари да се изправи сам срещу Черния лорд. Колкото до това, кой ще умре в седма книга, този въпрос също е обсъждан многократно. Аз съм деветдесет и девет процента сигурна, че Хари ще умре. Не мисля, че Хагрид ще умре. Може би някой от другите главни герои /Рон или Хърмаяни/ ще загине, сражавайки се с Волдемор заедно с Хари, но Хагрид ще оцелее. Нали трябва все някой да оцелее, та да оплаче загиналите от страната на "добрите".

[image]http://somethingaboutme.dir.bg/_wm/gallery/item.php?did=97477&df=10609&dflid=3[/image]


Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: denny]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано24.04.06 21:27



абе да си убива на ред.. мене вече не ми прави впечатление..
това, което ме дразни е, че се опитва да си налага собственото мнение върху всяка книга, която напише.. или променя нещата в последствие като се съобразява с изявените мнения на читателите с друга гледна точка.. въобще..

бтв, оправи си сигнатурката

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: galeuse]  
Автор emkataOO7 (непознат )
Публикувано25.04.06 14:38



Да бе вярно тва за Хагрид не се бях сетила.Правилно че трябва да има някой да ги оплаква



Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: emkataOO7]  
Автор squeal (mf)
Публикувано25.04.06 17:23



що пък да е странно..да си ги убива, нейни герои са си все пак..
още повече, че ако не беше убила никой, то книгите щяха да са доста бозави, не мислиш ли ?

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: squeal]  
Автор Spetsnaz (!Champions!)
Публикувано25.04.06 22:08



книгите щяха да са доста бозави

а те не са, нали


9/10

Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: Spetsnaz]  
Автор vampche ()
Публикувано26.04.06 13:33



Ми ако не ти харесват тоя клуб не е за тебе.

A dark one, ancient, who flies free above all others.


Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: vampche]  
Автор Spetsnaz (!Champions!)
Публикувано26.04.06 14:30



от кога си в дира ти, бе?
ти ли ще ми кажеш кво ще правя?
си праа квот си искам аз


9/10

Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: Spetsnaz]  
Автор vampche ()
Публикувано26.04.06 14:38



Това откога съм в дира е твърде относително и няма никаква връзка с това, че ти си в клуб чиято идея не одобряваш. И не съм ти казала какво да правиш, а просто, че не ти е тука мястото.

A dark one, ancient, who flies free above all others.


Тема Re: Ми не е ли странно.......нови [re: vampche]  
Автор Spetsnaz (!Champions!)
Публикувано26.04.06 15:01



ми по принцип, знам, че датата на регистрацията отдавна не е критерий и за това питам, но аз ще ходя където си искам, ако искам ще пиша, ако не се харесва на плк модераторката ще ме трие и банва, до момента не съм имал честта:(


9/10


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.