Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 09.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Психологически тест  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано13.04.06 18:48





Аз:

Цел

Поставените цели не винаги са обосновани, често те са неустойчиви Не всички действия са целесъобразни.Понякога сте склонни към безсмислено прекарване на времето.При затруденен избор на цел често приемате външни съвети.За да сте готови да свършите някаква работа се изисква сила на волята.

Средство

Чувствате се достатъчно свободни при избора на средства. Поведението ви е толкова спонтанно, колкото го изисква ситуацията. Имате добър енергиен потенциал. Поведението ви не е предизвикателно и не се блокира от комплекси, мнителност и негативизъм.

Резултат

Достатъчно трезво оценявате резултатите от дейността си. Не надценявате, но и не недооценява резултатите си. В оценката на другите хора и събития сте достатъчно безпристрастни.

We'll be the worms in your apple pie...

Тема Re: Психологически тестнови [re: Lalait]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано13.04.06 20:25



хей! моето е същото!

Цел

Поставените цели не винаги са обосновани, често те са неустойчиви Не всички действия са целесъобразни.Понякога сте склонни към безсмислено прекарване на времето.При затруденен избор на цел често приемате външни съвети.За да сте готови да свършите някаква работа се изисква сила на волята.

Средство

Чувствате се достатъчно свободни при избора на средства. Поведението ви е толкова спонтанно, колкото го изисква ситуацията. Имате добър енергиен потенциал. Поведението ви не е предизвикателно и не се блокира от комплекси, мнителност и негативизъм.

Резултат

Достатъчно трезво оценявате резултатите от дейността си. Не надценявате, но и не недооценява резултатите си. В оценката на другите хора и събития сте достатъчно безпристрастни.



Sеverus Snape's Slave



Тема Re: Психологически тестнови [re: Lalait]  
Автор thefreak (луд)
Публикувано13.04.06 20:32



Аз не исках да си направя психологичния тест, за сметка на това обаче си тествах английския:

ТЕСТ ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ЕЗИКОВАТА КОМПЕТЕНТНОСТ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
Резултат:: 49 от 60 възможни точки

Advanced - Напреднало ниво - С1

п.с.



Редактирано от thefreak на 13.04.06 20:33.



Тема Re: Психологически тестнови [re: thefreak]  
Автор vampche ()
Публикувано13.04.06 20:53



Цел

Поставените цели не винаги са обосновани, често те са неустойчиви Не всички действия са целесъобразни.Понякога сте склонни към безсмислено прекарване на времето.При затруденен избор на цел често приемате външни съвети.За да сте готови да свършите някаква работа се изисква сила на волята.

Средство

Чувствате се достатъчно свободни при избора на средства. Поведението ви е толкова спонтанно, колкото го изисква ситуацията. Имате добър енергиен потенциал. Поведението ви не е предизвикателно и не се блокира от комплекси, мнителност и негативизъм.

Резултат

Личността е склонна към преоценка на резултатите от своята дейност. Успехът предизвиква пристъпи на веселие, а неуспехът – неадекватна мъка. Даже нищожни събития могат да предизвикат такова състояние. Човек сякаш се намира в хроничен преходен транс.


Аз явно имам някви мозъчни проблеми според тоя тест.



A dark one, ancient, who flies free above all others.


Тема Re: Психологически тестнови [re: Lalait]  
Автор Acherontia (dreamer)
Публикувано13.04.06 21:00



по - рзлични средства..останалото е същото...

Цел

Поставените цели не винаги са обосновани, често те са неустойчиви Не всички действия са целесъобразни.Понякога сте склонни към безсмислено прекарване на времето.При затруденен избор на цел често приемате външни съвети.За да сте готови да свършите някаква работа се изисква сила на волята.

Средство

Периодично срещате трудности при избора на средства ( става дума за психологична бариера). Причината за тази скованост е отсъствието на конструктивно достижима цел. Един от факторите на подобно поведение може да бъде наречен страх от себеизява. В състоянието на изпитвания преобладават енергозащитните ви мотиви. Недостатъчно спонтанно поведение.

Резултат

Достатъчно трезво оценявате резултатите от дейността си. Не надценявате, но и не недооценява резултатите си. В оценката на другите хора и събития сте достатъчно безпристрастни

So boundless I feel
and boundless all my fears


Тема Re: Психологически тестнови [re: Lalait]  
Автор Beлинrpaд (!Champions!)
Публикувано13.04.06 21:11



аз знам какво си отговорила на въпрос номер 20:))

Цел

Личността си поставя реални цели и е амбицирана да ги постигне.Мотивите за поставяне на цел са систематични и степенувани.Почти всичко ,което прави може да го обясни от гледна точка на целесъобразността.Не е склоненен безсмислено да прахосва времето си. Решителността е свързана с лекотата, с която си поставя целите.

Средство

Чувствате се достатъчно свободни при избора на средства. Поведението ви е толкова спонтанно, колкото го изисква ситуацията. Имате добър енергиен потенциал. Поведението ви не е предизвикателно и не се блокира от комплекси, мнителност и негативизъм.

Резултат

Личността е склонна към преоценка на резултатите от своята дейност. Успехът предизвиква пристъпи на веселие, а неуспехът – неадекватна мъка. Даже нищожни събития могат да предизвикат такова състояние. Човек сякаш се намира в хроничен преходен транс.


за цел нещо не съм на макс съгласен, но другите са ок, най-вече резултат:))

...
Бира с К99


Тема Re: Психологически тестнови [re: thefreak]  
Автор Beлинrpaд (!Champions!)
Публикувано13.04.06 21:26



43, B2


домързя ме на последните да мисля и половината не ги мислех изобщо и ги прасках квото дойде, сигурно щеше да те стигна, гад:)

...
Бира с К99


Тема Re: Психологически тестнови [re: Beлинrpaд]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано14.04.06 21:00



Дори не поня кой беше въпрос 20

We'll be the worms in your apple pie...


Тема Re: Психологически тестнови [re: Lalait]  
Автор Beлинrpaд (!Champions!)
Публикувано14.04.06 21:04



Надявах се да ти събудя любопитството и да те накарам да отделиш 1 минута от времето си заради мен да отвориш наново теста и да провериш?

15.12.04 19:06 Jair:
аз флудя
ти флудиш
той/тя флудят
ние флудим
вие флудите
те флудят


Тема Re: Психологически тестнови [re: Beлинrpaд]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано14.04.06 21:06



Добре де, ще го направя....

We'll be the worms in your apple pie...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.