Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 30.05.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Join the team ((:нови [re: squeal]  
Автор akasha_666 (непознат)
Публикувано12.04.06 18:19



Dara Helgram обясни доста изчерпателно как се регва в една нейна тема.
"Специално за нерегнатите:)(Офф)" който иска да разплете сложната загатка на регистрирането да погледне.

Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш.


Тема Re: Join the team ((:нови [re: akasha_666]  
Автор squeal (mf)
Публикувано12.04.06 18:23



хех, знам за темата й, ама проблемът е, че тя май остана някъде назад..не знам точно къде..та, не знам колко нерегнати ще я прочетат де..

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Join the team ((:нови [re: squeal]  
Автор akasha_666 (непознат)
Публикувано12.04.06 18:26



Май още е на първа страница. Дано поне няколко си направят труда.

Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш.


Тема Re: Join the team ((:нови [re: akasha_666]  
Автор squeal (mf)
Публикувано12.04.06 18:39



а, ми, не знам, ще им е много трудно сигурно да я прочетат, не знам как ще се справят с тая така трудна задача...
=)

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Join the team ((:нови [re: akasha_666]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано12.04.06 18:53



Знам. Трилогията на Ан Райс. Но не съм я чела.

Бтв, идИотизъм се пише.

We'll be the worms in your apple pie...


Тема Re: Join the team ((:нови [re: vampche]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано12.04.06 18:55



Акаша и вампирче, не сте ли едно и също същество...? Или Акаша просто си присвоява чужди реплики???

We'll be the worms in your apple pie...


Тема Re: Join the team ((:нови [re: squeal]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано12.04.06 18:58



Никой не чете подобни неща преди да се регистрира. Обикновенно ги чете след това, което пак е утеха де, защото темата се разви в малко по - различна от обяснителната посока, доколкото си спомням.

Както и да е, регистрираш ли се в клуб като нашия, където има хора, пишещи от около три години рано или късно свикваш, че ще спазваш техните правила или ще ти натровят гостуването. Просто защото се защитаваме един друг, това е. Ние сме Отбор ((;

А аз имам план, който да осуети следващата инвазия (след книга 7 и филм 5) или поне да й постави граници.

We'll be the worms in your apple pie...


Тема Re: Join the team ((:нови [re: Lalait]  
Автор squeal (mf)
Публикувано12.04.06 19:01



предполагам няма да го разкриеш ?
или поне да намекнеш нещо ?
=)

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Join the team ((: [re: squeal]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано12.04.06 19:16



Напротив, ще го разкрия (((:

Просто като му дойде времето ще пуснем 3 - 4 доста обобщаващи ХП теми - за героите, за незнамкакво си и темите, които се припокриват с тях ще се трият/ заключват. Повечето "временни ентуасиасти" се изкушават неимоверно много от възможността да пуснат своя тема, но ще им попарим ентусиазма и ще изчезнат бързо - бързо.

We'll be the worms in your apple pie...


Тема Re: Join the team ((: [re: Lalait]  
Автор akasha_666 (непознат)
Публикувано12.04.06 19:28



просто страдам от шизофрения
Знам как се пише ама съм изпуснала някоя буква.

Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.