Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 24.06.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Абе малко офф  
Автор squeal (mf)
Публикувано26.03.06 23:46



Ами така като почнахме преди да обсъждаме олимпиадата, реших, че е важно да обсъдим и факта, че най-накрая "великите сили" преглътнаха достойнството си и позволиха на една мъничка България да стане за пръв път носител на златото по фигурно пързаляне.
Айде, браво на Албена и Максим и дано и занапред бъде така !


There is no good and evil...There is only power, and those too weak to seek it<-хех, и ние сме там...

Редактирано от squeal на 26.03.06 23:59.



Тема Re: Абе малко оффнови [re: squeal]  
Автор Verity (благородна)
Публикувано27.03.06 14:18



Гледах ги- НЕВЕРОЯТНИ са!
Наистина красиво...

Kakво презираш?От това най-вярно ще проличи какъв си.


Тема Re: Абе малко оффнови [re: squeal]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано27.03.06 15:59



Да им е честита титлата!
Аз имам усещането, че в техния спорт определянето на най-добрите май е доста субективно. Неблагодарен спорт. Не е като да измериш резултата с хронометър или рулетка. Ама то какво ли може да се очаква от подобна противоестествена комбинация: спорт и изкуство? Все едно да се съберат сто поети и да се състезават, кой ще напише най-хубаво стихотворение.



Тема Re: Абе малко оффнови [re: Orнeдишaщ]  
Автор squeal (mf)
Публикувано27.03.06 17:45



така е..общо взето няма голям смисъл да се състезаваш на такова състезание /с жури имам предвид/. То просто в 90% от случаите всичко е решено още преди самите изпълнения..но все пак за наша радост, онзи ден процентите ни стигнаха..

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Абе малко оффнови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Waters (!Champions!)
Публикувано27.03.06 21:31



точно това е проблема на фигурното, че в момента се опитват всичко да мерят с хронометър, рулетка и транспортир, при поддръжката партньора трябва да е клекнал на 90 градуса, другата трябва да е на един крак или да си е пипнал носа с коляно, какви ли не глупости......


If I had my way I'd have all of you shot!

Тема Re: Абе малко оффнови [re: Waters]  
Автор squeal (mf)
Публикувано27.03.06 22:59



о, да, поддръжките ни били малко по-дълги от колкото трябвало..ама ние не питаме кога точно са пуснали и спрели хронометъра /ако изобщо са/, нали=(

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Абе малко оффнови [re: squeal]  
Автор Waters (!Champions!)
Публикувано27.03.06 23:34



е не само това, по принцип ти говоря, че всичко е в правила, правила, точно на евроспорт коментатора оня ден пита "абе щом има толкова много задължителни елементи(когато сестрата на албена каза, че прескачат от задължителен на задължителен елемент), какво й е волното на волната програма?"


If I had my way I'd have all of you shot!

Тема Re: Абе малко оффнови [re: Waters]  
Автор squeal (mf)
Публикувано28.03.06 18:35



ми да, и аз го гледах..обаче изобщо не намирам разлика честно казано в трите им програми /имам предвид за елементи главно..все едно и също правят/..май само дължините им са различни..

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: Абе малко оффнови [re: squeal]  
Автор Galbatoriks (Faraona)
Публикувано28.03.06 20:56



Радвам се,че спечелиха!!!!Поне този път не ни прецакаха съдиите!!!!

One down,more to come!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.