Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 03.07.24 
Фен клубове
   >> Хари Потър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: писна ми от Снейпнови [re: akasha_666]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано23.03.06 08:07



ето една идея как да стане съвсем блудкаво (и доброто да победи, и Дъмбълдор да е жив и т.н.): така и така Снейп си пада по измисляне на нови магии => може да е измислил фалшификат на магията за убиване и готово :))

Satan`s Defloration Incorporated


Тема Re: писна ми от Снейпнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор squeal (mf)
Публикувано23.03.06 11:29



о, да...направо...въпреки че може да очакваме всичко от Роулинг, не мисля, че ще го направи чак толкова тъпо...но се и съмнявам, че ще убие Потър..
но все пак надеждата умирала последна, нали=))

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: писна ми от Снейпнови [re: Naia]  
Автор Zloben_Bogart ()
Публикувано07.04.06 14:02



Снейп е СУПЕР!!!!!
Доста често е злобничък ама има и добри постъпки/към тях не се включва убийството на Дъмбълдор/

Z. B.


Тема Re: писна ми от Снейпнови [re: Zloben_Bogart]  
Автор squeal (mf)
Публикувано07.04.06 18:15



хм..да, ама не може да се каже, че е и лоша постъпка...

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: писна ми от Снейп [re: squeal]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано07.04.06 21:10



лоша постъпка на Снейп? хм..

searching.. searching.. searching..
sorry nothing found
аз си мисля, че всяка негова постъпка си има някакво значение

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: писна ми от Снейп [re: galeuse]  
Автор squeal (mf)
Публикувано07.04.06 22:02



да де, и аз казах, че не да е лоша..нали е направена от Снейп, все пак...

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: писна ми от Снейп [re: squeal]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано08.04.06 18:32



Айде без подобни изцепки.

Hate them.

И Снейп притежава присъщите на всички хора лоши качества, не е идеален. И мен ме кефи, но се изхвърляте.

Ето ви очебиен пример: може ли един върастен мъж да се държи така дребнаво и да използва положението си (на учител) за да унижи ученик, момче на 11 - 12 години.... ми айде, тъпо е. Ако ще се прави на по - добър, да се мери с някой от своята категория, а не с деца. Не мисля, че един напълно

We'll be the worms in your apple pie...


Тема Re: писна ми от Снейп [re: Lalait]  
Автор squeal (mf)
Публикувано08.04.06 19:53



ъ..не мисля, че прочетох мнението ти до края /май нещо се е оплело/, ама ще ти отговоря...

много добре знам, че Снейп далеч не е идеален и ние много пъти сме обсъждали недостатъците му..а и не само неговите..
тук ставаше въпрос, че според мен като уби Дъмбълдор не е извършил лоша постъпка..а защо мисля така...ми и това сме го обсъждали много пъти..най-малкото е, че самата история ще стане доста по-интересна, ако веднъж старецът не участва в нея..или поне не пряко...

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: писна ми от Снейп [re: squeal]  
Автор Lalait (Ich will!)
Публикувано08.04.06 22:25



Аз се хванах за репликата... как беше... нещо от рода на "как да е лоша, нали е направена от Снейп" ...
Дразнят ме такива неща (((: Знаеш.

Изглежда наистина не съм си довършила поста, но няма значение вече.

We'll be the worms in your apple pie...


Тема Re: писна ми от Снейп [re: Lalait]  
Автор squeal (mf)
Публикувано09.04.06 10:22



а, и мен по принцип ме дразнят такива изцепки..ама, нали знаеш, тя цялата тая тема е толкова смислена, че направо цепи мрака...

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.